Nier 2 به صورت انحصاری برای PS4 معرفی شد (PlatinumGames)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
30388300999991468989.jpg

شرکت Square Enix دنباله بازی محبوب Nier را به صورت انحصاری برای PS4 معرفی کرد. وظیفه ساخت بازی را استودیو PlatinumGames برعهده دارد.

کارگردان بازی مانند نسخه قبل آقای Yoko Taro است. به گفته Atsushi Inaba تهیه کننده استودیو PlatinumGames، شرکت Square Enix برای مهارت بالای استودیو Platinum در خلق عناصر اکشن به سراغ این استودیو آمده است.

منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
وای خدا! تو کنفرانس اصلا باورم نمیشد! فکر میکردم دارم خواب میبینم.

خیلی خیلی رویاییه :((:((:((
حالا چی شد این یکهو انحصاری شد؟نسخه قبل رو یک استدیو دیگه ساخته بود فکر کنم.این سری احتمالا خیلی بهتر از قبلی از آب دربیاد
همچین یهویی هم نبود: https://en.wikipedia.org/wiki/Drakengard_3

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
لعنتی همش تو این وسط موندم PC بگیرم یا PS4 از در و دیوار داره برای این کنسول داره بازی میاد. فکر کنم از معدود افرادی باشم که عاشق این بازیم و الان نسخه دومش تائید شد کرک و پرم ریخته:|

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
همینجور داشتم واسه خودم میچرخیدم گفتم برم تو تاپیک کنفرانس اسکوئر یه اسکرول کردم دیدم ملت نوشتن ممد Scarface کو ... Nier 2 ....
یعنی قیافه منو باید میدید دستام لرزید اصلا یه وضعی تو عمرم اینطوری سوپرایز نشده بودم ....
پ.ن :دختره تو تریلر فکر کنم Yona باشه ...

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
هولی مولی وولی خولی اقا خل شدم نمیدونم چی بگم انحصاری پشت انحصاری تموم نمیشه لامصب سکته زدیم اقا من میرم سر به بیابون بزارم
تریلرو ببینید موزیکو گوش بدین.....این بازی نسخه یکش از نظر داستان و موزیک عالی بود

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
خیلی حرکت جالبی زدن، این پلاتنیوم هم خوب داره بازی انحصاری برای تمام کنسول ها درست میکنه :d

مدت زیادیه میخوام NIER رو تجربه کنم که شانس هیچ وقت هیچ جا پیداش نکردم. امیدوارم این شماره به نسخه اولش ربط چندانی نداشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر