Ninja Blade

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام
یه سوال
مرحله ی هشتم پدر کن که به یه مجسمه ی بزرگ تبدیل شده رو برای بار دوم چطور بکشم؟ زمانی که باید از شمیشیرش بری بالا و دکمه A رو بزنی...از کدوم ور شمشیر برم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
سلام
یه سوال
مرحله ی هشتم پدر کن که به یه مجسمه ی بزرگ تبدیل شده رو برای بار دوم چطور بکشم؟ زمانی که باید از شمیشیرش بری بالا و دکمه A رو بزنی...از کدوم ور شمشیر برم؟
وقتی که جونش رو بردی بعد شمیرش رو میزنه تو زمین که خودتم میدونی باید ازش بالای بری ! از سمت راستش میری دیگه بعد که رفتی بالا میگه فلان دکمه رو بزن و ...

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
سلام
یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
چطوری میشه وسط یه مرحله بازی رو سیو کرد؟
چون من هر کار میکنم نمیتونم سیو کنم و مثل اینکه بازی هم سیستم اتو سیو نداره و من هر دفه که بازی رو شروع میکنم حتما باید یه مرحله رو رد کنم بعد خاموش کنم.
اگه بگید وسط بازی چطور میشه سیو کرد ممنون میشم.

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
چطوری میشه وسط یه مرحله بازی رو سیو کرد؟
چون من هر کار میکنم نمیتونم سیو کنم و مثل اینکه بازی هم سیستم اتو سیو نداره و من هر دفه که بازی رو شروع میکنم حتما باید یه مرحله رو رد کنم بعد خاموش کنم.
اگه بگید وسط بازی چطور میشه سیو کرد ممنون میشم.
دوست من این بازی وسط مرحله سیو نمیشه حتما باید مرحله رو تا اخر بری بعد سیو کنی!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
ارزش داره...برای تفریح خوبه...فقط یه چیز!!!
من موندم این زامبیا که اولا بازی هستن گندیدن خیلی هم زشتن!دهن ندارن!حرف میزنن...! you must die

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین خیلی هم مسخره نبودش ها. ولی در کل به نظر من خوب بود نه یشتر و نه کمتر:biggrin1: باسه نینجوتسو هم مرسی:biggrin1:
واسه تفریح خوبه . اما در مقایسه با بازی های دارای سبک رسما چیزی واسه گفتن نداره. تقلید خیلی ناشیانه از عناوین بزرگ و در بعضی مواقع تکراری شدن بیش از حد بازی.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یه نظرسنجی می خواستم بکنم به نظر شما این بازی از هر لحاظ بهتر از Ninja Gaiden 2 هست یا نه ؟
دوست عزیز برو چند صفحه قبل رو بخون بچه ها همه نظرشون رو دادن و اکثرا نظرشون روی Ninja Gaiden بودش

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,128
نام
محمد امین
این مرحله 4 هست رویه هواپیما ، یک مار سه سری میاد که من دو تا سر کناری رو میزنم ولی این سر وسطی گنده رو باید چه کار کنم که بزنمش..؟

راهی داره بگید..

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
این مرحله 4 هست رویه هواپیما ، یک مار سه سری میاد که من دو تا سر کناری رو میزنم ولی این سر وسطی گنده رو باید چه کار کنم که بزنمش..؟

راهی داره بگید..
اولین بار که با ماره میجنگی روی بال هست بعد اونجا که راحت میکشیش بعد دوباره میری تو هواپیما و اونجا باید همه ی اون جعبه ها رو بترکونی بعد دمو میشه و میری روی هواپیما اونجا هم کاری نداره! دقیقا نمیدونم کجاش رو میگی که باید سر سوم رو بزنی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر