Ninja Gaiden III | X360

اقا یه بچه باحا بیاد بگه بیبینیم این نیم ساعت پیم پلی اولش چی رو کرده واسه ملت

نیم ساعتو دیدم همون تریلر e3 بود با یکم تغییر یه چندتا نکته جالب هم نشون میده.اونی هم که داره بازی میکنه فقط داره ایراد میگیره از بازی.
اول بازی قیافه اصلی ریو رو نشون میده.صداگذاری ریو خوب نیست به قول منتقده شبیه کارتونهای دهه هشتاده.
اون قسمتایی که یارو خواهش میکنه تا نکشیش و به صورت سینمایی هست حق انتخاب نداری باید بکشیش تا بتونی ادامه بدی ولی اگه تو خود گیم پلی باشه میتونی نکشیش
اعضا بدن که قطع نمیشن و تو کل بازی ما فقط همین یه شمشیر رو داریم.
QTE ها فکر کنم فقط تو مرحله اول که اموزشی هست هستن.
از این نیم ساعت ده دقیقش فقط یه نوع دشمن رو تو یه محوطه کشت که خیلی خسته کننده بود بعدش دشمن جدید که اومد فرقش با قبلیها این بود که یه سپر داشت که با یه strong attack می افتاد.
وقتی که از پشت میره تا assassin کنه موقع کشتن یارو روش میشه به طرف ریو(میچرخه) باگه فکر کنم.
بازی شصت فریمه.
باس اخر مرحله یکش با یه لباس قرمزی هسته که جالب بود و همون جا دست ریو نفرین میشه.
اولاش منم زیاد خوشم نیومد ولی اخر مرحلش قشنگ بود.
در کل برای ما که کپی بازی میکنیم ارزش وقت گذاشتن رو داره به نظر من.

از چه نظر خوب شده
چون خشونتش اومده پایین و راحت تر شده؟
منظورم این نبود که نسبت به نسخه ی قبلی بهتر شده . کلی گفتم . یه درجه ی سختی رو برای ماها که با شماره ی 2 خودمونو کشتیم گذاشتن . اون راحت تر شدن برای جذب گیمر بیشتره که کاملا هم طبیعیه
اما به نظرم تغییراتی که تو روند گیم پلی داده شده بد نباشه . من خودم خیلی بیشتر با نزدیک شدن دوربین وقتی شمشیر رو فرو می کنیم تو دل و روده ی یکی حال می کنم . یه جورایی کشتن رو واقعی تر کرده . هرچند کاش قطع عضوش حذف نمی شد اما بازم می گم بهش امیدوارم . خدا کنه حالمونو نگیره
کاش دویل هم خوب باشه

Le caratteristiche di Ninja Gaiden 3 illustrate in video
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="bgcolor: #EEEEEE"][TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: news-body, bgcolor: #FFFFFF"] [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

نمی دونم چرا از دوستاران بازی خبری نیست !
یکی بهترین بازی هست برای من تو امسال

داش حسین بود
از موقعی مولتی پلتفرم شد کلا از ریشه ایراد پیدا کرد

تاریخ عرضه ی نیجا گایدن3 کی هست؟؟؟

605993_179360.jpg

Ninja Gaiden III
تاریخ انتشار: 1391/1/1

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or