Nier Replicant Ver.1.22474487139 معرفی شد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
134329
امروز به صورت ناگهانی اسکوئر انیکس و تهیه کننده سری Nier، به مناسبت ده سالگی سری Nier ریمستر عنوان کلاسیک سری، یعنی Nier Replicant را برای کنسول های PS4، Xbox One و PC معرفی کرده اند.
سازنده این پورت، استدیوی Toylogic معرفی شده و بازی برای عرضه در غرب نیز تایید شده است
همزمان با این معرفی، Nier Reincarnation نیز برای گوشی های موبایل معرفی شد

لینک تریلر معرفی بازی در یوتیوب: NieR Replicant ver.1.22474487139.../ニーア レプリカント ver.1.22474487139...: ティザートレーラー

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
134333

دیگر جزئیات مشخص شده در مورد این نسخه بازی:

• موسیقی های دوباره ضبط شده و آهنگ های جدید به رهبری Composer معروف، ککیچی اوکابه
  • تمامی دیالوگ های بازی به صورت کامل صداگذاری شده اند
  • کاراکتر جدید در بازی وجود دارند
  • صداگذاران 2B و 9S نقش های کوچکی در بازی دارند
  • خود تهیه کننده سری نیز نمی داند اگر این نسخه پایان جدیدی داشته باشد یا خیر

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
خبر خیلی خوبی بود!
من نسل قبل کلاً کاری با Nier نداشتم و از اون بازی‌هایی بود که بهم پول هم می‌دادن، حوصله نمی‌کردم برم سراغشون. :D ولی Nier: Automata رو الکی همین‌طوری گفتم تجربه کنم و منهدم شدم! بازی واقعاً چیز تک و منحصربفردی بود و بدجوری به یوکو تارو ایمان آوردم.
بعدش هم می‌خواستم سراغ Nier برم که متأسفانه دم دست نبود و خوشبختانه بالاخره فهمیدن باید هم برای طرفدارهای بازی و هم افرادی مثل من که بازیش نکردن، ریمسترش کنن. :D
برم یه دور دیگه موسیقی‌های Nier: Automata رو گوش کنم و به فنا برم از شدت زیبایی! :(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,370
نام
محمد
خبر خیلی خوبی بود!
من نسل قبل کلاً کاری با Nier نداشتم و از اون بازی‌هایی بود که بهم پول هم می‌دادن، حوصله نمی‌کردم برم سراغشون. :D ولی Nier: Automata رو الکی همین‌طوری گفتم تجربه کنم و منهدم شدم! بازی واقعاً چیز تک و منحصربفردی بود و بدجوری به یوکو تارو ایمان آوردم.
بعدش هم می‌خواستم سراغ Nier برم که متأسفانه دم دست نبود و خوشبختانه بالاخره فهمیدن باید هم برای طرفدارهای بازی و هم افرادی مثل من که بازیش نکردن، ریمسترش کنن. :D
برم یه دور دیگه موسیقی‌های Nier: Automata رو گوش کنم و به فنا برم از شدت زیبایی! :(
بیا اریا به این @Akiba هم بگو، شاید به حرف تو گوش کرد:/
هرچی بهش میگم بازی اش کنه و از جواهر های نسله توی گوشش نمیره که نمیره:-"پیرم کرده:|
----
خود خبر عالی بود، فقط گیمپلی مثل نسخه اصلی امیدوارم نباشه، یعنی خدا کنه:)):-s
گرافیک هم یک دستی روش بکشن حله:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
هرچی بهش میگم بازی اش کنه و از جواهر های نسله توی گوشش نمیره که نمیره:-"پیرم کرده:|
----
خود خبر عالی بود، فقط گیمپلی مثل نسخه اصلی امیدوارم نباشه، یعنی خدا کنه:)):-s
گرافیک هم یک دستی روش بکشن حله:D
خودت میدونی من اساسی ترین مشکلم با طراحی کاراکترشه و وقتی با کاراکتر حال نکنم...واقعا سخته بخوام دنبال کنم چنین چیزی رو:-"

حالا این ریمستره رو میتونی مجابم کنی بازی کنم احتمالا:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,370
نام
محمد
خودت میدونی من اساسی ترین مشکلم با طراحی کاراکترشه و وقتی با کاراکتر حال نکنم...واقعا سخته بخوام دنبال کنم چنین چیزی رو:-"

تو بازی کنی همون طراحی ایشم به دلت میشینه، بگذریم همین 2B جزو بهترین طراحی های تاریخ گیمینگه!

والا بنظر میاد توی ریمستره ورژن داداش و خواهریه و شاید دیگه سراغ ورژن پدر و دختری نرن:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
نمی‌دونستم بازی نکرده! :|
البته کلاً سلیقه‌ش مشکلات اساسی داره و مثلاً نشسته Nioh رو بازی کرده و کلی هم لذت برده، ولی هرچی میگم برو سراغ Bloodborne نمیره. :|

95zr_shame.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
البته کلاً سلیقه‌ش مشکلات اساسی داره و مثلاً نشسته Nioh رو بازی کرده و کلی هم لذت برده، ولی هرچی میگم برو سراغ Bloodborne نمیره. :|

جدا من هنوز نمی فهمم چجوری امیر Nioh رو پلات کرده ولی نمیره طرف سولزبورن :|
It doesn't make sense :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,370
نام
محمد

95zr_shame.jpg
Nioh رو بازی نکرده، کشته و بازی رو تمام و کمال شهید کرده...یعنی نگاه کن خود من هنوزم برای DLC اولی ضعیفم بعد امیر زده تمام میشن های این و دو تا DLC بعدی رو برده:))
وقتی شروع اش کرد گفتم الانه بیخیالش شه ولی الان زده پلات اش کرد هاج و واج هستم!:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

95zr_shame.jpg
Nioh دقیقا از دل ژاپن در اومده و دقیقا همون زمانی که من عاشقش بودم:-" ( و همون کاراکترها...و چه خوب بود که تو تیم دلخواهم بودیم حتی:)) )
تنها مشکلم(اساسی ترین مشکلم:-" ) با سبک گیم پلیش بود:-"

ولی بلادبورن... نیست، واقعا شرایطش با Nioh خیلی فرق داره برام:-" تو بیا بگو چرا بلادبورن؟ به کدامین بخشش جذب بشم؟ :-"

جدا من هنوز نمی فهمم چجوری امیر Nioh رو پلات کرده ولی نمیره طرف سولزبورن :|
It doesn't make sense :D
لول...خبرش به تو هم رسیده:)) و تو هم اندر کف این قضیه موندی:))
ولی حالا بالاتر توضیح دادم:-"

دعا کنید قرنطینه طولانی بشه و من 3~4 روز دیگه مجبور نباشم برگردم سر زندگی عادی، اون موقع که بی بازی شدم هرچیزی امکان داره:))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Nioh دقیقا از دل ژاپن در اومده و دقیقا همون زمانی که من عاشقش بودم:-" ( و همون کاراکترها...و چه خوب بود که تو تیم دلخواهم بودیم حتی:)) )
تنها مشکلم(اساسی ترین مشکلم:-" ) با سبک گیم پلیش بود:-"

ولی بلادبورن... نیست، واقعا شرایطش با Nioh خیلی فرق داره برام:-" تو بیا بگو چرا بلادبورن؟ به کدامین بخشش جذب بشم؟ :-"

لول...خبرش به تو هم رسیده:)) و تو هم اندر کف این قضیه موندی:))
ولی حالا بالاتر توضیح دادم:-"

دعا کنید قرنطینه طولانی بشه و من 3~4 روز دیگه مجبور نباشم برگردم سر زندگی عادی، اون موقع که بی بازی شدم هرچیزی امکان داره:))

اینم میذاریم کنار اون موضوع که سیستم دریفت فوق العاده مزخرف CTR رو به MK ترجیح میدی و مهری دیگه بر غیر قابل هدایت بودنت می کوبیم :>

سیستم دریفت فوق العاده و حرفه ای CTR رو میگی دیگه؟ :-"
در کنار... اون اصلا دریفت بود تو MK ؟ :p

اوپس... :D ممنون یادم انداختی الان درستش کردم و گذاشتمش سرجاش ;))

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اینم میذاریم کنار اون موضوع که سیستم دریفت مزخرف CTR رو به MK ترجیح میدی و مهری دیگه بر غیر قابل هدایت بودنت می کوبیم :>

ولی در مورد غیر قابل هدایت بودن ...من که خودم همیشه میگم اینو:-" بقیه در تلاشن:D
ولی فکر کنم شاید دلیلش اینه که من تو راه درستم...دیگه راهی برای هدایت نیست:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,370
نام
محمد

ولی در مورد غیر قابل هدایت بودن ...من که خودم همیشه میگم اینو:-" بقیه در تلاشن:D
ولی فکر کنم شاید دلیلش اینه که من تو راه درستم...دیگه راهی برای هدایت نیست:-"
من MK8 رو نزدم وقتی CTR واقعا خیلی دریفت اش مزخرفه...کل پیست توی در ودیوار بودم:D

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر