Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
دوست خوبم
اینجا یه فورومه
منم بعنوان یه کاربر آزادم بیام و نظرمو بگم
سلام
نظر دادن تو هر فرومی آزاد است به شرط اینکه توهین نکنی به بازی که طرفدار زیاد داره:)
وقتی توهین کنی دیگه اسمش نظر دادن نیست
شما هم در صورتی می تونی بصورت شدید و کوبنده مثل الان جواب منو بدی که جوابی برای دادن داشته باشی
حرفی برای گفتن
و این به معنای طرفداری بی معنا نیست
پس شما توقع دارید من بیام مثل شما توهین کنم اون وقت میشه پر معنا;)

در ضمن مدیرها که آفریده نشدن تا فقط ملت رو بن کنن که
اونا مجری نظم هستن
وگرنه اونام آدمن
آدم ها هم نظر دارن، و نظرشون برای خوشون و خیلی های دیگه محترمه
دقیقاً مثل من و شما
کسی اینجا حرفی از بن شدن زد؟؟؟
کسی گفت مدیران آدم نیستن؟؟؟
مدیرا هم حق نظر دادن دارن ولی نه اینطوری
می خواد NFS ها را هر دفعه رنگ کنه بکنه تو پاچه طرفداراش که اونا هم اصلا حالیشون نمی شه زیاد! (قضیه همون قورباغه را رنگ می کنند جای مرغ می فروشنه)
حالیشون نمیشه آخه یعنی چی؟؟؟ یعنی اینکه ما هیچی حالیمون نمیشه دیگه بعد شما هم اومدین تایید کردید این حرف رو این یعنی چی به نظر من توهین است
یه بار گفتم نظر با توهین کردن خیلی فرق داره
شما توهین کردید نه نظر دادید

من وقتی حرفی میزنم از هیچ کسی نمی ترسم که شما میای و می گی
مگه من گفتم شما از کسی میترسید؟:confused:
منظورم این بود وقتی یه مدیری میاد اینجوری حرف میزنه پس توقعی از یه کاربر نباید داشته باشیم
درسته کاربر و مدیر هیچ فرقی با هم نمیکنن ولی یه مدیر یه الگو است برای همه پس باید بیشتر مراقب باشه
بعدش هم شما خودتون گفتید
منم می خواستم همینو بگم، ولی با خودم گفتم که الانه چند تا از این طرفدارای دوآتیشه بیان و دعوا راه بیفته. مثل ماجرایی که برای Most Wanted بود.
شما وقتی خودتون میدونید با حرفی که میزنید باعث دعوا میشوید پس چرا میاد حرف میزنید؟؟
پس اگه یه مدیر نمیومد این حرف رو بزنه شما هم در ادامش این حرفها رو نمیزدید

چرا ربط ندم
همشون زیر چتر اسم Racing هستن
در ضمن GT ملغمه ای بود از همه ی سبک ها
از Rally و Formula و مسابقات درون شهری و هرچی که فکرشو بکنی
درسته هر دو racing هستن ولی اون دو بازی در پیست انجام میشه این بازی در خیابون
nfs برای خودش یه سبک جدا داره مثلا مگه تو بازی gtr ماشین رو میتونی اسپورت کنی یا تغییر بدی یا تو خیابون بیای با هم ریس بزاری
پس این بازی با اون دو بازی اصلا قابل مقایسه نیست
و خداوند مقایسه را آفری
برای مقایسه کردن یه بازی به یه بازی دیگه معمولا یه تاپیک جدا میزنن و بعد مقایسه میکنن اگه اسم این تاپیک مقایسه nfs با gtr بود اون وقت خداوند مقایسه رو آفرید:D
اگه دوست دارید این بازی رو با اون دو بازی مقایسه کنید یه تاپیک بزنید به قول خودتون هرچی میخاین توش نظر بدین:)

ولی من برخلاف شما اصلاً تاسفی نمی خورم
نه برای خودم
نه برای شما
و نه برای بقیه
خب کسی نگفت تاسف بخورید :)

در ضمن به اینایی که من نوشتم میگن نظر نه توهین
شما به اینا میگید نظر؟؟؟:confused: :-" :-" :-"
می تونم بگم که MW آخرین NFS ی بود که من بابتش پولمو توی سطل زباله ریختم
نه زباله ای مثل NFS

دوست دارم این قضیه همین جا تموم شه
و مسیر تاپیک بیش از این دستخوش تغییرات ناخواسته نشه
مسیر تاپیک رو که شما منحرف کردید قبلا پس نمیخاد الکی قصه اینو بخورید که یه وقت منحرف نشه;)
و امیدوارم این بازی که اومد بتونی لذت کامل رو ازش ببری
ما از تمام سری nfs ها لذت کافی رو بردیم و از این نسخه هم لذت خواهیم برد
در آخر اگه اسم توهین نظر دادن است خب من برای خودم متاسف هستم
من دوست دارم خوده مدیران قضاوت کنن و فرق توهین و نظر رو برای من و ایشون مشخص کنن
من اصلا دوست ندارم کسی بیاد به بازی که مورد علاقه من است توهین کنه و هیچ کس هم بهش چیزی نگه اگه همینطوری پیش بره دیگه همه راحت میان توهین میکنن کسی هم جلوشو نمیگیره
لطفا اشکان جون امید جون علی جون نمیدونم اگه میخاهید سایت از اینی که هست منرحف تر نشه یه راه حلی پیدا کنید دیروز درباره همین موضوع هرج و مرج داشتیم باهم حرف میزدیم پس همین جا باید کنترل شود
من بشخصه خیلی ناراحت هستم از این موضوع اصلا هم تحمل توهین رو ندارم
اگه میخاهید از بازی انتقاد کنید این راهش نیست با دلیل و مدرک باید انتقاد کنید کسی مشکلی نداره من انتقاد پذیر هستم و خودم هم از بازی خیلی انتقاد میکنم ولی نه اینجوری که به بازی توهین کنید

ببخشید دیگه نمیتونستم جلوی خودم رو بگیرم حالا تصمیم با مدیران است که کی توهین کرده کی نکرده
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نظر دادن تو هر فرومی آزاد است به شرط اینکه توهین نکنی به بازی که طرفدار زیاد داره
وقتی توهین کنی دیگه اسمش نظر دادن نیست
البته ایشون توهینی نکردند شما فکر کنم داری یکم جریان رو زیادی سخت می گیری;) ایشون اگر هم حرفی زده باشند در مورد شرکت EA بود که نه نون شما رو می ده نه آب شما رو پس فکر نمی کنم لازم باشه اینطوری ازش در مقابل گفته ها طرفداری کنی! منظور من هم از اینکه طرفداراش زیاد نمی فهمن این نیست که اونا نفهمن! این یعنی اینکه کم پیدا می شه بیان بگم که مثلا چرا EA حتی به خودش زحمت نداده یه موتور جدید طراحی کنه تا گرافیک بهتری را شاهد باشیم باشیم یا حتی یک نوع آوری خیلی جالب. اکثر حرکات NFS شده تقلید از بازی های دیگه در این چند شماره اخیر (البته به جز underground1).
منظورم این بود وقتی یه مدیری میاد اینجوری حرف میزنه پس توقعی از یه کاربر نباید داشته باشیم
فکر می کنم پس از 21 سال اون قدر فهمم رسیده باشه که بدونم چی را کجا دارم می گم بنابراین احتیاجی نیست شما از چیزی که خودتونم دقیق نمی دونید چی هست الکی طرفداری کنید و از بنده ایراد بگیرید.
nfs برای خودش یه سبک جدا داره مثلا مگه تو بازی gtr ماشین رو میتونی اسپورت کنی یا تغییر بدی یا تو خیابون بیای با هم ریس بزاری
پس این بازی با اون دو بازی اصلا قابل مقایسه نیست
خواهشا دیگه این بازی ها رو دیگه زیاد مقایسه نکنید. حرف شما نسبتا درست است علی رضا جان چون به فرض GTR یک Simulation ه که هر سن و سلیقه ای قادر به انجام بازی نیست! ولی NFS یک Fan Racing ه که هر سنی می تونه اونو بازی کنه و لذت ببره!
البته راستشو بگم چون من به racing علاقه دارم همه nfs ها رو تا حالا خریدم و قطعا باز هم خواهم خرید و بازی خواهم کرد ولی این دلیل نمی شه که آدم ایرادات یک بازی رو نگه! و یا حرفی پشت سر بازی بزنه.
من دوست دارم خوده مدیران قضاوت کنن و فرق توهین و نظر رو برای من و ایشون مشخص کنن
من اصلا دوست ندارم کسی بیاد به بازی که مورد علاقه من است توهین کنه و هیچ کس هم بهش چیزی نگه اگه همینطوری پیش بره دیگه همه راحت میان توهین میکنن کسی هم جلوشو نمیگیره
توهین با نظر فرق داره ولی با هم در ارتباط هم هستن! یک نظر می تونه خیلی راحت شکل توهین به خودش بگیره و برعکس. ولی اینکه آدم به چه چیزی و چه کسی و در کجا داره توهین می کنه یا نظر می ده همه چی را مشخص می کنه. مگه شما منجی شرکت EA برای بازی NFS هستی که می گی من دوست ندارم به بازی محبوبم توهین کنن! این جور حرفا هیچ ربطی به هرج و مرج و مسائل متفرقه نداره و شما در هر فرومی حتی بزرگترین سایت ها هم مراجعه کنی این جور حرفا توش وجود داره. به فرض این جمله که NFS را باید انداخت سطل آشغال از نظر شما می تونه توهین باشه ولی خیلی ها تو جهان تو دلشونم شده باشه این جمله رو می گن و اگه جایی بتونن می نویسن چون نظر شخصیشونه در مورد این بازی. حالا یه سری هستن مثل شما که کاملا هم خلاف این جریان فکر می کنند! اگر قرار باشه همه یجور فکر می کردند و تصمیم می گرفتند که دنیا اصلا این شکلی نمی شد! البته باید بگم این جملات در مورد بازی گفتنش یکم اشتباه بود (آدم چقدر سخته بخواد خودشو با دیگران به ناچار هم فکر کنه!) وقتی یک انتقاد شخصی از نظر شما یک توهین به حساب می آد پس وقتی شما داری از بازی تعریفات گاها اغراق آمیز می کنی (البته شخص شما را نمی گم و کلی صحبت می کنم) در واقع داری به افکار طرف مقابل توهین می کنی شما می تونی اینو برای من توجیه کنی!؟ شاید هم شما به کلماتی مثل آشغال یا سر کیسه و ... حساس هستی و اینارو توهینات زشت تلقی می کنه که در این صورت هم باز جریان از دید شخصی پیش می آد!
اگه میخاهید از بازی انتقاد کنید این راهش نیست با دلیل و مدرک باید انتقاد کنید کسی مشکلی نداره من انتقاد پذیر هستم و خودم هم از بازی خیلی انتقاد میکنم ولی نه اینجوری که به بازی توهین کنید
حرف شما در اینجا درسته و بهتر بود می اومدیم با انتقادات حرفامونو می زدیم ولی این به اصطلاح توهین ها هم انقدر چیزی نبود که شما به خاطرش اینقدر اعصابتونو خورد کنین! آیا ارزش داشت؟! در ضمن شما که انقدر علاقه داری تا سایت از این مزخرف تر نشه چرا خودت سعی در مزخرفت تر کردن اون می کنی؟
واقعا خیلی جالبه که ما ها فقط بلدیم حرف بزنیم تازه ایرادات گنده گنده از مدیرا هم می گیریم که هیچی بلد نیستن! همین اجتماع کوچک ما در این سایت به راحتی منعکس کننده اجتماع بزرگ ما یعنی ایران هست که وضعش کاملا بر همه مشخصه!

در آخر خیلی راحت بگم ما 10 تا کاربر درست و حسابی داشته باشیم یکیش این احمد جان هست برای همین من اومدم و این پست را زدم البته به خودمم کمی مربوط می شد. من از افرادی که فکر درستو حسابی دارند همواره سعی می کنم طرفداری به حق بکنم. شناخت افراد هم هیچ وقت ار روی تعداد پستاشون به وجود نمی آد.

موفق باشید

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
این آخرین پست من در این سایت خواهد بود شاید اینجوری سایت از اینی که هست مزخرف تر نشه
اینجوری که فکر میکنم خیلی ها خوشحال بشن فکر کنم سایت بدون من خیلی راحت تر بتونه به کارش ادامه بده
من هیچ وقت نخواستم سایت مزخرف بشه ولی حالا که همه اینجوری فکر میکنن باشه من میرم
خداحافظی برای من خیلی سخته از سایت محبوب خودم با وجود که کسی به من توجه نکرد ولی وقتی که با بودن من سایت از راه منحرف میشه پس بهتر است برم شما هم با همون 10 کاربر درست و حسابی خودتون سایت رو بهتر کنید
ولی سعی میکنم همیشه به سایت سر بزنم ولی دیگه پستی نمیدم تا فکر نکید من فقط فکر پست دادن هستم

خب در آخر خبرهای زیادی داشتم از nfs ولی فقط 2 تاشون رو وقت دارم بگم براتون الان اصلا حالم خوب نیست:(
اول از همه چند تا عکس جدید یادم یکی گفت که از شخصیتهای بازی عکسی ندادن خب اینم چند تا عکس از شخصیتهای بازی

August 3, 2006

August 3, 2006

August 3, 2006

August 3, 2006

August 3, 2006
----------------------------------
اینم آخرین لیستی که از ماشینهای کربن ارائه شده
Chevrolet CORVETTE C6R 2006
Mitsubishi Lancer Evolution IX 2006
MAZDA RX7 1996
Mazda RX-8
Mazda3
DODGE Challenger R/T 2006
Dodge Charger (2007 model)
FORD Mustang GT 2004
FORD Shelby G.T.500 2007
Lamborghini GALLARDO 2005
Lamborghini Murcielago 2003
PORSCHE Carrera GT 2003
DODGE Viper SRT-10 2004
Aston Martin DB9 2004
Subaru Impreza STi 2006
Chevy Camaro
در ضمن ea رسما اعلام کرد 50:eek: تا ماشین داره بازی که به احتمال زیاد تا آخر این ماه 50 تا ماشین رو اعلام میکنه
In the August issue of GameInformer, EA has said that there will be 50 cars in the game.

راستی تاریخ انتشار بازی هم اعلام شده
Release date : November 10th 2006
-----------------------------------------------
خب وقت خداحافظی رسیده نمیدونم چجوری باید خداحافظی کنم ولی در یک کلام خداحافظ
209.gif
:((
موفق باشید

آخرین ویرایش:

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
سلام
این آخرین پست من در این سایت خواهد بود شاید اینجوری سایت از اینی که هست مزخرف تر نشه
اینجوری فکر کنم خیلی ها خوشحال بشن فکر کنم سایت بدون من خیلی راحت تر بتونه به کارش ادامه بده
من هیچ وقت نخواستم سایت مزخرف بشه ولی حالا که همه اینجوری فکر میکنن باشه من میرم
خداحافظی برای من خیلی سخته از سایت محبوب خودم با وجود که کسی به من توجه نکرد ولی وقتی که با بودن من سایت از راه منحرف میشه پس بهتر است برم شما هم با همون 10 کاربر درست و حسابی خودتون سایت رو بهتر کنید
ولی سعی میکنم همیشه به سایت سر بزنم ولی دیگه پستی نمیدم تا فکر نکید من فقط فکر پست دادن هستم

علیرضا جون کی همچین حرفی زده . تو همیشه تو سایت مفید بودی اینو همه میدونن حالا یه سری هم که یه چیزایی گفتن از روی نادانی بوده تو به دل نگیر. همه ما دوست داریم . امیدواریم هر جا باشی موفق باشی.
دلمون برات تنگ میشه . البته من که میبینمت :cheesygri . ولی کلا ...
به هر حال خداحافظ:(( ...
++++
منم کم کم دارم به حرف علیرضا میرسم ...

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
علیرضا جون من نمی تونم تو این هفته ی لعنتی این همه خبر بد و تلخ و ... بشنوم .
لحظه ی خداحافظی همیشه برام تلخ و ناگوار بوده . ولی مجبوریم ...
علیرضا تو که خودت داری میگی اینجا سایت محبوبته چرا می خوای واسه حرفایی که ارزش نداره خودتو ناراحت کنی !
من که تو پستات به شخصه دیدم همشون حداقل یه چیز به درد بخور داره در حالی کلا" سایت ...
فقط کافیه به این تاپیک نگاه کنیم .
من امیدوارم که تو نظرت عوض شه . ولی در هر حال باید خداحافظی کنیم . علی رغم میل باطنی ...

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
سلام
اینجوری فکر کنم خیلی ها خوشحال بشن فکر کنم سایت بدون من خیلی راحت تر بتونه به کارش ادامه بده

-----------------------------------------------
خب وقت خداحافظی رسیده نمیدونم چجوری باید خداحافظی کنم ولی در یک کلام خداحافظ
209.gif
:((
موفق باشید

هر كي ندونه من كه ميدونم كه تو يكي از بهترين كاربراي سايتي
حالا چيزي نشوده كه مي خواي بري

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب دلم نیومد این پستو نزنم چون یسری حرف ها نتیجش مستقیم بر می گرده به من! کسی دلش نمی خواد شما بری و کسی هم تا حالا نگفته که شما مفید نبودی و یا سایت را منحرف کردید حالا اگه خودت دوست داری چنین فکر هایی بکنی در این زمینه مختاری! چنتا مطلب رو هم باید بگم چون شما انگار جوری صحبت می کنی که انگار فقط به پست های خودت و مطالبت توجه می کنی وفقط آنها را درست می دانی:
اینجوری که فکر میکنم خیلی ها خوشحال بشن فکر کنم سایت بدون من خیلی راحت تر بتونه به کارش ادامه بده
خیلی ها که منظورت منم و منم هیچ وقت همچین فکری نکردم! با این نوع حرف زدن شما فقط قصدت اینکه بگی بیگناه بودی نه؟ و من الکی به شما حرف بیخود و احیانا توهین زدم!
این کلمه مزخرف را خودت اول نوشتی و من از روی گفته های خود شما تکرار کردم. می خوای خیلی راحت و سریع بگم اشکالت تو اون پست بالایی چی بود که من اینو گفتم؟
در آخر اگه اسم توهین نظر دادن است خب من برای خودم متاسف هستم
لطفا اشکان جون امید جون علی جون نمیدونم اگه میخاهید سایت از اینی که هست منرحف تر نشه یه راه حلی پیدا کنید دیروز درباره همین موضوع هرج و مرج داشتیم باهم حرف میزدیم پس همین جا باید کنترل شود
من بشخصه خیلی ناراحت هستم از این موضوع اصلا هم تحمل توهین رو ندارم
شما می تونستی این مطالب را برای من و یا دیگر مدیران به صورت پیغام خصوصی بفرستی نه اینجا، به اون شکل به نظرت بهتر نبود؟ خوب تمام کسانی که پست های نا مربوط و گاها توهین آمیز می زنند و می زدند هم تحملشون تمام شده بود و طاقت نداشته اند و حرفشونو سریع و رک زده اند ولی آیا اینها دلیل موجه برای زدن چنین پست هایی در تاپیکه؟ اصلا ببینم شما تا حالا تو حتی یک سایت دیدی که توش نوشته باشه شما حق ندارید پشت سر فلان بازی حرفی بزنی چون محبوب هست؟
تا فکر نکید من فقط فکر پست دادن هستم
خیلی جالبه شما از روی یا عصبانیت و یا ناراحتی در هر خط جملاتت به یه مطلب اشاره می کنی و آنها را طرز فکر دیگران نسبت به خودت تلقی می کنی! ولی من اینو مطمئن هستم که هیچ کدوم از مدیران لااقل در مورد شما تا به حال فکر نکرده اند که الکی پست می ده یا باعث خراب کردن سایت می شه یا با رفتنش یه سری خوشحال می شن و ... .

در هر صورت من خودم در جایی از صحبت هام نه توهینی مشاهده می کنم و نه از این جملاتی که شما می گی زدم و هیچ وقت هم از اینکه شما خداحافظی کنی و بری خوشحال نخواهم شد ولی "صلاح مملکت خویش خسروان دانند" بنابراین هر جور راحتتری و فکر می کنی بهتره همون کارو انجام بده.

موفق باشی

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
ای بابا !
من تو هر سایتی رفتم یه طوریش شد! نمی دونم چرا ! تو دارینوس رفتم دعوا شد و همه ی اعضای خوب رفتن. تو حامد سافت رفتم سایتش زمین گیر شد . یه مدتی نرفتم دوباره داره رونق میگیره . ( حالا دوباره دارم می رم شاید یه چیزیش شد!!!!) توی اینجا هم اومدم که نرسیده شما داری می ری ! من خودم یا اینکه خیلی نیست تو سایتم ولی می تونم بگم از شما پستی ندیدم که بیهوده باشه . یا برای زیاد شدن تعداد پست هات باشه .اینو تعداد تشکرهایی که ازت شده هم می تونه بگه. بعدشم اگر کسی توهین کرده می تونی به آدمین یا مدیر مبحث بگی !نباید اینجوری بزاری بری!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
این کلمه مزخرف را خودت اول نوشتی و من از روی گفته های خود شما تکرار کردم. می خوای خیلی راحت و سریع بگم اشکالت تو اون پست بالایی چی بود که من اینو گفتم؟
فقط یک نکته بگم که علیرضا جایی نگفته بود مزخرف.....بلکه کلمه ی منحرف تر را اشتباه تایپ کرده بود که منجر شده سوء تفاهم بشه ;)

این صحبتی بود که علیرضا جان کرده بود
لطفا اشکان جون امید جون علی جون نمیدونم اگه میخاهید سایت از اینی که هست منرحف تر نشه یه راه حلی پیدا کنی

من از علیرضا تعجب میکنم که چرا انقدر در انتقاد از این بازی با تعصب برخورد کرد...:confused:

بنظر من اکثر حرفایی که اشکان و احمد در مورد این بازی گفتند کاملا صحیح و منطقی بود...
من خودم چندین نقد Need for Speed : Carbon خوندم و باید بگم علیرغم تبلیغات سازندگانش هیچ ویژگی قابل توجهی نسبت به سری های قبلش نداره....

می خواد NFS ها را هر دفعه رنگ کنه بکنه تو پاچه طرفداراش که اونا هم اصلا حالیشون نمی شه زیاد! (قضیه همون قورباغه را رنگ می کنند جای مرغ می فروشنه)

این حرفی که اشکان زد کاملا کاملا و کاملا درسته

من اگر وقت کردم یک نقد از ویژگی های جدید این بازی مینویسم تا همه ببینند که نسبت به نسخه ها ی قبلیش هیچ تفاوت چشمگیری نداره...

خود من خیلی به بحث در مورد نقاط ضعف و قوت و کل کل کردن در این مورد علاقه دارم...نمونش هم بحثی بود که سر بازی Devil May Cry با بهزاد عزیز داشتم (البته من و بهزاد سابقه داریم و یک بار دیگه هم قبلا سر بازی Prince of Persia یک بحث نفس گیر اما شیرین داشتیم :cheesygri اما اون دفعه خود بهزاد شروع کردا :-" ) ....
اما با این وجود همیشه الویت اول برای من اینجا ایجاد دوستی با افراد بوده نه اینکه بخاطر یک بازی کسی را از خودم دلگیر کنم

در ضمن علیرضا جان من ازت میخوام که در خدا حافظیت تجدید نظر کنی...من بهت حق میدم ناراحت باشی اما به اشکان هم حق بده که از بعضی حرفایی که زدی دلگیر بشه....;)

وجود تو در بازیسنتر همیشه مفید بوده و دوستان زیادی هم اینجا داری....پس لطف کن و حداقل بخاطر دوستات هم شده تجدید نظر کن...

ممنون

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فقط یک نکته بگم که علیرضا جایی نگفته بود مزخرف.....بلکه کلمه ی منحرف تر را اشتباه تایپ کرده بود که منجر شده سوء تفاهم بشه
درسته فرزاد جان من اشتباه لغت ایشونو خوندم. الان که گفتی رفتم نگاه کردم دیدم نوشته منرحف ولی من نمی دونم چرا اینو مزخرف خونده بودم:-" من معذرت می خوام از این بابت البته خوشبختانه بحث ما سر این حرف نبود.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,290
نام
احمد
سلام

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
پس شما توقع دارید من بیام مثل شما توهین کنم اون وقت میشه پر معنا

ببین دوست خوبم
توهین و نظر همون طوری که اشکان جان اشاره کرد بهم وصل هستن
البته توهین مهم اینه که به خود فرد نباشه
مثال می زنم:

شما وقتی خودتون میدونید با حرفی که میزنید باعث دعوا میشوید پس چرا میاد حرف میزنید؟؟
خب کسی نگفت تاسف بخوری
مسیر تاپیک رو که شما منحرف کردید قبلا پس نمیخاد الکی قصه اینو بخورید که یه وقت منحرف نشه

هر انسان عاقلی اینا رو بخونه می فهمه که شما با زبان بی زبونی به من میگی: .............. :D

ببینید: بشین و بتمرگ هر دو به یه هدف اشاره دارن
یکی مودبانه و یکی ...
گاهاً لحن بیان بشین هم می تونه از بتمرگ بی ادبانه تر باشه

البته برام مهم نیست
ولی ...

بگذریم

یه موردی:
شما اینو فکر نکن که اشکان چون مدیره من بعدش اومدم و حرف زدم
نه
اشکان اگه مدیر هم نبود، چون توی این زمینه از من وارد تره و همچنین توجه به این نکته که آدم نیاز به هم فکر داره نه پشتیبان ... بنابراین منم اومدم و نظرمو دادم

خودم از همه توی پست صفحه ی قبلم عذر خواهی کردم بدلیل اخلال، و همچنین خواهش کردم این بحث رو ادامه ندین
الانم دوباره همین رو از همه می خوام، لطفاً

راستی یه چیزی

نوشته شده توسط saeed-crisis2:
حالا یه سری هم که یه چیزایی گفتن از روی نادانی بوده تو به دل نگیر.

این حرف خیلی لحن برنده ای داره ...
خیلی ها جای من یا اشکان می بودن نمی گذشتن ...

ببین دوست خوبم
اگه من توهینی هم کردم به این بازی بود
نه به شخص آقای علی رضا
من به خودم تا حالا اجازه ندادم که به کسی، به شخصیت کسی یا به وجود کسی توهین کنم

ما نباید به خودمون اجازه بدیم که بهمدیگه توهین کنیم
نادانی یا جهل چیزایی نیستن که بشه به همین سادگی به افرادی که ازشون شناخت کامل ندارین نسبت بدینشون ...

در نهایت من خودم ناراحت نشدم
ولی معمولاً کلام ماست که نشانگر چیستی مونه، نه ...
اینو دوستانه بهت می گم
بهر حال خواهش می کنم یکم یواش تر
چون ... ;)

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

همينجا در اخرين پست مربوط به مسله پيش امده بيان ميكنم صحبت هايي كه در پست هاي گذشته انجام شد كاملا مورد احترام و دور از هرگونه توهيني بود و اگر عليرضاي عزيز اينگونه برداشت كردي بايد بگم بدون شك در ضمير ناخوداگاه خود اين مورد را پرورش دادي ...

از اين پست به بعد بدون استثنا تاپيك مسير اصلي خودش را طي خواهد كرد و پست هاي نامربوط به بحث پاك خواهد شد. هر كسي هم دوست داشت توي اين سايت دوستانه بين دوستانش ميمونه هر كسي هم نخواست اميدوارم به هدفش در جاي ديگه دست پيدا كنه.

موفق باشيم...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
سلام
خب بعد از این اتفاقهایی که افتاده دلم نیومد یه چیزهای رو نگم ولی خب چون خداحافظی کردم دیگه نخاستم پست بدم و از امین خواهش کردم که اینو برام تو تاپیک بزاره امیدوارم پاک نشه اگه هم میخاد پاک بشه یه چند روزی باشه تا همه ببینن بعد پاک بشه
من حدود 1 هفته است اصلا شرایط روحی خوبی ندارم از همه جا دارم ضربه میخورم و کلا از زندگی کردن سیر شدم همه منو تنها گذاشتن به خاطر همین بود این 1 هفته حرفهایی زدم که باعث شد شاید بعضی ها ناراحت شدن من میخاستم بگم که خیلی هم روی nfs تعصب ندارم و نداشتم ولی با وضعیت روحی که من داشتم نمیدونم چی شد که بعضی حرفهایی رو زدم که نباید میزدم البته بعضی حرفهام هم درست بود ولی بعضی هاشون هم روی ناراحتی و شرایط رویحی بدم بود
خب وقتی که دیروز حرفهای اشکان رو دیدم یه هو جا خوردم
وقتی دیدم گفته که تو داری سعی میکنی سایت مزخرف بشه دیگه تحمل نکردم یه چیزی بهم گفت دیگه بهتر است نمونی تو سایت
همینجا از اشکان و احمد جان معضرت خواهی میکنم اگه حرفی زدم که باعث شد ناراحت بشن ولی وضعیت منم باید درک کنید که چه حالو وضعی دارم اگه با من بود همین الان یه کاری میکردم که راحت بشم
نمیدونم به من حق میدید یا نه ولی تا وقتی نتونستم شرایط زندگی خودم رو بهتر کنم دیگه نمیتونم بیام تو سایت شاید هم اصلا نیومدم و شاید هم یه روزی برگشتم
از همه بچه ها معضرت میخام که نمیتونم برگردم با وجود این همه خواهشی که کردن اگه زنده بودم شاید یه روزی برگشتم
در کل منم قبول دارم اشتباهاتی مرتکب شدم ولی همش هم تقصیر من نبود شاید سوء تفاهم بود و شاید هم وضعیت روحی بد من
به هر حال امیدوارم همه همیشه شاد باشن و هیچ وقت غمگین نباشن
ممنون
همیشه موفق باشین
خداحافظ

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
بچه ها نمیدونم کسی به این اشاره کرده یا نه.

EA ANNOUNCES 55DSL COLLABORATION WITH NEED FOR SPEED™ CARBON

EA today announced that fashion street wear brand 55DSL will be coming to Need for Speed™ Carbon. Exclusively designed items from 55DSL, plus a selection of garments from their 'Zurka and the 55 Vagabonds' winter collection, will feature prominently on key in-game characters in the game,developed by EA Black Box in Vancouver, British Columbia. Need for Speed™ Carbon delivers the next generation of adrenaline-filled street racing and will challenge players to face the ultimate test of driving skill on treacherous canyon roads.

55DSL items are specifically tailored to the game, bringing with them the unique style and tone of the brand. Exclusively designed clothing for the game , will be available only through local EA events around the world and pre-order campaigns.

Andrea Rosso, the Creative Director of 55DLS is enthusiastic, "When the opportunity to work with EA, and in particular Need for Speed™ Carbon, came along, it seemed like a natural progression for us. I'm a gamer and I'm going to play this game for sure so to see characters wearing our exclusively designed t-shirts and other items, is really amazing for me."

"This partnership adds another layer of authenticity to our role in street culture", says Larry LaPierre, Executive Producer. "Having 55DSL integrated so tightly within Need for Speed™ Carbon adds an increased sense of realism to the game and gives fans the opportunity to wear exclusively designed items that brings them closer to the action."

Need for Speed™ Carbon will be available for Xbox 360™, PlayStation®3 and Wii™ as well as the PlayStation®2 computer entertainment system, Xbox® videogame system from Microsoft, Nintendo GameCube™, Nintendo DS™, Game Boy® Advance, PSP™ (PlayStation®Portable) system, PC, and mobile.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر