New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
ارور UNREADABLE میده.بعضی وقتها هم OPEN TRAY میده...

رفتی یک دستگاه دیگه خریدی بعد دوباره بازی ها رو نخوند..!!! :eek:

یا دیسک هات مشکل داره یا دیگه آخر بدشانسی هستی..

میگم نکنه درایو کنسول قبلیتو انداختی رویه این جدیده..؟ چی کار کردی راستشو بگو..؟

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
رفتی یک دستگاه دیگه خریدی بعد دوباره بازی ها رو نخوند..!!! :eek:

یا دیسک هات مشکل داره یا دیگه آخر بدشانسی هستی..

میگم نکنه درایو کنسول قبلیتو انداختی رویه این جدیده..؟ چی کار کردی راستشو بگو..؟
نمیدونم والا.خودمم موندم:confused:کنسولو که خریدم بازیهارو نمی اوورد گفتم شاید بخاطر اینه که داشبردش قدیمیه.وصل کردم به لایو کامل اپدیت شد ولی بازم نیومد. جالب اینجاست که حتی دیسک اورجینال روی کنسول رو هم نیاورد. شاید لنزش تنظیم نیست.حالا قراره ببرم پیش فتحی ببینه چشه اخه دستگاه رو از اون گرفتم..با توکل به خدا.
یا حق

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان نسخه PAL بازی Sonic Unleashed عرضه شد.PAL دارها هر کس علاقه به این بازی داره بخره و بگه که روش داشبورد هست یا خیر.
(جهت اطلاع برای دوستانی که به Live دسترسی ندارن)

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
تست

سلام
با توجه به اینکه اکثر دوستان adsl ندارن و مجبور هستن از طریق دیگه اپدیت کنن.
من دیشب تصمیم گرفتم دستگاهم رو با دایال اپ اپدیت کنم ونتیجشو اینجا بزارم تا شاید به درد کسی بخوره.

من قبلا دستگاهم رو با ورژن بتا این داشبورد اپدیت کرده بودم .
به خاطر همین اول اپدیت اصلی رو که حدود 7 مگ بود رو دانلود و نصب کردم.
که بدون مشکل نصب شد . البته به دوستانی که با داشبورد بتا اپدیت کردن توصیه میکنم اونا هم حتما اپدیت 7 مگی رو دانلود کنن و از طریق cd و یا کول دیسک بریزن . و بعد به لایو وصل بشن.
خوب بعد از این کار xbox360 رو به pc وصل کردم و اینترنت دایال اپم رو شیر کردم.
و از این طریق اپدیت کردم که میشه در کل به این نکات اشاره کرد:
1- حجمی که دانلود شد حدود 68 مگ بود . که البته فکر میکنم به صورت فشرده گرفته باشه .
2- برای اجرای فایلهای divx باید یه اپدیت دیگه هم بزنید که اونم حدود 5 مگ هستش.فرمت mp4 و aac رو هم ساپورت میکنه.
3- برای من با دایال اپ تقریبا از ساعت 11 شب تا 3 صبح طول کشید.یعنی 4 ساعت.
4- دستگاه من بن نشد با اینکه نسبت به کارم مجبور هستم تمام بازیهارو تو دستگاهم قبل از تاریخ رسمیش چک کنم.
5- به نظر من این داشبورد نصبت به ورژن قبلی خیلی بهتر شده و کسانی که حتی adsl ندارن هم توصیه میکنم این اپدیت رو انجام بدن.
6- و محمترین نکته هم اینکه اگر قطع بشین وقتی دوباره شروع میکنین از ادامه اپدیت میگیره یعنی قبلیا نمیپره:biggrin1:
در کل من فکر میکنم علت بن شدن بعضی از دوستان اپدیت مستقیم بوده یعنی اون اپدیت 7 مگی رو هم به صورت انلاین گرفتن البته این نظر شخصی منه.
اینم لینک اپدیت اصلی (همون 7 مگی )
http://rapidshare.com/files/166679110/_systemupdate.rar
در مورد اتصال و شیر اینترنت بین pc و xbox360 هم consol عزیز توضیحات کاملی رو تو تاپیک این موضوع گذاشتن که بقیه دوستان هم میتونن استفاده کنن.

موفق باشید.:love::love::love:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان مثل اینکه نسخه نهایش برای دانلود امده رفتم سایت نکس جن اونجا گذاشته بودنش حتما یه سری بزنید ببینید جریانش چیه؟
www.nextgen.ir
ویرایش
(اما اینم که حجمش 7مگ پس فکر نکنم نهایی باشه؟)

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
در کل من فکر میکنم علت بن شدن بعضی از دوستان اپدیت مستقیم بوده یعنی اون اپدیت 7 مگی رو هم به صورت انلاین گرفتن البته این نظر شخصی منه.

دیگه این از اون حرفا بودا .. کسی که نسخه دزدکی بتا رو قبلا ریخته احتمال بن شدن رو نداره اما اون بدبختی که می خواد به طور رسمی از لایو آپدیت کنه اون بن میشه..

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
علت بن شدن اصلا به خاطر این آپدیت بتا نبوده. و سر آپدیت کسی بن نشده.
اینایی که آپدیت بتا داشتن و وقتی وصل شدن دیدن بن شدن، اینا قبلاً تو لیست بن شده ها بودن و تو این مدتی که نمی تونستن به لایو وصل شن بن شدن. نه اینکه وقتی خواستن آپدیت کنن همون موقع بن شن.

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
دیگه این از اون حرفا بودا .. کسی که نسخه دزدکی بتا رو قبلا ریخته احتمال بن شدن رو نداره اما اون بدبختی که می خواد به طور رسمی از لایو آپدیت کنه اون بن میشه..
terova عزیز چرا تند میری . شما اصلا پست من رو کامل نخوندی من گفتم که خودم با نسخه بتا قبلا اپدیت کرده بودم ولی محض اطمینان نسخه اصلی رو از لایو نگرفتم و با pc دانلود کردم و نصب کردم بعد به لایو وصل شدم و برای اواتارها اپدیت کردم.
ضمنا من که گفتم این نظر شخصیه منه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
سلام
دوستان مثل اینکه نسخه نهایش برای دانلود امده رفتم سایت نکس جن اونجا گذاشته بودنش حتما یه سری بزنید ببینید جریانش چیه؟
www.nextgen.ir
ویرایش
(اما اینم که حجمش 7مگ پس فکر نکنم نهایی باشه؟)
گذاشتی سر کار ما رو...:mad:

terova عزیز چرا تند میری . شما اصلا پست من رو کامل نخوندی من گفتم که خودم با نسخه بتا قبلا اپدیت کرده بودم ولی محض اطمینان نسخه اصلی رو از لایو نگرفتم و با pc دانلود کردم و نصب کردم بعد به لایو وصل شدم و برای اواتارها اپدیت کردم.
ضمنا من که گفتم این نظر شخصیه منه .
من که آخری نفهمیدم چی گفتی .. فقط اینو می گم که آدم نباید تو مسائل لایو ریسک کنه..:biggrin1:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
گذاشتی سر کار ما رو...:mad:
سلام
چیه دوست عزیز باز کردن یه صفحه شده گذاشتن سرکار مگر کلمه ویرایش نمیبینی خودم گفتم که حجم این یکیم 7مگه
اینم باسه این گذاشتم که سایت نکسجن قبلا میرفتم فکر کنم نوشته بود نسخه بتا ولی امروز که رفتم دیدم نوشته نسخه نهایی برو بیبینش و بخونش حالا تقصیر من چیه عزیزم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
چیه دوست عزیز باز کردن یه صفحه شده گذاشتن سرکار مگر کلمه ویرایش نمیبینی خودم گفتم که حجم این یکیم 7مگه
اینم باسه این گذاشتم که سایت نکسجن قبلا میرفتم فکر کنم نوشته بود نسخه بتا ولی امروز که رفتم دیدم نوشته نسخه نهایی برو بیبینش و بخونش حالا تغصیر من چیه عزیزم؟

7 مگابایت آپدیته مابقی حجم برای آواتار هست.( و احتمالا یه سری جزئیات )
اگر توجه کرده باشید آپدیت اصلی هم اولش یه آپدیت کوچیک انجام میده بعد یه آپدیت سنگین 128 مگابایتی میاد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آقا من از بازی که میخوام برگردم تو دشبورد خیلی طول میکشه
همه این مشکل رو دارن یا اشکال از دستگاه منه؟
doost aziz shoma chon bazi ro to hard install kardi -va disk kar nemikone-baraye hamin bad az bargasht be DASH BOARD ta disk rah andazi beshe 7-10 saniye mikeshe-

vali intor ke barobach migan bazi haii ke nasb ham nashode-zaman mibare ta az bazi varede dashboard shod-
MS khodesh in kar ro karde ta az amali shodan anjame bazi ba nasb rooye hard felan jelogiri kone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر