New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
من تا حالا با این مورد روبرو نشده بودم ولی غالبا باید بشه...! ولی اگر اینطوری باشه IP کنسول توی اون save بازی قرار می گیره و هر بار باید دوباره install کنی که احتمالش کمه.

دقیقا بنویس چی گفته...!

دستگام يكي الايت هستش و يكي ديگه پرميوم كه تازه 3 روزه خريدم و در ضمن من به لايو وصل نمي شم
من بازي رو تو هارد هر دو ريختم و هارد ها رو جابجا كردم ديدم هر دو دستگاه بازي هاي هارد ديگه رو نمي خونه و از من مي خواد كه بازي رو دباره rinstall كنم

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
دستگام يكي الايت هستش و يكي ديگه پرميوم كه تازه 3 روزه خريدم و در ضمن من به لايو وصل نمي شم
من بازي رو تو هارد هر دو ريختم و هارد ها رو جابجا كردم ديدم هر دو دستگاه بازي هاي هارد ديگه رو نمي خونه و از من مي خواد كه بازي رو دباره rinstall كنم
من خودم تا 1 ماه دیگه امتحان می کنم. پس اون احتمال که گفتم درسته...!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین

وقتی بازی ها رو رویه یک کنسول کپی میکنی مقداری از اطلاعاتش وارد خود کنسول هم میشه (برای تشخیص دیسک و ... ) و باید رویه هر کنسولی جداگانه بازی بریزی..

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دویتان من دارم یه اکانت واسه لایو میسازم تو uptodate جدید تو اون قسمت parent ش ازم visa card میخواد هرچی میدم میگه اشتبه!!! چیکار کنم ردم نمیشه!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
ویزا کارت نمیخواد..! یعنی اون در صورتی که بخوای اکانت از خود ماکرو سافت بخری احتیاج به پر کردن اون قسمت داری..

شما سعی کن اون قسمت رو رد کنی..

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
سلام
چند تا سوال مبدتیانه این لایو بازی کردن رو 360 پولی هستش ؟ یعنی اکانت باید خرید تا بازی ای رو لایو بازی کرد ؟!!! یا مثل پلی 3 رایگان هستش ؟
دستگاه نو 1 ماه رایگان نمیدونم چی چی باید داشته باشه :cheesygri این چی هست بعد چطوری باید ازش استفاده کرد یعنی تو پک چیزی هست ؟
شرمنده سوالاتم مبتدی بودش

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
چند تا سوال مبدتیانه این لایو بازی کردن رو 360 پولی هستش ؟ یعنی اکانت باید خرید تا بازی ای رو لایو بازی کرد ؟!!! یا مثل پلی 3 رایگان هستش ؟
دستگاه نو 1 ماه رایگان نمیدونم چی چی باید داشته باشه :cheesygri این چی هست بعد چطوری باید ازش استفاده کرد یعنی تو پک چیزی هست ؟
شرمنده سوالاتم مبتدی بودش

برای بازی کردن در لایو باید اکانت گلد مخصوص اون رو خریداری کنی.. اما برای کارهای دیگه و چرخیدن تو محیط لایو میتونی از اکانت مجانی سیلور استفاده کنی..

برای وصل شدن به لایو احتیاج به ساخت یک گیمرتک دارین (مثل ID) ..

بعد فقط شما تو هر دستگاه میتونید سه تا گیمرتک بسازین که با ساخت هر کدامشون به شما 1 ماه اکانت مجانی گلد هدیه میده.. یعنی هر دستگاه سه گیمرتک و سه اکانت 1 ماهه مجانی..

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
برای بازی کردن در لایو باید اکانت گلد مخصوص اون رو خریداری کنی.. اما برای کارهای دیگه و چرخیدن تو محیط لایو میتونی از اکانت مجانی سیلور استفاده کنی..

برای وصل شدن به لایو احتیاج به ساخت یک گیمرتک دارین (مثل ID) ..

بعد فقط شما تو هر دستگاه میتونید سه تا گیمرتک بسازین که با ساخت هر کدامشون به شما 1 ماه اکانت مجانی گلد هدیه میده.. یعنی هر دستگاه سه گیمرتک و سه اکانت 1 ماهه مجانی..
یعنی با سیلور دیگه نمیشه لایو بازی کرد؟!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
امین من که دستگام ارکید هست و از اکانت سیلور استفاده نکردم اگه گیمر تگ بسازم 1 ماه گلد مجانی بهم میده ؟

آره میتونی تا سه تا گیمرتک بسازی که هرکدومشون جداگانه 1 ماه مجانی گلد میده..

وقتی که اکانت گلدت تمومه بشه سیلور شروع میشه.. یعنی سیلورت همیشگیه و وقتی اکانت گلد میخری یک چیزی که همون بازی کردن هست به اکانت سیلورت اضافه مشه..

فقط من موندم این بحثها چه ربطی به داشبورد جدید داره..!!؟

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
دوستان من وقتی خواستم با کنسولم به لایو وصل بشم یهو یه اپدیت اومد که مضمونش این بود اگه میخوای به لایو وصل بشی باید دانش کنی ما هم این کارو کردیم 9 مگ گرفت بعد دیدم داشبورد جدیده اومد البته بدون آواتار بد دوباره خواستم به لایو وصل بشم قضیه تکرار شد ولی این دفعه خیلی طول کشید اصابم نکشید کنسلش کردم بعد رفتم تو سایت xbox یه اپدیت 74 مگی بود گرفتم بعد رو سی دی زدم و رو کونسول نصب کردم بعد یه دمو نشون دادو خوشامدی گفتو آواتارم اومد حالا سوال اینجاست که مگه این آپدیت 120 مگ نیست چرا من 83 مگ گرفتم این مشکل ایجاد نمی کنه؟
بعد هم یه سوال فوقولاده بی ربط داشتم البته نسبت به تاپیک!!اگه 2 تا 360 داشته باشیم که یکی 3چراغ شده اون یکی بن نمیشه سریال 3 چراغه هه رو با بن شده هه تعویض کرد؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
دوستان من وقتی خواستم با کنسولم به لایو وصل بشم یهو یه اپدیت اومد که مضمونش این بود اگه میخوای به لایو وصل بشی باید دانش کنی ما هم این کارو کردیم 9 مگ گرفت بعد دیدم داشبورد جدیده اومد البته بدون آواتار بد دوباره خواستم به لایو وصل بشم قضیه تکرار شد ولی این دفعه خیلی طول کشید اصابم نکشید کنسلش کردم بعد رفتم تو سایت xbox یه اپدیت 74 مگی بود گرفتم بعد رو سی دی زدم و رو کونسول نصب کردم بعد یه دمو نشون دادو خوشامدی گفتو آواتارم اومد حالا سوال اینجاست که مگه این آپدیت 120 مگ نیست چرا من 83 مگ گرفتم این مشکل ایجاد نمی کنه؟
بعد هم یه سوال فوقولاده بی ربط داشتم البته نسبت به تاپیک!!اگه 2 تا 360 داشته باشیم که یکی 3چراغ شده اون یکی بن نمیشه سریال 3 چراغه هه رو با بن شده هه تعویض کرد؟

شما ابتدا اشتباه کردید. داشبورد شامل دوتا آپدیت می شه یکی کوتاه و دیگری 83 مگ دانلود هستش که شما دومی را کنسل کردید. در این صورت فقط ظاهر داشبورد را داشتید و بعد هم دوباره قسمت دوم را ریختید و الان مشکلی نیست.

در مورد سوال دوم هم به تاپیک مربوط نمی شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر