Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سلام به همه.....
امروز یک سوالی درباره ی NFS:CARBON داشتم.درسته که قدیمیه اما من یادی از قدیم کردیم و داشتیم باحاش حال میکردیم که این مشکل پیش اومد.
من تو این مرحله موندم.مرحله های آخره و میخواهم با اون اوودی قرمزه مسابقه بدم.اولین مسابقه که با چهار نفر هستیم رو برنده میشم دومین مسابقه که من و اون اوودی تو خیابون های شهر هستیم هم بردم.و مسابقه ی اولی که توی جاده و خارج از شهریم که پشتش هستیم رو هم بردم.اما تو استیج دوم همون قسمتی که ما جلوی اون حرکت میکنیم موندم.بازی رو ادامه میدم تا که میرسم سر 92% و اینا که میبازم.چی کار کنم که نبازم.تو رو خدا کمک کنید.....
اینم عکس ماشین رقیب:

need-for-speed-carbon-audi-lemans.jpg

amirkhof

کاربر سایت
Jun 17, 2009
17
نام
عباس میرزا قلی حسن
سلام به همه.....
امروز یک سوالی درباره ی NFS:CARBON داشتم.درسته که قدیمیه اما من یادی از قدیم کردیم و داشتیم باحاش حال میکردیم که این مشکل پیش اومد.
من تو این مرحله موندم.مرحله های آخره و میخواهم با اون اوودی قرمزه مسابقه بدم.اولین مسابقه که با چهار نفر هستیم رو برنده میشم دومین مسابقه که من و اون اوودی تو خیابون های شهر هستیم هم بردم.و مسابقه ی اولی که توی جاده و خارج از شهریم که پشتش هستیم رو هم بردم.اما تو استیج دوم همون قسمتی که ما جلوی اون حرکت میکنیم موندم.بازی رو ادامه میدم تا که میرسم سر 92% و اینا که میبازم.چی کار کنم که نبازم.تو رو خدا کمک کنید.....
اینم عکس ماشین رقیب:

need-for-speed-carbon-audi-lemans.jpg

کاری نداره
یک ماشین با شتاب بالا مثل doge viper یا corvet وردار بعد سر اولین پیچ که اون می خواد بپیچه مهکم بکوب به بغل ماشینش
اینجوری تو جلو میفتی و بهد از 10 ثانیه میبازه
البته باید این کارو 10 یا 20 بار امتحان کنی
همه اینجوری ردش میکنن:biggrin1::smile:

amirkhof

کاربر سایت
Jun 17, 2009
17
نام
عباس میرزا قلی حسن
ببخشید من یک سوالی داشتم
می خواستم ببینم نمیشه کربن رو از طریق lan بازی کرد
نمیشه با شبکه کربن بازی کرد

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستان عزیز ممنون از اینکه عکس بزرگ قرار دادید و صفحه رو به معنای واقعی ترکاندید:biggrin1:
بابا لااقل دیگه عکسو نقل قول نکنید:-"

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
زیر خاکی رو آوردم بالا:*
نمیشه پک ماشین به این بازی اضافه کرد؟
یه سایتی پیدا کردم ولی همش زده بود جایگزین میشه ،میخوام ماشین های pay back یا rivals به کربن اضافه بشه، روشی هست یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر