New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
نه تو سونیک نسخه UC ونه نسخهPAl اپدایت وجود نداره ;)(ولی این چیزی از ارزش بالای بازی سونیک کم نمیکنه-پیشنهاد میکنم امتحان کنی;))
تا همین الان که دارم این پست رو مینویسم هیچ بازیی که اپدایت جدید رو داشته باشه نیست تو بازار;)

منظور شما از بازار.بازاره اینجاست یا اونجا؟؟؟؟:)

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad

منظورم کاملا روشن بود منظورم بازار ایران هست;)((چه تو این بازار و چه تو اون بازار هم فرقی نمیکنه-نیست;))
در کل بهتر اینجوری بگم تو هیچ بازیی که تا الان منتشر شده این اپدایت وجود نداره;)

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
بابا این یارو میگه تو سونیکش اپدیت هست چیکار کنم بگیرم؟
اگه امروز نگیرم میره تا هفته بعد توروخدا یه کمکی بکنید.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اگه امروز نگیرم میره تا هفته بعد توروخدا یه کمکی بکنید.

خوب بگیر ضرر که نداره
اگرم اپدیت توش نبود ضرر نکردی که بازیو صاحب شدی
همش 5000 تومن پولشه دیگه

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
گاهی اوقات به هارد کنسول شک وارد میشه مثل این که.من 2-3 باری این بلا سرم اومده.نمونش همین دیشب بود که سیو یکی از بازیهای آرکیدم پریده بود.
شما یه بار دیگه ریکاور کن گیمرتگت رو اما اگر این ثبت شده باشه دیگه قبلی فکر نمی کنم قابل بازگشت باشه.

مرسی از راهنماییت پدرام جان
من هرچی کشیدم از این ریکاوری کشیدم دیگه :D اشتباها ریکاوری کردم اینجوری شد اون قبلی هم یعنی 15249 به علت داشبورد بتا ثبت نشده بود که گویا پرید دیگه!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید

اینم شده داستان این که میگن توی خارج (!) الان GTA 16 اومده !
عزیزجان در حال حاضر در هیچ جای دنیا ، هیچ راهی برای آپدیت کردن به جز وصل شدن به لایو نیست

ببخشید ، این کمپانی ای که میگین کدوم کمپانیه ؟! نکنه شما از خودِ سگا بازی میگیرین ؟

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
اینم شده داستان این که میگن توی خارج (!) الان GTA 16 اومده !
عزیزجان در حال حاضر در هیچ جای دنیا ، هیچ راهی برای آپدیت کردن به جز وصل شدن به لایو نیست

ببخشید ، این کمپانی ای که میگین کدوم کمپانیه ؟! نکنه شما از خودِ سگا بازی میگیرین ؟

میبخشید میشه لطفا ربطه "یارو" با "کمپانی" رو توضیح بدین؟
درضمن من که خودآزاری ندارم...اینم که دارم خودمو میکشم دلیلش اینه که فقط امروز وقت دارم(به دلایلی)حالا اگه کمکم کنین ممنون میشم.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
میبخشید میشه لطفا ربطه "یارو" با "کمپانی" رو توضیح بدین؟
درضمن من که خودآزاری ندارم...اینم که دارم خودمو میکشم دلیلش اینه که فقط امروز وقت دارم(به دلایلی)حالا اگه کمکم کنین ممنون میشم.
سلام دوست عزیز
خب بچه ها که دارن کمکت میکنند میگن اپدین توی بازی سونیک نیست فقط شما میگی هست به استناد جایی که پرسیدی حالا تصمیم با خودت که بخوای بخری یا نه اما بازیش بازی خوبیه ارزش خرید داره اگه دستگاهت برای ریجن jوuc و میخوای بازی فقط وفقط باسه اپگرید بخری پس بهتر نخری چون توش اپگرید نیست مطمئن باش امتحان شده اما اگه باسه pal میخوای خبر ندارم اخه هنوز جایی باسه pal نیاورده
حالا دیگه با خودت امیدوارم من و دوستان دیگه تونسته باشیم کمکت کرده باشیم جوابت داده باشیم;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من یک سوال دارم کسی میدونه چرا توی لیست XboxLive سایت عکس بازی های من معلوم نیست. من چند وقت پیشم پرسیدم ولی کسی آدرس درست نداد. فقط هی میگفتن باید Enable ش کنی. میشه بگید باید چیکار کنم تا معلوم بشه.

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
سلام دوست عزیز
خب بچه ها که دارن کمکت میکنند میگن اپدین توی بازی سونیک نیست فقط شما میگی هست به استناد جایی که پرسیدی حالا تصمیم با خودت که بخوای بخری یا نه اما بازیش بازی خوبیه ارزش خرید داره اگه دستگاهت برای ریجن jوuc و میخوای بازی فقط وفقط باسه اپگرید بخری پس بهتر نخری چون توش اپگرید نیست مطمئن باش امتحان شده اما اگه باسه pal میخوای خبر ندارم اخه هنوز جایی باسه pal نیاورده
حالا دیگه با خودت امیدوارم من و دوستان دیگه تونسته باشیم کمکت کرده باشیم جوابت داده باشیم;)

فکر کنم بیشتر از صد بار گفتم ریجنم pal هست

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
فکر کنم بیشتر از صد بار گفتم ریجنم pal هست
نه تو سونیک نسخه UC ونه نسخهPAl اپدایت وجود نداره ;)(ولی این چیزی از ارزش بالای بازی سونیک کم نمیکنه-پیشنهاد میکنم امتحان کنی;))
تا همین الان که دارم این پست رو مینویسم هیچ بازیی که اپدایت جدید رو داشته باشه نیست تو بازار;)
خب من پالس ندیدم اما این دوستمون مثل اینکه دیده فکر کنم دیگه حله؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر