Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من فقط میدونم اگر اين بازی زودتر از بازيهايی چون devil my cry و امثال شبيهه اون مثل conan و چندتای ديگه زودتر عرضه میشد شک نکنيد امتياز سايتها خيلی بيشتر از اين حرفا میشد.
مثلاً شما conan بازی کرده باشيد 40 50% تقليد از ninja هست..خوب مسلماً ايده های بازی تا حدودی خراب و تکراری از آب در مياد برای سايتها و از اونجايی که اکثريت سايتها منتظر ايده های نو تو بازی هستند به اين بازی يجورايی يه بازی تکراری و بدون ايده نگاه میکنن.
به نظر من اين پروژه بايد تا يکی 2 ماه قبل از ريليز بازی مخفی ميموند..چون شما مقداری دقت کنيد میبينيد تو اين جور سبک بازيها که تقليد محض از ninja gaiden هست چقدر زياد شده .

خیلی جالبه که بازی رو هنوز فروشگاه ها نذاشتن برای فروش.من دارم دانلودش می کنم.
هر کسی هم بازی کرده بیاد اینجا بگه ببینم اگر مسخرست همین وسط کار Delete کنم...

سلام پدرام جان.
شرکت وست گیم این بازی رو پخش کرده.
من خودم بازیشو ندیدم متاسفانه.
چاکریم.

نه اتفاقا خوبه بازیش پدرام . امروز نشستم بازیش کردم . من که خوشم اومد :دی .

سلام پدرام جان.
شرکت وست گیم این بازی رو پخش کرده.
من خودم بازیشو ندیدم متاسفانه.
چاکریم.

میلاد جون توی سایت نزده بودید آخه... :دی

به هر حال ممنون.

نه اتفاقا خوبه بازیش پدرام . امروز نشستم بازیش کردم . من که خوشم اومد :دی .

وقتی تو خوشت میاد پس منم خوشم میاد :دی

فعلا 18 تا لینکش دانلود شده.افت سرعت دارم در حد تیم منتخب جهان...

دلیل اینکه همه دانلود نکردن اینکه گفته شده گویا نسخه uc یسری مشکلات pal رو نداره و همه منتظر ریلیز اون ریجن هستن.
در ضمن من نفهمیدم شما چجوری از روی حجم بازی به این نتیجه رسیدی که بازی دو مرحله هست؟! این بازی اگر قرار بود کوتاه باشه این همه سایت که بهش نمره دادن به این موضوع اشاره می کردن تا حالا.
امتیازای پایینشم به این دلیل نیست که این بازی بده بلکه به این دلیل بوده که گفته شده بازی نسبت به قبل تفاوت خاصی نداشته ولی با صحبت های itagaki همه انتظار یه تحول داشتن.

البته کلا NG بازی است که اگر 10 هم می گرفت از همه جا، 90%تون بعد از یک مرحله بازی کردن می زاشتینش کنار چون این بازی کلا یه سبک خاصی داره و چون سخت هم هست هرکسی بهش علاقمند نمی شه.
بابا کی میگه حجمش کمه

بعد از باز کردن فایلهای زیپ 7.8 حجمشه
شما بازیت 1MB هم باشه اگر بخوای روی 360 عرضه کنی ایمیجش می شه 7 گیگ به دلیل اینکه فضای DVD کامل باید پر بشه که البته اینا همش دیتاهای خالی است. وقتی ایمیج فشرده می شه تمام این فضاهای خالی حذف می شن.

دلیل اینکه همه دانلود نکردن اینکه گفته شده گویا نسخه uc یسری مشکلات pal رو نداره و همه منتظر ریلیز اون ریجن هستن.
در ضمن من نفهمیدم شما چجوری از روی حجم بازی به این نتیجه رسیدی که بازی دو مرحله هست؟! این بازی اگر قرار بود کوتاه باشه این همه سایت که بهش نمره دادن به این موضوع اشاره می کردن تا حالا.
امتیازای پایینشم به این دلیل نیست که این بازی بده بلکه به این دلیل بوده که گفته شده بازی نسبت به قبل تفاوت خاصی نداشته ولی با صحبت های itagaki همه انتظار یه تحول داشتن.

البته کلا NG بازی است که اگر 10 هم می گرفت از همه جا، 90%تون بعد از یک مرحله بازی کردن می زاشتینش کنار چون این بازی کلا یه سبک خاصی داره و چون سخت هم هست هرکسی بهش علاقمند نمی شه.

شما بازیت 1MB هم باشه اگر بخوای روی 360 عرضه کنی ایمیجش می شه 7 گیگ به دلیل اینکه فضای DVD کامل باید پر بشه که البته اینا همش دیتاهای خالی است. وقتی ایمیج فشرده می شه تمام این فضاهای خالی حذف می شن.

در مورد حجمش که خودم هم میدونم به خاطر حجم نباید بازی 2 مرحله ای باشه.فقط یه شوخی بود.
اما خوب واقعا هم از این Itagaki انتظار میرفت بازیش بیشتر از این نمره بگیره.
البته من چند تا اسکرین شات از بازی دیدم که به نظرم بازی هم از نظر محیط زیبا بود هم به نظر میومد Gameplay خوبی هم داشته باشه...

اینم اسکرین شات ها :

326921ss1_502w.jpg

326921ss2_502w.jpg

326921ss3_502w.jpg

326921ss4_502w.jpg

326921ss5_502w.jpg

326921ss6_502w.jpg

326921ss7_502w.jpg

326921ss8_502w.jpg

326921ss9_502w.jpg

326921ss10_502w.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند