Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
يكي دوسال پيش كه تازه Sigma آنونس شده بود، فكر كنم مجله PSM بود كه جلد صورتي زد و با تيتر بزرگ نوشت: The Real Reason to buy a PS3! حق هم داشت، بالاخره بهترين بازي xbox روي كنسول سوني اومده بود و چه موفقيتي بهتر از اين. انصافاً sigma هم بازي خوبي بود.
اما نمي دونم چي به سر ايتاگاكي و تيم نينجا اومده. فكر كنم اونايي كه Black و بازي كردن با من موافقن كه يكي از دلايل لذت بخش بودن بازي سختي بيش از اندازه اون بود. اما اين فاكتور مثبت نه تو Dragon Sword رعايت شد (بهتره بگم بچه بازي بود!!) نه تو اين NGII.
مشكل دوربين و اينا هم كه سر جاي خودش. آره، يه جاهايي يه افت فريم جزيي هم داره بازي (وقتي وارد قلعه اي كه Joe داره مبارزه مي كنه ميشي).
اما با تمام اين حرفا، NG II هنوز هم فوق العادس و در بين بازي هاي هم سبك خودش يه استثنا (تاكيد مي كنم "يه استثنا") به حساب مياد. توروخدا نيايد بگيد تو چه مي فهمي و GOW نديدي كه اينو ميگي و اينا. تمام اين بازي ها سر جاي خودشون خوبن. اما Ninja Gaiden و قدمت و عظمت بيست ساله ي اون، چيزيه كه بازي هاي نوپا حالا حالاها نمي تونن بهش دست پيدا كنن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینم صحبت های ایتاگاکی :

From an interview with Team Ninja ([FONT=Verdana, Arial, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, sans-serif]Ninja [/FONT][/FONT][FONT=Verdana, Arial, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, sans-serif]Gaiden[/FONT][/FONT]II) developer Tomonubu Itagaki on mcvuk.com:
MCV: “Ninja Gaiden II has got some great previews from the press - how proud of it are you?”
Itagaki: “I’m very happy with it. It’s not 100 per cent as I think that’s not possible to do, but I think that I was successful in making a game that no one else could. This is a game that only my team and I would be able to make.”
MCV: “Do you prefer to develop on the Xbox 360, rather than the other consoles?”
Itagaki: “Yes. In my opinion it is the most powerful hardware. I have a lot of friends that develop on it so in some ways I regard it like being at home when I’m working on it. There’s no reason for me to go to a strangers house to make games.”

اگر تکراری هست ببخشید ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
درود ب همه
دو امتیاز عالی گرفته از XboxTeam 9/10 و GameSpy 9/10 :D. افت فریمی هم که ازش دم میزنن و تا الان کسی درست حسابی ندیده! چیز عجیبی هست برای این بازی ولی در کل نه. مثلا GTAIV که پرهزینه ترین بازی تاریخ با 100 میلیون دلار که " یک دهُم" سرعت این بازی رو نداره اما در صحنه های شلوغ یا بارانی افت فریم بیداد میکنه.
افت فریم در GeaW و H-L2: E2 و ... بماند :D.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
واقعا بازیش حال میده حتما بگیریدش درسته به پای نسخه های قبل نمیرسه ولی هنوز هم شاخه;)
گیم پلی بسیار جذابی داره:love:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
من مرحله 3 رو هنوز به طور کامل تموم نکردم ..ولی فقط همينو بگم که مرگ بر سايتهايی که امتياز زيره 8 به اين بازی دادن.
باور کنيد وقتی بازی میکنم هيجانی میشم....اين 3 ومين بازی هست که اين حسرو به من القا میکنه.:biggrin1:

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
سلام من از اون افرادی هستم که ng1 بازی نکردم و تازه این سری بازیو شروع کردم ولی گیم پلی بازی واقعن عالیه گرافیکش خوبه ولی میتونست بهتر باشه من که 2 مرحله رفتم خیلی حال کردم فقط اگه اون غوله مرحله دومو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم خیلی قویه :(

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
سلام من از اون افرادی هستم که ng1 بازی نکردم و تازه این سری بازیو شروع کردم ولی گیم پلی بازی واقعن عالیه گرافیکش خوبه ولی میتونست بهتر باشه من که 2 مرحله رفتم خیلی حال کردم فقط اگه اون غوله مرحله دومو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم خیلی قویه :(
LT رو بگير بعد با انالوگ هی اينور اونور برو وقتی که پرش کرد به سمتت و ضربشو زد ، بلافاصله با x ضربه های پی در پی بهش وارد کن. (از y واسه ضربه استفاده نکن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر