Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

سلام
2 تا سوال داشتم 1 امروز که رفتم بازی رو بخرم بازی شرکت سرزمین 4500 تومان بود و برای apple 3000 تومان بود دلیلش چیه؟
2 در قسمت کریر بازی بعد از مسابقه اول یه مسابقه است که فقط 3 تا ماشین هستیم و حالت مسایقه هم نداره ولی بعد از اینکه چند دور میزنیم دوباره مسابقه ریستارت میشه و از اول شروع میشه این مسابقه چیه و باید چکار کرد؟
متشکرم
یا علی مدد
بابا یکی جواب سوال مارو بده تورو خدا

2 در قسمت کریر بازی بعد از مسابقه اول یه مسابقه است که فقط 3 تا ماشین هستیم و حالت مسایقه هم نداره ولی بعد از اینکه چند دور میزنیم دوباره مسابقه ریستارت میشه و از اول شروع میشه این مسابقه چیه و باید چکار کرد؟

اگر دقت می کردی خودش میگه کلید کنترل سمت راست کیبورد بزن (هر وقت که بهت گفت بزن)

سلام بر همه
من که دیگه داره گریم در میاد!!!:(( :((
من همون مشکلی رو که توی بازی most wantedداشتم توی carboneهم دارم.تو رو به خدا یکی کمکم کنه!!
من بعد از یه مدت بازی کردن,خودبه خود از بازی میاد بیرون بدون هیچ پیغامی!!
اگه توجه کنید توی بازی جدید واسه تعداد زیادی از بچه ها اتفاق افتاده.ولی توی most wantedفقط واسه من اتفاق می افتاد .دارم دیوونه میشم,نه most wantedرو درست حسابی بازی کردم نه کربن رو.
تورو خدا اگه راه حلی دارید بگید.خیلی خیلی ممنون:love: :cool:
در ضمن
مشخصات سیستم من
دی وی دی هم ماله تکین هستش و بدون هیچ ارور و اذیتی نصب شد!

درایوی که بازی رو توش نصب کردی چه قدر جا خالی داره(حداقل باید 1 گیگ خالی داشته باشه)
اشکال 100% از رم و فضای روی هارد(هارد بیشتر)

سلام آقا یه نفر به ما بگه چرا بازی شرکت سرزمین 4500 تومنه ولی برای اپل 3000 تومن؟
خب یه شرکتی مثل اپل ارزان میده تا ملت بخرن و معروف بشن و یه شرکتی مثل سرزمین به اندازه ی کافی معروف هست و به هر قیمتی که بخواد میکنه پاچه ی ملت!
البته نامردیه نگیم کیفیت سی دی های سرزمین خوبه;)

من که این بازی رو از سر کوچمون خریدم 2400 تومان 6 cd :cheesygri :cheesygri وقتی به این ارزونی هست فکر نکنم کسی از سرزمین 4500 بخره
من بازی های سرزمین ندیدم اما ماله dc که همین قیمت یه سری برنامه های اضافی همراه بازی میدن که فکر کنم خودشون ساختن
کیفیت هم که گفتن بچه ها :p

بابا Dvd بازي 1000 تومن هست!

4500 كيلو چنده.

------------------------------------

يه چيزي در مورد بازي بگم:

تنها كم وكاستي كه نسبت به قبل داره تا اينجا كه من ديدم اينه كه نميشه چراغ ماشين رو عوض كرد.

یه چیزی.. من اگر به این بازی امتیاز بدم 6.8 هست ونه بیشتر.....چون همین قدر لیاقت داره....به نظر من most wanted یه شاهکار بود ولی کربن به اندازه یک چهارم most wanted ارزش گیم پلی نداره و همون 6.8 هم زیادشه.......... دلایلش هم فردا شب براتون میگم ...چون الان نمیشه

نوشته شده توسط vahidrezi16
سلام بر همه
من که دیگه داره گریم در میاد!!!
من همون مشکلی رو که توی بازی most wantedداشتم توی carboneهم دارم.تو رو به خدا یکی کمکم کنه!!
من بعد از یه مدت بازی کردن,خودبه خود از بازی میاد بیرون بدون هیچ پیغامی!!
اگه توجه کنید توی بازی جدید واسه تعداد زیادی از بچه ها اتفاق افتاده.ولی توی most wantedفقط واسه من اتفاق می افتاد .دارم دیوونه میشم,نه most wantedرو درست حسابی بازی کردم نه کربن رو.
تورو خدا اگه راه حلی دارید بگید.خیلی خیلی ممنون
در ضمن
مشخصات سیستم من
دی وی دی هم ماله تکین هستش و بدون هیچ ارور و اذیتی نصب شد!

منم قبلا این مشکل رو داشتم. البته نه با این بازی ولی کلا پریدن بیرون از بازی یه مشکل رایج هست. تنها کاری هم که مشکل من رو حل کرد تعویض ویندوز بود. البته در بعضی مواقع هم این مشکل برای سیستم پایین هست که دستگاه نمیکشه.

سلام
اومدم که نظرمو در مورد بازی بگم.....اول نظر کلی رو بگم....برای من که هیجان توپی داره و از بازی کردن لذت بسیار زیادی می برم....
مسیرهاش منو یا دو بازی Mw و Un می اندازه که اون دو تا رو جمع بستن با هم شده این...
موزیک متن باحالی داره و اونم هیجان رو چند برابر می کنه
ولی کمی گنگ هست که احتمال می دم از این باشه که هنوز به بازی عادت نکرده باشم....
تیونینگ ها هم خوبه ولی در کل چیزی بهش اضافه نشده
در اخر هم می گم رقیبهای جدی که من ندیدم...یعنی شدیم بی رقیب دیگه!!!
بازی خوبی هست و پیشنهاد می دم همه ریس بازها از دستش ندن!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or