Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم من بازی رو تموم کردم (100%) ولی هنوز تو قسمت Shoping هنوز بعضی چیز ها قفل چه طوری باید آزادشون کنم:confused:

برای گرفتن بعضی از spoiler ها و ... باید Challenge ها رو هم تموم کنی. فکر کنم بعضی چیزها هم به وسیله Boss ها آزاد میشه. زیاد یادم نیست ولی فکر کنم هر کدوم از هم تیمی هات هم یه سری چیز رو آزاد میکردن.

سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم من بازی رو تموم کردم (100%) ولی هنوز تو قسمت Shoping هنوز بعضی چیز ها قفل چه طوری باید آزادشون کنم:confused:

با اجازه ما جواب بدیم
شما باید اون قسمت چلنج رو تموم کنی بعد از اونجا بازم هست
میری تو قسمت ریوارد کارد اونجا میگه چیکار کنی که وسایل جدید رو به دست بیاری
اگه بازیت ورژن 1.2 هستش میتونی یه سری ماشین رو هم باز کنی

میگم من تو منوی اصلی یه گزینه میبینم فکر کنم همونه که میشه تو نقاط مختلف مسابقه داد یعنی به غیر از اون ذو گزینه ی دیگه که باید انلاین بازی کنی چند تا ماشین جدید از جمله ائودی و بی ام و رو بهم داده تو قسمت کاستوم میخواستم بدونم چجوری این ماشینا رو میتونم بیارم تو car lot و بعد تغیراتی توش بدم

میگم من تو منوی اصلی یه گزینه میبینم فکر کنم همونه که میشه تو نقاط مختلف مسابقه داد یعنی به غیر از اون ذو گزینه ی دیگه که باید انلاین بازی کنی چند تا ماشین جدید از جمله ائودی و بی ام و رو بهم داده تو قسمت کاستوم میخواستم بدونم چجوری این ماشینا رو میتونم بیارم تو car lot و بعد تغیراتی توش بدم

الان اون ماشینها رو بردی؟؟باید بری توی قسمت my cars انتخابش کنی(سوارش بشی) بری توی Safe House و توی قسمت customize تغییراتی که می خوای رو روش انجام بدی!

آقا این ( اسم دقیقشو نمیدونم مانشن بلور ) چیه ؟ به چه درد میخوره ؟ چه جوری فعال میشه

motion blur توی قسمت Options؟؟؟

لطفا كمك كنيد من ها كاري كردم نتونستم باهاش كار كنم:((
با توضيحات كامل:tick:
با تشكر
ورژن بازيت چند هست؟

وقتي بازي رو اجرا ميكني بالا سمت راست مينويسه.

بعضي از بازي هاي كه تو ايران پخش شده 1.2 هستند. ممكنه مال تو هم 1.2 باشه. برو ورژن 1.2 يا هر ورژني كه بود رو دانلود كن درست ميشه.

آخرین ویرایش:
ورژن بازيت چند هست؟

وقتي بازي رو اجرا ميكني بالا سمت راست مينويسه.

بعضي از بازي هاي كه تو ايران پخش شده 1.2 هستند. ممكنه مال تو هم 1.2 باشه. برو ورژن 1.2 يا هر ورژني كه بود رو دانلود كن درست ميشه.

ورژن بازي من 1.2 هست
ورژن 1.2 با 1.3 چه تفاوتي با هم دارن

دوستان من یه سیو از دوستم گرفتم مرحله ای که موندرو براش رد کنم اما این error میده unable to load Ashkan می خواستم بدونم ایراد از سیو ؟ یا باید یه حرکت دیگه کنم:confused

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or