New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
رفیق توام الکی پست نمیدادی بد نبودا
با تشکر:blushing:

رفیق من اگه میگم شما صفحات قبل رو میخوندی بد نبود .از روی دشمنی که نمیگم
اخه سوال شما رو قبلا در صفحات قبل خیلیها پرسیده بودند و جواب هم گرفته بودند

praaaaance

کاربر سایت
Jun 14, 2008
193
نام
محمد
وقتی بازی رو تو هارد نصب می کنی دیگه لازم نیست دیسک رو داخلش بزاری تا بره تو بازی ( یعنی وقتی می ریزی دیسک هم باید داخل بزاری ولی از هارد بازی رو اجرا می کنه)؟
یه لینک برای دانلود داشبورد جدید می زارین . فقط راحت بشه دانلود کرد!!

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
سلام همگی
منم مشکل آواتار رو دارم.هر دو رو نصب کردم ولی الان اصلا چیزی به نام آواتار نمیشه ساخت.
چیکار کنم:((
وقتی هم رو اواتار میزنم میگه باید به لایو وصل شی و یه چیزی update کنی.
خواهشا یکی جواب بده.
در مورد این سوال
من خودم این مشکل رو داشتم. از اشکان خان پرسیدم. اینم جواب ایشون :
اشکال از isp یه شماست که حتما مال شما شاتله. باید ببرین با یه isp دیگه امتحان کنین
امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
وقتی بازی رو تو هارد نصب می کنی دیگه لازم نیست دیسک رو داخلش بزاری تا بره تو بازی ( یعنی وقتی می ریزی دیسک هم باید داخل بزاری ولی از هارد بازی رو اجرا می کنه)؟
یه لینک برای دانلود داشبورد جدید می زارین . فقط راحت بشه دانلود کرد!!

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
ّبله نیاز به دیسک هست وباید دیسک تو دستگاه باشه;)

سلام صبح بخير
من امروز صبح داشبورد جديد رو ريختم يه سوال داشتم كه وقتي بازي تو هارد ريخته مي شه موقعي كه سي دي بازي رو تو داريور مي زارم خودش اتوماتيك مي ره از هارد مي خونه يا نه بايد برم تو داشبور و از اونجا بازي رو شروع كنم
و اين آواترا چيه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مرسي
اين آواتار چيه اگه مي شه كمي توضيح بدين و يه سوال ديگه اينكه وقتي داشبورد جديد رو مي ريزي سيوهاي بازي پاك مي شه يا نه ؟

آواتار توی محیط XBox Dashboard یه شخصیت های مجازی هستن که خودت چهرش رو می سازی.تقریبا مثل آواتارهای یاهو می مونه...نمونشون در زیر هم می تونی ببینی :

360avatars.png

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
اين سوال و تو تاپيك ديگه كردم ولي كسي جواب منو نداد نمي دونم كسي تو سايت نيست كه جواب اين سوال و بدونه
من دو تا كنسول دارم يكي از كنسولها لنزش كمي ضعيف شده و من هارد اونو درآوردم گذاشتم روي دستگاه ديگه بعد بازي رو تو هاردش ريختم ولي وقتي هارد رو گذاشتم رو دستگاهي كه لنزش ضيفتره ولي بازي هارو از روي هارد نمي خونه و بازي رو از روي سي دي مي خونه و مي گه بايد بازي رو از هارد پاك كني بعد با همون دستگاه داخل هاردش بريزي .
مگه نمي شه هاردهاي كنسولها كه تو بازي ريختي رو باهم تعويض كرد مثلا من بيام هارد يه دستگاه رو تو دستگاه ديگه استفاده كنم

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
اين سوال و تو تاپيك ديگه كردم ولي كسي جواب منو نداد نمي دونم كسي تو سايت نيست كه جواب اين سوال و بدونه
من دو تا كنسول دارم يكي از كنسولها لنزش كمي ضعيف شده و من هارد اونو درآوردم گذاشتم روي دستگاه ديگه بعد بازي رو تو هاردش ريختم ولي وقتي هارد رو گذاشتم رو دستگاهي كه لنزش ضيفتره ولي بازي هارو از روي هارد نمي خونه و بازي رو از روي سي دي مي خونه و مي گه بايد بازي رو از هارد پاك كني بعد با همون دستگاه داخل هاردش بريزي .
مگه نمي شه هاردهاي كنسولها كه تو بازي ريختي رو باهم تعويض كرد مثلا من بيام هارد يه دستگاه رو تو دستگاه ديگه استفاده كنم
من تا حالا با این مورد روبرو نشده بودم ولی غالبا باید بشه...! ولی اگر اینطوری باشه IP کنسول توی اون save بازی قرار می گیره و هر بار باید دوباره install کنی که احتمالش کمه.

دقیقا بنویس چی گفته...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر