Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

Crew شما 3 قسمته.
یکش Scout هست که راههای میانبر رو نشون میده.
اونیکی Drafter هست که کارش Draft کردنه.یعنی چی؟یعنی با سرعت بالا جلوی شما حرکت میکنه و باعث میشه که خلا نسبی پشت سرش بوجود بیاد (واسه همین تقریبا پشتش کشیده میشین) و سرعت شما رو هم بالا ببره.
آخریش هم اسمش رو یادم نیست! ولی کارشون اینه که بازیکن هاش دیگه رو بزنن بهشون که شما جلو بیفتی!
البته یادتون نره که فقط 3 نفر میتونین استخدام کنین و فقط یکشون میتونه فعال باشه (یعنی توی مسابقه استفاده شه.)
از برق زدن بدنه ماشین بسیار بدم اومد
!!!
اولا این یکی از بهترین و پیچیده ترین افکتهای روش ماشین هست که کار هر کارتی نیست.
دوما.اگه خوشت نمیاد میتونی رنگش رو Matte انتخاب کنی که برق نزنه.
حتی اگه همکارتون که با رنگ فلش سبز رنگ در gps معلوم هست اول بشه باز هم مهم نیست..اگه دقیقا بعد از اون برسید به خط پایان شما برنده مسابقه هستید
حتی اگه همکار رقیبتون هم قبل از شما برسه بازم شما برنده اید! تشخیصشون هم سخت نیست.اکثر بدنه متحد الشکل دارن.
به نظر من داستان خیلی ضعیف هست و تابلو هست که آخر بازی چی میشه
یک بازی سبک ریسینگ اصلا نیاز به داستان نداره.
این شاید بگم ابتکار اونا بوده که داستان هم براش گذاشتن.در کل شما نمیتونی به داستان خرده بگیری.
گیم پلی:::: تقلید تمام و عیار از MW بدون هیچ نو اوری...
پس که بدون هیچ نوآوری؟
من که اینجا کلی نوآوری میبینم (حالا نه خیلی زیاد) ولی بحث Crew که خودش نوآوریه.تازه خودش به چند شاخه تقسیم میشه.AutoSculpt هم که بازم کلی نو آوریه.فقط کافیه به شاخه های دیگه هم تقسیم کنیم که دیگه هیچی. Tuning جز به جز قطعات هم نوآوریه.BossFight ها هم نوآورین.همین زمینهای Carbin Canyon هم با نوع حرکت دوربین و البته پرتاب شدناشون نوآورین!
میتونم بازهم نام ببرم.ولی همینا به نظرم کافی باشه.
اضافه کردن ماشین های "ماسل" یا همون عضله ایی فوق العاده مسخره بود چون من حتی یک بار هم باهاشون مسابقه ندادم .....ولی 2 تا ماشین ماسل داشتم
این ماشینها "اضافه" نشدن.همیشه توی NFS ماشین ماسل بوده.نمونش فورد موستانگ.اینا فقط اومدن گفتن که فلان ماشین به چه دسته ای تعلق داره.همین.شما میتونی با هر ماشینی مسابقه بدی.
باتشکر.....

اره برای من هم این طوری میشه بعضی مواقعه میپره بیرون شما دوست عزیز از ترینر استفاده می کنید درست دوستان نگفتید چطوری میشه قسمت Handlingماشینها رو درست کرد تو M.w داشت اینجا داره

سلام. رییس آخر Carbon رو چطوری ناکارش کنم؟ من توی مرحله آخریش که باید روی کوه باهاش مسابقه بدم گیر کردم. مرسدس بنز مک لارن هم برش داشتم( top speed, handling همه اینا روی آخرشه) ماشین منم زودتر از ماشین اون روی دور می افته ولی سر پیچها که دارم می پیچم (صحیح می پیچم) یکدفعه فاصله اش رو از من زیاد می کنه! آخرهای خط هم یکدفعه مثل اینکه موتور جت روش گذاشتنا! مثل جت میره فاصله اش رو به 300 می رسونه. این مرحله داره روی اعصابم راه می ره! 1 ساعتی توی این قسمت گیر کردم دیگه هم نتونستم ازش ببرم! کدوم ماشین رو برش دارم؟ تنظیماتی که روش انجام دادید هم لطف کنید بهم بگید کمکم کنید!

آقا برای Handling هم هست اما در نمایی متفاوت! کجا ماشینهاتو آپگرید می کنی؟ همونجا بعد از این که قطعه مناسبرو تنتخاب کردی یک منویی میاد سه قسمته. مثلا اگر مال ترمز رو انتخاب کنی نوشته:rear break, front break می تونی بین اینا یا رو اینا تنظیم کنی فقط سعی کن در حد وسط باشه چون اگه رو ترمز جلو تنظیم کنی ماشین سریع نمی استه اگه روی ترمز عقب تنظیم کنی عقب ماشین سریع می پیچه که برای جاده هایی که پر از پیچ هستند مناسب است اما از سرعت ماشینت خیلی کم می کنه! فکر کنم از نوشته هام چیزی نفهمیدی شرمنده خیلی عجله دارم. خداحافظ!

سلام. رییس آخر Carbon رو چطوری ناکارش کنم؟ من توی مرحله آخریش که باید روی کوه باهاش مسابقه بدم گیر کردم. مرسدس بنز مک لارن هم برش داشتم( top speed, handling همه اینا روی آخرشه) ماشین منم زودتر از ماشین اون روی دور می افته ولی سر پیچها که دارم می پیچم (صحیح می پیچم) یکدفعه فاصله اش رو از من زیاد می کنه! آخرهای خط هم یکدفعه مثل اینکه موتور جت روش گذاشتنا! مثل جت میره فاصله اش رو به 300 می رسونه. این مرحله داره روی اعصابم راه می ره! 1 ساعتی توی این قسمت گیر کردم دیگه هم نتونستم ازش ببرم! کدوم ماشین رو برش دارم؟ تنظیماتی که روش انجام دادید هم لطف کنید بهم بگید کمکم کنید!

شما با لامبورگینی به راهتی میتونی ردش کنی
تنظیمات هم هر جور دوست داری بزار فرقی نمی کنه این ماشین همه ماشینارو میخوره

آقا من با این plymoth نتونستم ردش کنم اعصابو خورد کرد
در مورد handling هم اینو خودم میدونستم ولی به هر حال هندلینگ ماشینو نمیشه کم زیاد کرد.

يكي از دلايلي كه باعث شد بازي رو دو روز بعد از خريد حذف كنم همين الكي شدن اخرش بود:biggrin1:
البته من نميزارم هيچ بازي نا تموم بمونه :biggrin1:
يه ترينر زدم سرعت رفت رو 300 همون اول ازش جلو افتادم :biggrin1:
ميبينيد خلاقيتو:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

يكي از دلايلي كه باعث شد بازي رو دو روز بعد از خريد حذف كنم همين الكي شدن اخرش بود:biggrin1:
البته من نميزارم هيچ بازي نا تموم بمونه :biggrin1:
يه ترينر زدم سرعت رفت رو 300 همون اول ازش جلو افتادم :biggrin1:
ميبينيد خلاقيتو:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
خوشم میاد خلاقیتت در حد تیم ملیه:biggrin1:
دقیقا کار من رو کردی در mw :cheesygri
mw بازیه خوبی بود ولی خیلی بازی طولانی الکی بود و اصلا تنوع نداشت
68.gif
156.gif

ای و! ای و! مثل خودم هستید! آخرش فهمیدید دیگه این نید فور اسپید هم الکی شده!;) مگه میشه؟! سر پیچها با 500 داره می پیچه! دستتون درد نکنه همین حالا همین trainer ی که سرعت و بالا می بره برام بذارید تا سر فرصت این رییس خل و چل و به خیال خودم ناکارش کنم این بازی اعصاب خورد کنو از روی هاردم پاکش کنم و نفس راحتی بکشه. Need for Speed هم همون Need For Speed های قدیم. مردم هرچه که جلو می رند پیشرفت می کنند اینا دارند پسرفت می کنند. دید که توی شماره قبلی Toyota supra یک ماشین الکی بود که اوایل بازی بهت داد همه چیزش پایین بود. حالا داره آخر بازی بهت می ده اونم همه چیزش بالاست. بالاخره این بازی گیر داره یا نه؟ چون 98% بازی رفتم هنوز بعضی از قسمتهاش باز نشده. حالا شما اینطور چیز مزخرفی دیدید؟! EA هم که دیده این نید فور اسپید فروش خوب و طرفدارهای زیادی داره هی پشت سر هم بیرون میده! مثل GTA.

به نظر من این شماره از نظر تیونینگ حرف نداره
داستان بازی هم خوبه

فقط بعضی از دوستان دقت کنن که کلا Need For Speed شبیه ساز اتومبیلرانی مثل Gran Turismo و ... نیست و جذابیتهای خاص خودشو داره

اگه به نظر بعضی از دوستان معیار یه بازی خوب واقعی بودن باشه اونوقت 99 درصد بازیها به درد نمیخورن!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or