Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام من امروز بازیشو از دوستم گرفتم
خیلی سخت و مسخره است اصلا حال نکردم کسانی که نسخه قبلیشو بازی نکردن به نظر من که خوششون نمیاد
بلی :دی. کسانی هم که بازی رو نقد کردن به سخت بودنش اشاره فرموده بودند:دی. سری NG با بخاطر A.I بسیار خوبش و حمایت نکردن از سیستم " چشمات رو ببند و دکمه بزن" جزو سخترین هاست و برای بار هزارم باید بگم طلبه خاص خودش رو داره.

پ.ن. همین یه دونه بچه بازی نشده که امیدوارم نشه !!. مثل X و Y که بچه های 10 11 ساله تمومش میکنن :).

خیلی سخت و مسخره است اصلا حال نکردم کسانی که نسخه قبلیشو بازی نکردن به نظر من که خوششون نمیاد
شما که نسخه های اول رو بازی نکردی نمیتونی بجای اون کسانی که هیچ نظری در مورد این سری بازی ندارند تصمیم بگیری و اظهار نظر کنید.
سری Ninja Gaiden همیشه به سخت بودن ، دشوار بودن شکست دادن Boss ها و گیم پلی کاملا" درگیر کننده معروف بوده که الان هم خود ایتاگاکی معتقده که مخاطب بازیهایش فقط باید HardCore Gamers باشند.

شما قبل از اینکه همینطور سرسری بازی از دوستتون بگیری یا بخواهید اون را بخرید ، کمی اطلاعات در موردش کسب کنید ضرر نمی کنید.حداقل اون DvD 9 بیچاره با پکیجش کنار میزتون خاک نمی خورند.;)

ویرایش : فریدون اشاره کرد ، اگر قرار بر استفاده از سیصد بار X زدن برای اجرای یک کمبو بود ، اسم بازی دیگر Ninja Gaiden نبود ؛ اسمش میشد Dynatsey Warriors !

کسی اینجا به ninja gaiden گفت مسخره؟؟؟:mad:
من قبلیاشو اصلا بازی نکرده بودم. همین چند دقیقه پیش بازی رو گرفتم و مرحله اولش رو تموم کردم و از همون ابتدا به این نتیجه رسیدم که بهترین بازیه عمرمو دارم تجربه می کنم. حرف نداره.
راستی یه چیز جالب از قول IGN پشت کاورش نوشته که کلی حال کردم باهاش :love:
ps3 owners must be crying there eyes out over this
:laughing:

منم قبل از اینکه Ninja Giden 1بازی کنم مثل شما فکر میکردم میگفتم بازیش مزخرفه ولی زمانی که این بازی رو انجام دادم توی این بازی بود که فهمیدم هوش مصنوعی چی با وجود محدودت هایی که سخت افزار های کنسول های قبل داشتن هوش مصنوعی این بازی ستودنی هست مثل بعضی از بازی ها نیست دشمنت مثل هویچ باشه سریع از وسط نصفش کنی
برای من مهم نیست که سایت ها به این شاهکار آقای ایتاکی چند نمره امتیاز میدن مهم خود گفته های ایشون هست

چیه بهتون بر خورده اره اشغاله:mad:
این بازی ای که خیلی بازی خفنیه و ته بازی و همه داشتن براش سرو دست میشکوندند باید از سایتا بالای 9 میگرفت که نگرفت پس .....
این یارو ایتاگی (نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه) هم که ادعاش ...... کرده
کوجیما با این همه گندگیش این همه ادعا نکرد و بازیش بهترین امتیازو از سایتا گرفت

آخرین ویرایش:
چیه بهتون بر خورده اره اشغاله:mad:
این بازی ای که خیلی بازی خفنیه و ته بازی و همه داشتن براش سرو دست میشکوندند باید از سایتا بالای 9 میگرفت که نگرفت پس .....
این یارو ایتاگی (نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه) هم که ادعاش ...... کرده
کوجیما با این همه گندگیش این همه ادعا نکرد و بازیش بهترین امتیازو از سایتا گرفت

واقعا کارته قرمزه به حقی بهت دادند و فکر کنم اگر کمیته انظباتی یه هفته ای هم محرومت کنه
بی جا نباشه

آخه پسر خوب تو که به این بازی میگی آشغال و با نهایت بی ادبی به همه گیمر ها توهین میکنی
و از اون بدتر امتیاز سایتها رو ملاک قرار میدی به چی میگی بازیه شاخ؟
حتما GTA 4 هم چون 10 گرفته دیگه رو دست نداره ؟ نه؟

دوست ندارم ناراحتت کنم ولی اگر بیای یه معذرت خواهی بکنی و از دوستان در رابطه با بازی کمک بخوای هم بچه ها میبخشنت و هم راهنماییت میکنن که چه جوری باید از این شاهکار (نه آشغال) لذت ببری

موفق باشی ;)

من بازی رو گرفتم یه 20 دقیقه ای بازی کردم باید بگم تو این نسل این گرافیک برای این بازی چیز متوسطی حساب میشه.در مورد گیم پلی به مانند شماره ی اول است و مبارزات سریع و نفس گیر حرف اول رو میزنند اما بازی بسیار خشونت بار شده به طوری که ریو دوست داشتنی دست وسر دشمنان رو به راحتی قطع میکنه.اونطور که من دیدم زیاد بازی عوض نشده و یه شماره مثل 1 دادن بیرون البته من خیلی کم بازی کردم اما به نظر من نینجا گیدن بازی خوبیه ولی نسبت به شماره 1 کمی ضعیفه به هر حال مبارزات تکنیکی تو این بازی غوغا میکنه حتما بگیریدش.
در آخر انتظارات از نینجا گیدن بین فن های 360 بسیار بالا بود که نتونسته اونا رو براورده کنه ولی بازم بازی خیلی خوبیه .
در آخر استاد ایتاگاکیتون بهتره بره با همون دخترهای DOA والیبال بازی کنه

فوق العادست الان من اخریای چپتر 3 هستم غول چپتر دورم یه جوری ترکوندم که خودم هم حال کردم
ولی نفهمیدم چه بلایی سر بابای ریو اومد
فریدون جان اگه میدونی ما رو از خوماری در بیار
اون هاییم که از بازی خوششون نیومده احتمال نتونستن بازی رو برن جلو میخوان این جوری خودشونو گول بزنن

من بازی رو گرفتم یه 20 دقیقه ای بازی کردم باید بگم تو این نسل این گرافیک برای این بازی چیز متوسطی حساب میشه.در مورد گیم پلی به مانند شماره ی اول است و مبارزات سریع و نفس گیر حرف اول رو میزنند اما بازی بسیار خشونت بار شده به طوری که ریو دوست داشتنی دست وسر دشمنان رو به راحتی قطع میکنه.اونطور که من دیدم زیاد بازی عوض نشده و یه شماره مثل 1 دادن بیرون البته من خیلی کم بازی کردم اما به نظر من نینجا گیدن بازی خوبیه ولی نسبت به شماره 1 کمی ضعیفه به هر حال مبارزات تکنیکی تو این بازی غوغا میکنه حتما بگیریدش.
در آخر انتظارات از نینجا گیدن بین فن های 360 بسیار بالا بود که نتونسته اونا رو براورده کنه ولی بازم بازی خیلی خوبیه .
در آخر استاد ایتاگاکیتون بهتره بره با همون دخترهای DOA والیبال بازی کنه
سلام دوست عزیز به بخشید شما منظورت از شماره یک همون سیگما باسه ps3 هست درسته؟ بعد من یه خورده گیچ شدم از پستتون ایا این شماره مثل شماره اول یا ضعیفتر از اون؟ اگه مثل سیگما باشه که عالیه در ضمن کسی میدونه این بازی رو نکسجن اورده یا نه اخه سایتشون میزنم باز نمیکنه اخه ما شهرستانیها چه گناهی کردیم:(همیشه دیرتر باید بازی کنیم فردا سفارش بدم به نظرتون تا یه هفته دیگه میرسه دستم همینجور که میدونید مملکت یه هفته تعطیل:(

فوق العادست الان من اخریای چپتر 3 هستم غول چپتر دورم یه جوری ترکوندم که خودم هم حال کردم
ولی نفهمیدم چه بلایی سر بابای ریو اومد
فریدون جان اگه میدونی ما رو از خوماری در بیار
اون هاییم که از بازی خوششون نیومده احتمال نتونستن بازی رو برن جلو میخوان این جوری خودشونو گول بزنن
درود به کوروش عزیز
متاسفانه هنوز افتخار پیدا نکردم. به عنوان فن NG به خودم اجازه نمیدم از دیسک کپی استفاده کنم و فعلا منتظرم تا ریجن UC منتشر بشه، ببینم میشه اورجینالش رو گیر اورد یا نه.

پ.ن. مشخصه فشار سختی به بعضی ها وارد شده که این گونه پست میدن، خداروشکر امتیازت عالی نگرفت وگرنه سکته "مغزی قلبی" رو با هم میزدن lol. البته اشکالی هم نداره، نمک خوردن و نمکدان رو شکست مُد شده الان.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or