Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من بيچاره درست وقتي كه ميخواستم بازي(يعني اين شاهكارو)و بذارم توش دستگام سه چراغ داد:((:((:((:((:((

ای بابا !!! چرا اینجوری شد ؟ مگه قبلا مشکلی داشت؟حالا زیاد خودتو ناراحت نکن شاید درست شد .
------------------------------
نکست جن این بازی رو آورده که فردا بگیرم ؟

واقعا مسخرست :sick:
enviroment هاش منو یاده مراحله Tekken 2 میندازه :laughing:
البته اینارو خونه ی دوستم دیدم . هرگز چنین اشتباهی نمیکنم که این بازیه چرت رو بگیرم .
آدم اگه بره دوباره پولشو بده بازیه مضخرفی مثل Halo 3 رو بخره بهتره تا . . . ;)

البته اینارو خونه ی دوستم دیدم . هرگز چنین اشتباهی نمیکنم که این بازیه چرت رو بگیرم .
عزیزم بازی بدرد هر کسی نمیخوره. شما میتونی با ناروتو شروع کنی وبعدش beautifull katamari تا بالا خره برسی به این شاهکار.
دیگر دوستان هم لطفا ما را از نظرات گرانبهایشان بهره مند نسازند.

easy

به نظر من که از نینجا گایدن 1 و بلک گیم پلیش اسون تره و من که باش خیلی حال میکنم
:love::love:
من رو هر دو حالتش بازی کردم خیلی حال میده:love:

البته هر کسی میتونه نظرش رو درباره این بازیه بگه ولی نمیدونم شما چرا اینقدر با بغض و کینه دربارش حرف میزنی ! بعدش چرا اسم یه بازی دیگه رو میاری ؟ا
از امضاتون مشخصه که شما طرفداره چه نوع بازیهایی هستید پس لطفا جارو جنجال راه نندازید .

آخرین ویرایش:
بکس من در به در دنبالشم ! از یکی از دوستام 360 اش رو قرض کردم :biggrin1:
من سیگما رو که بازی کردم برام آسون بود !!!! الان این در مقابل سیگما چطوره ؟؟ یعنی از پسش بر میام ؟؟؟
----------------------------
دوستانی که هنوز به شعوره اینکه هرکسی یه اعتقادی داره و باید به اعتقاد اون شخص احترام گذاشت نرسیده اند خواهش میکنم پست الکی نزنند ! خوشت نیومده که نیومده .... حداقل برای کسایی که به این بازی اعتقاد دارند و دوسش دارند یک ذره احترام قائل بشید ! اخه تا کی میخواهید مثل عقب مونده ها رفتار کنید ! بزرگ شید ! معنای احترام رو درک کنید ! یه ذره با جهان پیش برید ! بسه این بچه بازیا !
دیگر دوستان عزیز هم لازم نیست با این جور آدما بحث کنید ! بذارید خوش باشن !

تاپیک NG2 :evil::biggrin1:

نمیخوام ایرادات بسیار زیاد این بازی رو اینجا هم بگم ولی میخواستم از کسایی که این بازی رو دوست دارن بپرسم به چه دلیلی این شاهکار :sick:رو دوست دارند؟
به خاطر گیم پلی کلیشه ای و تکراری و زجر اورش
به خاطر داستان بی سروتهش
به خاطر گرافیک نسل قبلیش
چه طور موقعی که NG Sigma روی PS3 انحصاری بود کسی نمیومد به به چه چه کنه
حالا که روی کنسول مورد علاقتون اومد دارید ازش طرفداری میکنید؟
در آخر هم باید به اون استاد ایتاگاکی دائم الخمر به خاطر این شاهکار تبریک گفت:laughing:

آخرین ویرایش:
تاپیک NG2 :evil::biggrin1:

نمیخوام ایرادات بسیار زیاد این بازی رو اینجا هم بگم ولی میخواستم از کسایی که این بازی رو دوست دارن بپرسم به چه دلیلی این شاهکار :sick:رو دوست دارند؟
به خاطر گیم پلی کلیشه ای و تکراری و زجر اورش
به خاطر داستان بی سروتهش
به خاطر گرافیک نسل قبلیش
چه طور موقعی که NG Sigma روی PS3 انحصاری بود کسی نمیومد به به چه چه کنه
حالا که روی کنسول مورد علاقتون اومد دارید ازش طرفداری میکنید؟
در آخر هم باید به اون استاد ایتاگاکی دائم الخمر به خاطر این شاهکار تبریک گفت:laughing:

شما اصلا به خودت فشار نیار.
برای 10 ثانیه تصور کن که اگر این بازی روی PS3 میومد چی می شد. اونوقت شما دقیقا همین چند تا جمله اخیر رو که نوشتی میومدی توی تاپیک NG که در بخش PS3 بود بنویسی. قطعا این کار رو نمی کردی.
طرفدارهای این جور بازی ها همه جا هستن روی Ps3 هم تا قبل از اومدنش کلی به به کردن اما الان دیگه خبری ازشون نیست. اصلا کلا این مشکل بچه های این سایته که تا قبل از اینکه بازی بیاد انقدر تو سر و کله هم می زنن، چه از گرافیک گرفته چه از گیم پلی اما به محض اینکه بازی میاد مثل آبی که روی آتیش میریزی همه چی خاموش میشه. شما به پاراگرافی که من نوشتم خوب دقت کن و بخاطر بسپار مصداقهای فراوانی خواهی یافت.

شما اصلا به خودت فشار نیار.
برای 10 ثانیه تصور کن که اگر این بازی روی PS3 میومد چی می شد. اونوقت شما دقیقا همین چند تا جمله اخیر رو که نوشتی میومدی توی تاپیک NG که در بخش PS3 بود بنویسی. قطعا این کار رو نمی کردی.
طرفدارهای این جور بازی ها همه جا هستن روی Ps3 هم تا قبل از اومدنش کلی به به کردن اما الان دیگه خبری ازشون نیست. اصلا کلا این مشکل بچه های این سایته که تا قبل از اینکه بازی بیاد انقدر تو سر و کله هم می زنن، چه از گرافیک گرفته چه از گیم پلی اما به محض اینکه بازی میاد مثل آبی که روی آتیش میریزی همه چی خاموش میشه. شما به پاراگرافی که من نوشتم خوب دقت کن و بخاطر بسپار مصداقهای فراوانی خواهی یافت.
اتفاقا اگه NG2 برای PS3 انحصاری بود تا آخرین نفس ازش بد میگفتم و به همین زودیها ولش نمیکردم کسی هم مثل اینجا نمیومد بگه که چرا از بازی ایراد میگیری.
اینجا هم که چون فن های 360 خیلی زیاده نمیشه چیز زیادی نمیشه درباره این بازی افتضاح گفت چون اونا ناراحت میشن و درست مثل شما میگن که اگه این باری رو PS3 انحصاری بود اونوقت این حرفها رو نمیزدید
در کل من کاری به نظرات دیگران ندارم و بهشون احترام میگذارم
خوش باشید

سلام دوست عزیز به بخشید شما منظورت از شماره یک همون سیگما باسه ps3 هست درسته؟ بعد من یه خورده گیچ شدم از پستتون ایا این شماره مثل شماره اول یا ضعیفتر از اون؟ اگه مثل سیگما باشه که عالیه در ضمن کسی میدونه این بازی رو نکسجن اورده یا نه اخه سایتشون میزنم باز نمیکنه اخه ما شهرستانیها چه گناهی کردیم:(همیشه دیرتر باید بازی کنیم فردا سفارش بدم به نظرتون تا یه هفته دیگه میرسه دستم همینجور که میدونید مملکت یه هفته تعطیل
منظور از شماره 1 همون بود که سال 2004 بر روی Xbox اومد و بعد سیگما بازسازی شدش بود.

یه چیز بگم خیالتون رو راحت کنم نینجا گیدن شاید سال 2004 شاهکار بوده اما الان اون سبک و مبارزات رو نمیشه عالی به حساب اورد چون مکانیزم و گیم پلی در حال تغییره اگر بخوایم همون بازی 4 سال پیش رو بازی کنیم با کمی گرافیک بهتر معلومه همون شاهکار سال 2004 به یه بازی خوب 2008 تبدیل میشه;)

یه چیزی که تو سری نینجا گیدن و همچنین این شماره خودش نشون میده وجود اسلحه ها و حالت های مختلف برای به پایان رسوندنه که حال میده تمامی اسلحه ها روتا اخر اپگرید کنید.مثلا تو شماره 1 یادتونه تکه چوب رو چند بار و تا اخر اپگرید میکردید به چه چیزی تبدیل میشد.راستی گیم پلی بسیار سریع تر شده:love:

یه چیزی که تو سری نینجا گیدن و همچنین این شماره خودش نشون میده وجود اسلحه ها و حالت های مختلف برای به پایان رسوندنه که حال میده تمامی اسلحه ها روتا اخر اپگرید کنید.مثلا تو شماره 1 یادتونه تکه چوب رو چند بار و تا اخر اپگرید میکردید به چه چیزی تبدیل میشد.راستی گیم پلی بسیار سریع تر شده:love:
کلا از NG1 گیم پلی آسونتر شده یا در همون حدِ؟

اتفاقا اگه NG2 برای PS3 انحصاری بود تا آخرین نفس ازش بد میگفتم و به همین زودیها ولش نمیکردم کسی هم مثل اینجا نمیومد بگه که چرا از بازی ایراد میگیری.
اینجا هم که چون فن های 360 خیلی زیاده نمیشه چیز زیادی نمیشه درباره این بازی افتضاح گفت چون اونا ناراحت میشن و درست مثل شما میگن که اگه این باری رو PS3 انحصاری بود اونوقت این حرفها رو نمیزدید
در کل من کاری به نظرات دیگران ندارم و بهشون احترام میگذارم
خوش باشید
من قول ميدم كه نميگفتي.;)در ضمن مگه شما بازي كردي كه ميگي به درد نميخوره.
واقعا عجيبه اين بازي جز سريعترين گيم پلي هاي دنياست حالا شما ميگي خسته كننده!:kiss:
فك كنم شما حتي توي منوش هم نرفتي:biggrin1:
كومبوهاش هم چون سريعه بعضيها نميتونن بفهمن كه كي ازشون استفاده كنن.:biggrin1:
موفق باشي

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or