Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

اقا يه سوال
من وقتي ميخام ماشين رو تيون كنم
مثل قسمت جلو كه ميتوني زير و بالاش كني مثلا 52 درصد يا 100 درصد بعضي وقتا فعاله همون بدنه از دوباره بعضي وقتا غير فعال قضيه چيه
به نظرتون بازي بد كركيده نشده

بازی خیلی هیجان داره اما نقاط ضعف خیلی زیادی داره
به ترتیب میگم:
1- رده سنی بازی خیلی پایین اومده و بازی مثله موست وانتد شدیدا اسونه. برای این میگم شدیدن چون که باور کنید سر رانندگی واقعا خوابم می گیره اصلا نه ماشین ها مشکلی ایجاد می کنن نه جاده . فکر کنم شما هم موافقید
2-بازی به شدت کوتاه من هنوز برای میتسو بیشی قطعه نخریدم که با کمال تعجب دیدم 50% بازی رو رفتم
3-وجود هم تیمیها که فقط سد راه میشن و واقعا اعصاب داقون می کنن . توی مراحل به جای اینکه کمک کنن هی جلوی ادم میپیچن و همش بهشون میزنم و از سرعتم کم میشه. راه نشون دادنشونم به درد عمشون می خوره . وقتی که دارم چسب به چسب با هاشون حرکت می کنم یه هو میپیچن تو فرعی که اون موقه دیگه نمیشه پیچید:mad:
4-حرکت ماشین توی Drift خیلی مصنوعی شده
5- دریفتها خیلی اسون شده
کلا بازی خیلی بچگانه شده و فقط هیجان داره و بس
یاد nfs های قدیم بخیر

سلام
از دوستانی که این بازی رو دارند یه خواهش دارم
اول داستان بازی و هم چنین روال کار رو برای من روشن توضیح بدن....من یه سری جاها گنگ بازی می کنم.....برای همین می خوام بدونم جریان از چه قراره و امکانات جدیدی رو که اضافه شده رو چه استفاده ای می شه ازشون کرد×!!!!!
ممنون می شم که دوستان شفاف توضیح بدن!

من بازی رو از تکین گرفتم وقتی راحت روون اجرا میشه بازی ولی وقتی میخوام Quit کنم نیم ساعت طول میکشه تا بیاد بیرون . چه مرگشه ؟

منم قبلا این مشکل رو داشتم. البته نه با این بازی ولی کلا پریدن بیرون از بازی یه مشکل رایج هست. تنها کاری هم که مشکل من رو حل کرد تعویض ویندوز بود. البته در بعضی مواقع هم این مشکل برای سیستم پایین هست که دستگاه نمیکشه.
آخه ,رم من 512و کارت گرافیکم 6200 256!!
اونوقت پسر عموم با 128زپرتی اجراش می کنه!!!من موندم چه هیزم تری به Nfsفروختم!

سلام
از دوستانی که این بازی رو دارند یه خواهش دارم
اول داستان بازی و هم چنین روال کار رو برای من روشن توضیح بدن....من یه سری جاها گنگ بازی می کنم.....برای همین می خوام بدونم جریان از چه قراره و امکانات جدیدی رو که اضافه شده رو چه استفاده ای می شه ازشون کرد×!!!!!
ممنون می شم که دوستان شفاف توضیح بدن!
باريكلا
يكي از جمله دردهاي منم همينه الان 56 درصد بازي رو رفتم ولي هنوز نميفهمم چه خبره:confused:

يكي از جمله دردهاي منم همينه الان 56 درصد بازي رو رفتم ولي هنوز نميفهمم چه خبره
خب یکی از بچه هایی که بازی رو درست درک کرده بیاد ما رو روشن کنه....ظاهرا مشکل با یه نفر نیست!!

خب یکی از بچه هایی که بازی رو درست درک کرده بیاد ما رو روشن کنه....ظاهرا مشکل با یه نفر نیست!!

داستان بازی سر یک اتفاق که تو اون مسابقه اول بازی که دموشو دیدید رخ داده و شما هر چقدر بیشتر بازی می کنی چیزهای بیشتری در مورد اون شب مسابقه درک می کنی

بازی رو تموم کردم ....یه نقد ازش میکنم که خداییش عین واقعیت هست((((البته من کسی نیستم که بخام نقد کنم...))))
nfs دچار یک نوع یک در میون زدن شده... یعنی یک شماره چرت و تقلید کامل...یک شماره کاملا عالی و کاملا نو آور...نمونه اش حاضره::::

NFS:U1 یه شاهکار عالی که تحت تاثیر کامل از فیلم "تند و سریع" ساخته شد که خداییش تو زمان خودش بهترین بود(کسایی که 6 شماره اولیه nsf بازی کرده باشن تو زمان خودش حرف منو میفهمین)

NFS:U2 : یک تقلید تمام عیار از U1 که هیچ نو آوری جز آزاد چرخیدن درشهر رو نداشت(اگر اشتباه نکنم نامزد بدترین بازی سال هم شد)

NFS: Most Wanted : یه تحول بسیار بزرگ در دنیای NFS بود...چون دو سری فوق محبوب hot persuit و Underground با هم مخلوط کرد و سبکی رو در دنیای ریسینگ ایجاد کرد که من و شما و هزاران کس دیگر در سراسر جهان انتظار این سبک رو میکشیدند...... یه تحول دیگه هم داشت دیگه عین سری U مجبور نبودید همش در شب مسابقه بدید....همش مجبور بودید در روز مسابقه بدید.....و بالاخره موثرترین قسمت بازی وارد کردن عوامل داستانی به بازی بود...که EA بعد از حدود 10 سال این کار رو انجام داد.که این داستان واقعا کشش خوبی داشت چون داستان اینجوری بود که آبرو شما در ابتدا بازی توسط یه بچه سوسول ریخته میشه و شما در صدد جمع کردن آبرو از دست رفته خود بر میایین...که برای این کار یه Black list جلو روتون بود..که 15 عوض داشت که 15 راننده برتر شهر بودن...و برای رو به رو شدن با اونها باید چندیدن مسابقه اجام میدادید و مقدار مشخصی bounty داشته باشید. نکته مثبت بازی برداشتن مسابقات اعصاب خورد کن dirft و مسابقات داخل پیست بود در عوض یک مسابقه با نام nock out به بازی اضافه شد و بخش drag بسیار هیجانی تر شد.. و در کل روی مسابقات خوب کار شده بود. و دیگر نکته بازی حضور پلیس ها در حین مسابقه بود.... خلاصه آخرت بازی بود ولی اگر کسی burn out رو بازی کرده باشه 100% سراغ این بازی نمیاد چون اگر با 300 تا سرعت مستقیم بری تو دیوار تنها صدمه وارده به ماشین شکسته شدن شیشه هست ...تازه شیشه هم نمیریزه...در صورتی که در burnout اگر با 200 سرعت مستقیم بری تو دیوار عملا چیزی از ماشین باقی نمی مونه....

خلاصه با این مقدمه بریم سراغ NFS:Carbon

در نگاه اول یه تقلید تمام و کمال از mw شده...حتی سازنده ها دمو ها رو عین mw ساخته اند که اول رفیق شما میاد نصیحت میکنه بعد هم یه معرفی کوچولو از بازی میشه.....
منو ها هم سنتی طراحی شده اند چند منوی افقی بالای صفحه و یک ماشین خفن اسپرت وسط صفحه......
حالا داستان بازی:::: بر میگرده به موقعی که شما تو گروه nikki و darius عوض بودید و سر یه مسابقه پلیس ها وارد کار میشن.... مسابقه سر یه کیف پر پول بود....وقتی پلیس ها میان همه رو دستگیر میکنن و nikki در شُرف دستگیر شدن کیف رو میذاره تو ماشین شما و شما از شهر بیرون میرید....و وقتی در کیف و باز میکنن میبیند که فقط تو کیف پره کاغذه.....حالا نیکی و داریوس خیال میکنن که شما پول رو بالا کشیدین....حالا بیا و درستش کن(حالا خوبه نیکی به اشتباهش پی برد که ما پول نپیچوندیم)...تازه یه ضد حال خفن هم تو بازی حضور داره....یعنی همون افسر پلیس به نام کراس که تو MW بود و دستور دستگیری شما رو صادر کرد ولی نتونست.....همون اول آقای " کراس" bmw خوشکل شما رو totaled میکنه... و حالا بازی شروع میشه..... به نظر من داستان خیلی ضعیف هست و تابلو هست که آخر بازی چی میشه......در ضمن بازی اونقدر کوتاه هست که راحت 7 ساعته میتونید بازی رو تموم کنید...

صدا گذاری:::::فقط میتونم بگم عالی هست..صدای اگزوز ها بسیار عالی کار شده صدای موتور ها خیلی خفن هست و سرانجام صدای لاستیک ها بسیار طبیعی..... فقط بازی در موزیک دچار اقت شدیدی شده ...چون آهنگ های بازی شدن trance ...در حالی که تو سبک ریسینگ فقط و فقط متال حال میده....

گرافیک::: بحثی نیست فوق العاده قوی کار شده... چون همون انجین mw هست.

گیم پلی:::: تقلید تمام و عیار از MW بدون هیچ نو اوری...

مشکلات بازی:::::: خفن ترین مشکل بازی به نظر حذف کردن مسابقات drag بود ...که فوق العاده من ناراحت کرد.....
یه نوع مسابقه جدید هم اضافه شده به نام دوئل که عالی هست.... در ضمن dirft ها هم بر گشتند... ولی اون dirft های اعصاب خورد کن underground نیستن بسیار عالی و جذاب شدن...مخصوصا چون خارج از پیست و تو جاده های کوهستانی هست...که اگر زیاد بلغزی ممکنه بری ته دره.... و حضور پلیس هم خیلی کمرنگ شده بود به طوری که طولانی ترین تعقیب گریز من حدو یک دقیقه و سی ثانیه طول کشید........به نظرم اضافه کردن ماشین های "ماسل" یا همون عضله ایی فوق العاده مسخره بود چون من حتی یک بار هم باهاشون مسابقه ندادم .....ولی 2 تا ماشین ماسل داشتم

"به نظر من کربن اصلا در اندازه های NFS نیست... و من به شخصه حالا که بازی رو تموم کردم نمره "6" بهش میده"

فکر میکنم اگر روند یک در میون nfs ادامه داشته باشه سال دیگه این موقع یه nfs خفن بازی میکنید...... به امید اون روز که شما ها برید صفا کنید....

چون من دیگه کم کم باید بعد از 13 سال بازی خوری joystick و موس و کیبردم رو آویزون کنم و میدون رو در اختیار جوونترها بذارم

این بازی تا بیاد شهر ما خیلی طول میکشه می خواستم ببینم شما تا حالا از این سایت فروش بازی مثل پرداخت با سرای بازی خرید کردید کیفیت کارشون خوبه در کل بخرم یا نه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or