Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
گیم پلی بازی خارق العادست .یه سر و گردن از همین devil may cry 4 که اخیرا اومد بالاتره .
به به :دی. یگانه گی NG در گیم پلی و چند تا چیز دیگه خلاصه میشه که فک کنم 2.000.000 با تالان گفته باشم.
اما همه چیز که گیم پلی نیست .دوربین بازی افتضاح است .بعضی جاها دوربین پشت ryu گیر میکنه و اصلا معلوم نیست داری کی را میزنی .
سریع به این موضوع عادت میکنی. خیلی زود درست میشه و اصلا یادت میره چنین چیزی بوده یا نه :دی.
داستان بازی کاملا کلیشه ای هستش .demon statue را از hayabousa village میدزند تا مثلا دنیای underworld را باز کنند و....از این مزخرفات که تو بیشتر بازی ها بوده و خواهد بود.
یه چی تو مایه های DMC 1.2.3.4 و...:دی. بنظرم داستان فقط یک دست مایه ست برای ساختن بازی. اصلا هدف بازی چیه؟ داستان گفتن؟ اگر میخواد این کار رو بکنه بره کتاب بنویسه خوب. مثلا همین ماریو رو در نظر بگیرید. از شماره اول تا الا داستانش اینه: اون غوله میاد پرنس میدزده و قهرمان عزیزمون ماریو باید بره نجات ش بده. اما.... اما هر شماره از این بازی یک تکون درست حسابی به این صنعت داده و این تکون برای گرافیک ویا داستان خارق العاده ش نبوده :).
در مورد گرافیک من کلا از کارهای تکمو خوشم نمیاد چون به نظرم طراحی شخصیتها یه جورایی پلاستیکی و غیر واقعی هستش .
:eek::biggrin1:;)

پ.ن. فِیـلا حالشو ببرید تا که هنوز چند درجه سختی دیگه مونده، بازی کنید تا بفهمید هوش مصنوعی یعنی چی :دی.

ببخشید یه سوال داشتم واسه چی این بازی واسه ps3 نمیاد؟یعنی از کجا مطمعن هستید؟مگه bishok نبود که بعدش واسه ps3 هم اومد پس چرا این امکان واسه ng2 وجود نداره؟

ببخشید یه سوال داشتم واسه چی این بازی واسه ps3 نمیاد؟یعنی از کجا مطمعن هستید؟مگه bishok نبود که بعدش واسه ps3 هم اومد پس چرا این امکان واسه ng2 وجود نداره؟
سازنده های بازی اعلام کردن موتور ساخت بازی یه جوری طراحی شده که برای هیچ کنسول دیگه ای بازی نمیتونه پورت بشه
پشت باکس ارت رو نخوندی.......

..................... PS3 onwers must be crying
من بی طرفم لطفا دوستان گیر ندن

آخرین ویرایش:
پرتو اورده؟؟ کسی خبر داره؟؟
اره اورده امروز ( دوشنبه ) هم خیلی سرش شلوغ بوده انگار به هر حال ما شهرستانی های بدبخت :cheesygri هم این بازی رو خریدیم البته امروز خریدیم ولی اگه 5 شنبه تعطیل رسمی نباشه میرسه وگرنه میره واسه 1 شنبه :((

بخاطر اینکه حق انتشار این بازی دست خود مایکروسافته. این سوال شما مثل اینه که یکی بیاد بپرسه چرا بازی God of War روی xbox نمیاد؟!
سازنده های بازی اعلام کردن موتور ساخت بازی یه جوری طراحی شده که برای هیچ کنسول دیگه ای بازی نمیتونه پورت بشه
پشت باکس ارت رو نخوندی.......
..................... PS3 onwers must be crying
من بی طرفم لطفا دوستان گیر ندن
سازنده های بازی کلا شروور زیاد می گن شما توجه نکن.

امکان نداره دوست عزیز.
تا حالا فکر کردی چرا میگند امکان داره mgs4 برای 360 بیاد ولی نمیگند GOW3 امکان داره برای 360 هم عرضه بشه؟؟؟/ یا بالعکس برای GOW و bioshock ؟ از همون اول هم صحبت بود که شاید این بازی برای Ps3 بیاد. این موضوع برمیگرده به عرضه کننده بازی مثلا عرضه کننده ng2 یا GOW مایکروسافت است. و عرضه کننده GOW3 هم سونی میباشد پس امکان نداره هیچ کدام از این بازیها برای کنسول دیگری عرضه شود. ولی bioshock , MGS4 عرضه کننده هایشان به ترتیب Konami . 2k است پس امکان داره برای دیگر کنسولها هم عرضه شود.

خوب بازی امروز دست من رسید تا اومدم یکم بازی کنم برقمون رفت:mad::mad::mad: ولی وقتی برق ها اومد غول ترکوندم
ولی نمی خوام از بازی تعریف کنم خداییش شاهکاره:love::love::love:

فریدون فکر کنم اشتباه میکنی. به نظر میرسه باکس شاتی که در ایران عرضه شده ، اصل نیست. چون اونی که من خریدم بطور کلی یه شکل دیگه بود و پشتش اینطور نوشته بود. شک ندارم که نمیتونند این کار را انجام دهند چون جمله حالت مسخره داره و سونی قطعا شکایت میکرد.
نمیدانم باکس شات شما چطور است ولی باکس شات من با باکس شات ign . gamespot فرق داره پس fake هستش.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or