Ninja Gaiden III | X360

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
عجب امتیازی:-o

attachment.php

mehdi1897

کاربر سایت
Nov 25, 2007
49
نام
مهدی
ای وای من:-b
IGN به بازی داده 3 :-s:-b:-s
اون از رزیدنت که این همه منتظرش بودیم این از آب در اومد واینم از این!!!!
چرا اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
شما هر دوتای این بازی هایی که Ign سه داده را بخرید میشه 4 تومن بازی کنید اونوقت به این اصل که مزخرف ترین سایت دنیای بازی ign هست پی خواهید برد

mehdi1897

کاربر سایت
Nov 25, 2007
49
نام
مهدی
شما هر دوتای این بازی هایی که Ign سه داده را بخرید میشه 4 تومن بازی کنید اونوقت به این اصل که مزخرف ترین سایت دنیای بازی ign هست پی خواهید برد
از اینکه ign رفیق پر و پاقرص سونی هستش واگه هر بازی زیرش زده باشه sony computer Entertainment بهش تا میتونه ارفاق میکنه،حرفی نیست و اما دیگه بازی هم خیلی باید آشغال باشه که بهش 3 بده!!!

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
از اینکه ign رفیق پر و پاقرص سونی هستش واگه هر بازی زیرش زده باشه sony computer Entertainment بهش تا میتونه ارفاق میکنه،حرفی نیست و اما دیگه بازی هم خیلی باید آشغال باشه که بهش 3 بده!!!

قبول ندارم حرفت و سایلنت هیل ملت دلدن 8.5 خودایشم خوب بود از homecoming بهتر بود اما ign داده بود 4.5 این سایتا باند بازی میکنن mass effect 3 داستانش گند زد اما چون bioware and eaپشتش بودن همه 9 دادن ولی حقش 8.5 بود نمرهها جدی نگیر حداقل این سایتای مثل ign gamespot که معروف شدنن جدی نگیر چون سو استفاده میکنن از اسمشون

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام دوستان سال نو مبارک من که تا الان حدود چهار ساعت این بازی رو بازی کردم تا الان فقط سه تا شمشیر کاتانا عوض کرده یعنی استایل جنگیدنش اصلا عوض نشده هیچگونه ارتقا شخصیت هم نداره هیچ فروشگاهی هم نداره که چیزی بخری اصلا حتی اون نیمپو چی قدرتی که می زنه همش فعلا یه دونه هست همون اژدها هست که دور میدون می چرخه همه رو می خوره هیچگونه هم نمی شه ارتقاش داد یا عوضش کرد اصلا بازی بعد از چهار ساعت یکنواخت باشه فقط حدود 7یا8دشمن تغییر کرده باسهاش هم اصلا خوب طراحی نشدن اون منتقد سایت ign که این نمره رو داره باید فن بازی باشه چون بازی واقعا افت کرده اونم ناجور

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
سلام دوستان سال نو مبارک من که تا الان حدود چهار ساعت این بازی رو بازی کردم تا الان فقط سه تا شمشیر کاتانا عوض کرده یعنی استایل جنگیدنش اصلا عوض نشده هیچگونه ارتقا شخصیت هم نداره هیچ فروشگاهی هم نداره که چیزی بخری اصلا حتی اون نیمپو چی قدرتی که می زنه همش فعلا یه دونه هست همون اژدها هست که دور میدون می چرخه همه رو می خوره هیچگونه هم نمی شه ارتقاش داد یا عوضش کرد اصلا بازی بعد از چهار ساعت یکنواخت باشه فقط حدود 7یا8دشمن تغییر کرده باسهاش هم اصلا خوب طراحی نشدن اون منتقد سایت ign که این نمره رو داره باید فن بازی باشه چون بازی واقعا افت کرده اونم ناجور

سال نو شما هم مبارک
شما مطمئنی اینقد بازی افت کرده خداوکیلی منصفانه میگی؟

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سال نو شما هم مبارک
شما مطمئنی اینقد بازی افت کرده خداوکیلی منصفانه میگی؟

داداش خودم یکی از فن های دو آتیشه بازی هستم نسخه بلک بازی هم یکی از بهترین بازیهای بود که انجام دادم بازی هم افت زیادی کرده زیاد بهش امیدوار نباش محیطها هم که سر راست و کوچکتر از قبل شدن آنالوگ سمت راست هم که فشار بدی راهت رو کامل نشونت می ده یعنی برو جلو بکش.تفاوتهاش هم با نسخه قبل اینه که سلاح یه دونه بیشتر نداری ارتقاش هم نمی تونی بدی آسونتر شده سرعت مبارزات هم کمتر شده خدا وکیلی پیشرفت نداشته فقط پس رفت مثلا باس مرحله دوم یه ابو تیاره بود که فقط باید با تیروکمان می زدیش یا با دایناسوری درگیر می شدی که همش چپ و راست می شد می دوید فقط ازش دور می شدی خودش میفتاد زمین می رفتی می زدیش زیاد به این نسخه امیدوار نباشید

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
تو رو خدا نگین که افتضاح اویل داره تکرار میشه چون واقعا اعصابی برام نمونده که خورد بشه میخوام کمربند انفجاری ببندم برم تو کپکام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر