Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

ببخشيد عزيزم مگه چند سالته؟:cheesygri
40-50 ؟
من 32 سالشم ديدم معتاد گيمه ؟
تابلو نميكنم مجله بازي نما رو خوندي كه؟قسمت سخت افزار كي مينويسه همونو ميگم
چون خودم باهاش رفيقم و ديدمش :)
خب بگذريم(شوخي بودا به دل نگيري ....به يه جاي ديگه بگير:cheesygri )
نقد خدايي راست راست راست بود فقط يه مورد مشكل داشت گرافيك به نظر من فقط و فقط تكچرها در بازي بهتر از موست وانتدهكف خيابون مثلا البته هنوزم خوب نيستا چون اگه دقت كنه هنوز مربع مربع ديده ميشه فقط اين مربعا جمع تر شدن در كل چون بازي تو شبه روح گرافيك از بين رفته بعضي افكتا واقعن بده نمونش انعكاس نور روي بدنه ماشين تو خود بازي نه تو قسمت سيف هوس خيلي افتضاح به طوري كه ماشين بيشتر رنگ استيلش معلومه تا رنگ خودش منظورمه كه بيشتر برق ميزنه
به غير از اين مورد با تمامي موارد 100 درصد موافقم
حقيقتش بگم من بازي رو ديروز ظهر گرفتم
همين الان ساعت 3:30 تموم شد
اون تاپيك اتوموبيل هاي شما در كربن رو هم چند روز زودتر زدم عكسا رو هم از تو چندتا سايت كش رفتم حالات ميفهمم چرا استقبال نشد يكي از مديرا اگه پست مو ديد اون تاپيكو پاكش كنه
باور كنيد يه مورسيه لگو خريدم قبلشم يه نيسان سوپرا تا خرخره اسپرت داشتم
لامبورگيني رو اسپرت كردم دارو ندارمو فروختم گفتم يه ماشين خر سرعت داشته باشم اطفاقا ميخاستم مسابقه آخر رو بدم با داريوس
تا رفتم تو بازي داشتم ميرفتم سر يه پيچ الكي ماشين ملق خورد
گفتم اه چه مضخرفه تيونينگ ماشينو چند بار عوض كردم عوض نشد كه نشد شانس آوردم سيوا رو يه جا كپي كرده بودم از دوباره همون نيسان خودمو برداشتم رفتم بازي رو تموم كردم
البته بگم دوئل بازي خوب هست ولي حقيقتش خيلي رو اعصاب آدم ميره تقريبا بگم فقط هم ميشه با ماشين ها تيونر بازي كرد چون من با مورسيه لگو سر پيچ اول با سرعت 150 تا ترمز كشيدم ماشين با سر رفت دو دره

فكر كنم 60 درصدي ميشد كه رفتم ماشينو ديدم و خريدمش
اقا يون شرمنده من تويوتا رو با نيسان اشتباه گرفتم منظورم تويوتا سوپرا بود
بازم ببخشيد بزودي چندتا عكس ازش ميزارم

بچه ها فکر کنم ماشین ها رو تو بازی برای دکور گزاشتن:cheesygri چون که تا لامبورگینی ازاد بشه بازی تمومه:cheesygri :horse: :ranting:
من به این بازی 6 میدم دیگه هم راجبش صحبت نکنم بهتره چون داره هالم کم کم بهم می خوره

سلام. این که می گه هنگام رانندگی دکمه ctrl رو بگیریم برای چیه؟ بعد آدمهایی که ما استخدامشون کردیم به چه دردی می خورند؟ بیشتر ماشینهایی که مسلبقه می دند همرنگند میشه بگید اینا برای چیه؟ بعد من 15 تا مسابقه رفتم زیرش نوشته شما 15% از بازی کامل کردید برای چی اینقدر کوتاه شده؟
بعد داستان بازی از چه قراره من هیچ کدومش سر در نیاوردم؟

سلام. این که می گه هنگام رانندگی دکمه ctrl رو بگیریم برای چیه؟ بعد آدمهایی که ما استخدامشون کردیم به چه دردی می خورند؟
سلام
ببینید اون علامتها و یا به عبارت دیگه همکارمون در هر مسابقه هست
مثلا شما در یه کورس مهم هستی و یه نفر از رقیب ها عجیب بهت گیر داده...در همون موقع با زدن کلید ctrl همکارتون با منحرف کردن و زدن خودش به اون ماشین خطر رو براتون دور می کنه و شما خیلی بهتر می تونید مسابقه رو تموم کنید
حتی اگه همکارتون که با رنگ فلش سبز رنگ در gps معلوم هست اول بشه باز هم مهم نیست..اگه دقیقا بعد از اون برسید به خط پایان شما برنده مسابقه هستید

ببخشيد عزيزم مگه چند سالته؟:cheesygri
40-50 ؟
من 18 سالمه و از 5 سالگی تا حالا بازی میکنم :cool:

من 32 سالشم ديدم معتاد گيمه ؟
احتمالا حاش بده چون زندگی مهمتر از گیم هست درسته خودم خوره بازیم ولی واقعیت یه چیز دیگه هست
تابلو نميكنم مجله بازي نما رو خوندي كه؟قسمت سخت افزار كي مينويسه همونو ميگم
چون خودم باهاش رفيقم و ديدمش :)
خب بگذريم(شوخي بودا به دل نگيري ....به يه جاي ديگه بگير:cheesygri )
من منظورت رو نفهمیدم ولی اگر منظورت این بود که مطلبم رو از در پیت نما کپی زدم سخت در اشتباهی:mad: این حرف های دل یه گیم خور حرفه ایی بود که تو گلوش گیر کرده بود... :((در ضمن من دشمن خونی در پیت نما هستم نه تنها هیچ وقت مجله رو نمیگیرم هر جا که بتونم حالشون رو میگیرم
:cool:
نقد خدايي راست راست راست بود فقط يه مورد مشكل داشت گرافيك به نظر من فقط و فقط تكچرها در بازي بهتر از موست وانتدهكف خيابون مثلا البته هنوزم خوب نيستا چون اگه دقت كنه هنوز مربع مربع ديده ميشه فقط اين مربعا جمع تر شدن در كل چون بازي تو شبه روح گرافيك از بين رفته بعضي افكتا واقعن بده نمونش انعكاس نور روي بدنه ماشين تو خود بازي نه تو قسمت سيف هوس خيلي افتضاح به طوري كه ماشين بيشتر رنگ استيلش معلومه تا رنگ خودش منظورمه كه بيشتر برق ميزن
منم خودم از این مشکل رنج میبردم و گفتم **** دهن این ea که انجین به اون خوبی رو گرفته چی کار کرده و از برق زدن بدنه ماشین بسیار بدم اومد و دیگر مورد کش اومدن هوا در ادامه ماشین بود که فوق العاده چرت بود... خلاصه من اینقدر از افکت های این بازی رنج کشیدم که بازی رو در حالت گرافیکی low بازی کردم ......

سلام. این که می گه هنگام رانندگی دکمه ctrl رو بگیریم برای چیه؟ بعد آدمهایی که ما استخدامشون کردیم به چه دردی می خورند؟ بیشتر ماشینهایی که مسلبقه می دند همرنگند میشه بگید اینا برای چیه؟ بعد من 15 تا مسابقه رفتم زیرش نوشته شما 15% از بازی کامل کردید برای چی اینقدر کوتاه شده؟
بعد داستان بازی از چه قراره من هیچ کدومش سر در نیاوردم؟

اون ادم ها هرکدوم یه کاری انجام میدن که با زدن همون کنترل کارشون تو مسابقه شروع می کنن
یکی راه میانبر نشونت میده یکی دقیقا جلوی تو حرکت می کنه و به شکل مسخره ای شما رو جذب می کنه که واقعا نمیدونم چرا ایقدر nfs فانتزی شده
2 تا زن هم هستن که به علت کوتاهی بازی نتونستم ازشون استفاده کنم

Most wante رو مگه یادت نمیاد گرافیک Ps2 اون هم محشر بود و هم چنین Carbon که واقعیت محضه.:cheesygri

اخه اين اخرا گيم اسپات داره به همه بازيهاي پي اس تو نمره ي كمي ميده
pc: 7.6
x360: 7.6
xbox: 7.6
ps2: 7.4
gc: 7.4
ديگه ps2 داره باز نشسته ميشه:((

سلام
ببینید اون علامتها و یا به عبارت دیگه همکارمون در هر مسابقه هست
مثلا شما در یه کورس مهم هستی و یه نفر از رقیب ها عجیب بهت گیر داده...در همون موقع با زدن کلید ctrl همکارتون با منحرف کردن و زدن خودش به اون ماشین خطر رو براتون دور می کنه و شما خیلی بهتر می تونید مسابقه رو تموم کنید
حتی اگه همکارتون که با رنگ فلش سبز رنگ در gps معلوم هست اول بشه باز هم مهم نیست..اگه دقیقا بعد از اون برسید به خط پایان شما برنده مسابقه هستید

ممنون دوست عزیز . فقط چرا علامتها با هم فرق میکنه ؟ مگه هر کدوم کار خاصی انجام میدن ؟

ممنون دوست عزیز . فقط چرا علامتها با هم فرق میکنه ؟ مگه هر کدوم کار خاصی انجام میدن ؟
اون ادم ها هرکدوم یه کاری انجام میدن که با زدن همون کنترل کارشون تو مسابقه شروع می کنن
یکی راه میانبر نشونت میده
این دوستمون هم یه کاربرد دیگه رو معرفی کرده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or