Need For Speed : Shift - XBox 360 Version

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
این بازی چه باگ های خفنی داره:sick:
مثلا قبل شروع مسابقه اون زنه رفته تو ماشین و چمن های کنار جاده اومدن تو
آسفات اما رو هوا و یه بار مسابقه تموم شد دیگه به منو برنگشت.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوستان سعی کنین به نظر همدیگه احترام بذارین. حالا این دوستمون هم درسته از لفظ بدی استفاده کرده برای انتقاد از بازی , ولی نظرش اینه. حتمآ که همه نباید به نظرشون Shift یه شاهکار باشه ! من خودم یه بار که Shift رو گذاشتم توی کنسول , دیگه سراغش نرفتم و فعلآ دارم همون Grid قدیمی یا DiRT 2 رو ادامه میدم چون از بازی خوشم نیومده و گیم پلیش به نظرم بی هویته. حالا اگه فلان سایت بهش 10 هم داده بشه که نباید به خاطر اون سایت منم خوشم بیاد ازش !

من کاری به این کارا ندارم.
اما به نظرت درسته یکی بیاد بگه این بازی آشغاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئنم شما برای این برخوردی نکردی برای اینکه از این بازی خوشت نمیاد.اگر خوشت میومد درجا پستش پاک میشد.شاید بنم میشد.
در تایپیک ها دیگه دیدم که کسانی خیلی نرمتر از یه بازی انتقاد میکنن و کافیه اون بازی مورد علاقه یه مدیر باشه و درجا پست طرف پاک میشه و بن میشه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا ممنون میشه ماشینه مخصوص هر کدوم رو بگی:blushing::blushing::blushing:
آقا شما پیست ها رو نگاه کن اگه برای کشوری خاصی باشه باید از همون ماشین استفاده کنی. مثلا تو ژاپن ماشین های تویوتاف نیسان، مزدا و ....... یا تو اروپا پورشه، لامبرگینی و............

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
شيفت

اقا من ديروز بازي خريدم....خوب بايد بگم كه دلم براي بازي هاي قبلي ديدفور سپيد تنگ شده...آندركاور...موست وانتد...كربن...اين سبك بازي ها ي لذت ديگه اي داشت...من به شيفت 6.5 مي دم از 10 :(( ايشالا سري بعدي بهتر از اب در بياد :praying::groupwave::groupwave:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
میگم چقدر خرکی آچیومنت میده:eek::eek:
بازیش هم خوبه بدک نیست فقط نیترو که میزنم مثل نسخه های قبلی زیاد تو چشم نمیاد و مهم ترین چیزش برام تو بازی نواره هست که رنگش تغییر میکنه خیلی بدردم خورد:love:

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
آقا ممنون میشه ماشینه مخصوص هر کدوم رو بگی

در ضمن اگه اطلاع ندارید کدوم ماشین واسه کدوم کشوره . ماشین خریدنی Y رو بزنید تا جزئیات ماشین رو نشون بده ! اولین چیزی که نوشته همون کشور سازنده هستش

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام
شنیدم دوستان راجع به Nitro صحبت می کردن،خدا رو شکر مثل اینکه خیلی هم Simu نشده نه؟
چون وقتی که شنیدم NFS هم به صف Simulation ها پیوست راستش تا حدودی تو ذوقم خورد نه به دلیل اینکه از Simulation خوشم نمیاد بلکه NFS عنوانی نبود که شبیه ساز بشه...
فکر کنم اظهارات مدیرای Codemasters مبنی بر شباهت های NFS:Shift و GRID واقعیت داشته،درسته؟!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من کاری به این کارا ندارم.
اما به نظرت درسته یکی بیاد بگه این بازی آشغاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئنم شما برای این برخوردی نکردی برای اینکه از این بازی خوشت نمیاد.اگر خوشت میومد درجا پستش پاک میشد.شاید بنم میشد.
در تایپیک ها دیگه دیدم که کسانی خیلی نرمتر از یه بازی انتقاد میکنن و کافیه اون بازی مورد علاقه یه مدیر باشه و درجا پست طرف پاک میشه و بن میشه.
بازی داریم تا بازی!
تا الان هم کسی به خاطر انتقاد بن نشده.اون اسپم هست نه انتقاد.
ببخشید دخالت کردم

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
شدیدا دارم با این بازی حال میکنم.الان TIER 3 هستم.و AUDI R8 رو برداشتم که همش تو فورزا تبلیغ میشد.واقعا ماشین خوفیه.خیلی حال میده رانندگی باهاش.تا الان من داشتم با BMW M3 E92 مسابقه میدادم.اما از وقتی این AUDI R8 رو برداشتم دیگه طرف اون BMW نرفتم.
خیلی لذت رانندگی باهاش زیاده.فرمونش هم فوق العاده نرم و عالیه.
واقعا که بهترین بازیه ریسینگ عمرم هست.
بازم میگم امتیازش 10 از 10

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
سلام
شنیدم دوستان راجع به Nitro صحبت می کردن،خدا رو شکر مثل اینکه خیلی هم Simu نشده نه؟
چون وقتی که شنیدم NFS هم به صف Simulation ها پیوست راستش تا حدودی تو ذوقم خورد نه به دلیل اینکه از Simulation خوشم نمیاد بلکه NFS عنوانی نبود که شبیه ساز بشه...
فکر کنم اظهارات مدیرای Codemasters مبنی بر شباهت های NFS:Shift و GRID واقعیت داشته،درسته؟!

آقا تو رو خدا این جوری نگو ... شباهت شیفت:sick: با عنوان بزرگی مثل grid ... !!!

ممکنه بازی اون قدر ها هم که می گن افتضاح و آشغال نباشه ولی اصلا قابل مقایسه با grid نیست ... grid تو سبک ریسینگ یه شاهکار بود ولی این ...

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
آقا تو رو خدا این جوری نگو ... شباهت شیفت:sick: با عنوان بزرگی مثل grid ... !!!

ممکنه بازی اون قدر ها هم که می گن افتضاح و آشغال نباشه ولی اصلا قابل مقایسه با grid نیست ... grid تو سبک ریسینگ یه شاهکار بود ولی این ...

بابا خدایش NFS خیلی قشنگتره.12 سال سابقه NFS رو شما میخوای با GRID مقایسه کنی.
درسته گرید هم استثنایی بود و خودم سه بار تمومش کردم ولی NFS خیلی بیشتر بهم چسبیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر