Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
اوکی ممنون بابت راهنمایی :D حالا چه قیمت هست؟ سیستمش هنوز همونه یا تغییر کرده؟
نمی‌دونم چه قیمته:D یه دونه یه ساله مفتی داشتم و دارم ازش استفاده می‌کنم.
سیستم خرید هنوز همونه. ماه اول یک دلار و بعدش ۱۰ دلار
اما داخلی ها هم هستن که ظرفیت هوم و ... می‌فروشن که قیمتش ماهی ۴۰-۵۰ تومن درمیاد.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
@ce7en44 کرکیش بدون FAR هم کرش میکردی؟
من قدیم که کرکیشو رفتم در هر صورت برام کرش میکرد ولی با FAR بیشتر، همه چی هم امتحان کردم کلی فیکس و این داستانا خوندم تعداد زیادی گفته بودن مشکل ممکنه از RAM باشه من هی چشممو میبستم میگفتم نه سیستم سالمه :-"
آخر هم با Memtest86 هم Windows Memory Diagnostic رم رو تست کردم دیدم خرابه :D
بعد رفتم تایمینگشو کلی دستکاری کردم یکم underclock هم کردم با حداقل 10 کانفیگ مختلف، بالاخره رو یه حالت خاص تست های memtest و ویندوز رو pass میکرد، ولی بازم کرش میکرد و مطمئن شدم از خود بازیه!

ولی چند ماه بعد که RAM خریدم تو هر حالتی بدون کرش بازی میکردم اوکی بود :D
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
TL;DR:
بازی مشکل کم نداره، ولی اگه خیلی کرش میکنی یه تست از RAM بگیر احتمال اینکه مشکل از اون باشه زیاده
قبل از تست هرچیز مربوط به RAM رو تو بایوس دیفالت کن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
@ce7en44 کرکیش بدون FAR هم کرش میکردی؟
من قدیم که کرکیشو رفتم در هر صورت برام کرش میکرد ولی با FAR بیشتر، همه چی هم امتحان کردم کلی فیکس و این داستانا خوندم تعداد زیادی گفته بودن مشکل ممکنه از RAM باشه من هی چشممو میبستم میگفتم نه سیستم سالمه :-"
آخر هم با Memtest86 هم Windows Memory Diagnostic رم رو تست کردم دیدم خرابه :D
بعد رفتم تایمینگشو کلی دستکاری کردم یکم underclock هم کردم با حداقل 10 کانفیگ مختلف، بالاخره رو یه حالت خاص تست های memtest و ویندوز رو pass میکرد، ولی بازم کرش میکرد و مطمئن شدم از خود بازیه!

ولی چند ماه بعد که RAM خریدم تو هر حالتی بدون کرش بازی میکردم اوکی بود :D
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
TL;DR:
بازی مشکل کم نداره، ولی اگه خیلی کرش میکنی یه تست از RAM بگیر احتمال اینکه مشکل از اون باشه زیاده
قبل از تست هرچیز مربوط به RAM رو تو بایوس دیفالت کن
آخه رم اگه مشکل داشت برای همه مشکل دار میشد نه فقط این. خود بازی درست پورت نشده و حتی یه آپدیت هم نداشت.

• Sad
Reactions: NHM

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من نسخه ویندوز استور رو بازی کردم الان. روی rx580 خیلی خوب ران میشه
یه چیز دیگه هم اینکه بازی از ultra wide هم پشتیبانی میکنه نمیدونم نسخه استیم هم داشت یا نه

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
من نسخه ویندوز استور رو بازی کردم الان. روی rx580 خیلی خوب ران میشه
یه چیز دیگه هم اینکه بازی از ultra wide هم پشتیبانی میکنه نمیدونم نسخه استیم هم داشت یا نه
من رفتم سایتش ببینم سیستم چی نیاز داره، فقط نوشته بود ویندوز ۱۰ :))

• Like
  • Smile
Reactions: NHM and samijavid

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بچه‌ها من یه دوره‌ی شش ماهه گذاشتم و این رو پچ کردم. الآن بدون مشکل ران میشه روی دستگاهم. کماکان استاتر داره و آیتم ها ظاهر میشن یهویی ولی همین هاست مشکل بازی فقط
یکی از دلایل عجیب غریبی که باعث کرش بازی میشه سی پی یوهای چند هسته‌ایه که من متوجه شدم توی این پروسه باید برید توی تسک منیجر و از داخل Set Affinity بازی رو محدود کنید که فقط از کُر 0 و 2 استفاده کنه و بقیه رو استفاده نکنه.
من هر موقع میخوام برم داخل بازی اینکارو میکنم و موقع هایی که یادم میره صد درصد کرش میکنه میپره بیرون :)) با صدای آلارم MGS هم میپره بیرون
بقیه پچ ها هم که داخل نکسوس هست. استفاده کنید. همونارو خود پلاتینیوم میزد رو بازی اینجکت بشه مشکلش حل میشد! :D

• Like
Reactions: m.d.makan and NHM

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
شاید بیشتر از 6 ماه پیش بازی رو روی ps4 تموم کردم چون پورت استیمش همه می‌گفتن افتضاحه. در کل یکی از بهترین بازی‌های نسلی که تموم شده بود برای من. همون موقع عاشق ایده‌های اگزیستانسیال مطرح شده تو بازی، شخصیت‌پردازیش و گیم پلیش شدم و ساندترک فوق‌العاده‌ای ام داشت که از اون موقع تا الان توی پلی لیست اسپاتیفای ام بوده. اما یه هفته‌ای بود که دوباره قفلی زدم رو سه تا از ساندترک‌های بازی و یهو خبرش اومد که نسخهٔ Become as Gods اومده با یه بهینه‌سازی بهتر. در کل انقدر این بازی نوآوری توی روایت و گیم پلی داره که توصیه می‌کنم هرجور شده بازی رو یکبار انجام بدید. این سه تا ترک مورد علاقم از بازی رو هم می‌ذارم شاید شما هم مثل من حس خوب گرفتید باش:
The Sound of the End
Alien Manifestation
Fortress of Lies

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
من رفتم سایتش ببینم سیستم چی نیاز داره، فقط نوشته بود ویندوز ۱۰ :))
استور ویندوز ۱۰ یه مزاح بی‌مزه است. در این حد که یه بازی چه قدر فضا نیاز داره رو نمی‌تونی به راحتی ببینی.
نه نقد کاربری وجود داره نه حتی قابلیت‌های ۱۰ سال پیش استیم. هیچی نیست.
فقط یه دکمه Install هست. بعد هم که بازی نصب شد، فولدرش رو هم نمی‌تونی از یه روش آدمی زیادی بررسی کنی.
کاملا دید کنسولیزه داشتن توی طراحی استورشون.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,004
نام
احمد
ما هم شروع کردیم به پلی دادن دوباره بازی
بازم هم کرش
باز هم افت فریم وحشتناک
صفحه بازی هم کامل نیست و چهارچوبش سیاه هست تو 1080:-& البته نسخه استیم

آخرین ویرایش:
  • Sad
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
بازم هم کرش
باز هم افت فریم وحشتناک
بعد نصب مد Far هم این مشکل داشتی؟
این پچ غیر رسمی برای نسخه استیم حتما باید نصب بشه.

• Like
Reactions: Paradise Lost

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بازم هم کرش
باز هم افت فریم وحشتناک
NieR Automata Screenshot 2020.12.22 - 06.48.14.27.png NieR Automata Screenshot 2020.12.22 - 06.36.31.43.png NieR Automata Screenshot 2020.12.22 - 06.11.11.96.png
ببین اون FAR رو که حتما باید بریزی. نمیشه اصلا بدون اون. بعد پک تکسچرهای بازی رو هم باید بریزی از جمله لباس 2B که زمین تا آسمون فرقشه. و صد البته تکسچرهای دیگه‌ی بازی.
تو اون عکسا که گذاشتم نمیدونم مشخص میشه یا نه ولی کرش که قابل رفعه کامل. استاتر تا حد زیادی ولی بازم هرازگاهی یه سکته ممکنه بکنه بازی روی فریم. ولی من روی 1050Ti قبلیم 60 فیکس میگرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر