Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

از Ferrari هم که خبری نیست
فراری چند وقته نمی دونم چرا در زمینه ماشیناش خیلی سخت گیر شده و لایسنس ساخت ماشیناشو چه برای طراحی بازی و چه برای درست کردن مدل به شرکت ها نمی ده.
واقعا نمی دونم این EA می خواد چی کار کنه با این NFS هاش؟؟؟
می خواد NFS ها را هر دفعه رنگ کنه بکنه تو پاچه طرفداراش که اونا هم اصلا حالیشون نمی شه زیاد!:) (قضیه همون قورباغه را رنگ می کنند جای مرغ می فروشنه)

می خواد Nfs ها را هر دفعه رنگ کنه بکنه تو پاچه طرفداراش که اونا هم اصلا حالیشون نمی شه زیاد!:) (قضیه همون قورباغه را رنگ می کنند جای مرغ می فروشنه)
همون گنجشک و قناری دیگه:)

ولی انصافا من با دو شماره این سری ها خیلی حال کردم
یکی آندر گراند 1 و یکی هم همین Mw که خیلی حال کردم
کار هم ندارم که نقاش خوبی هم هستند.....ما یکی که از نظر سرعت تو شهر برای چند دقیقه ای تمکیل شدیم;)

میگم گرافیک آندر گراند 1 گرافیکش بهتر از 2 بود اما امکاناتش کمتر بود نه ؟
اگه بخوای نسبت به 2 بسنجی بله
ولی من بین نسخه آخر این بازی رو با همین Unf دارم می گم.....

سلام

نوشته شده توسط Lich King:
می خواد NFS ها را هر دفعه رنگ کنه بکنه تو پاچه طرفداراش که اونا هم اصلا حالیشون نمی شه زیاد!:) (قضیه همون قورباغه را رنگ می کنند جای مرغ می فروشنه)
دقیقاً
منم می خواستم همینو بگم، ولی با خودم گفتم که الانه چند تا از این طرفدارای دوآتیشه بیان و دعوا راه بیفته. مثل ماجرایی که برای Most Wanted بود.

این EA کارش شده فقط سرکیسه کردن ملت :mad:

می تونم بگم که MW آخرین NFS ی بود که من بابتش پولمو توی سطل زباله ریختم.

فراری چند وقته نمی دونم چرا در زمینه ماشیناش خیلی سخت گیر شده و لایسنس ساخت ماشیناشو چه برای طراحی بازی و چه برای درست کردن مدل به شرکت ها نمی ده.

و این خیلی بده
حالا NFS درپیت به کنار

توی Gran Turismo 4 هم نشانی از Ferrari نبود

اگه الان بخوایم یه Racing خوب برا PC بگیم می تونیم بگیم GTR و GT
نه زباله ای مثل NFS

حداقل mw یه داستان نه چندان جالب ولی قابل توجه داشت ;) که ادم رو جذب کنه امیدوارم این شماره هم دشاته باشه

حداقل mw یه داستان نه چندان جالب ولی قابل توجه داشت ;) که ادم رو جذب کنه امیدوارم این شماره هم دشاته باشه
امیدوارم منظورت از داستان جذاب، اون دختره Mia نباشه ;)

نوشته شده توسط zxc0012004:
امیدوارم منظورت از داستان جذاب، اون دختره Mia نباشه ;)
55.gif

نه بابا mia کیه ;)
با اینکه داستان خاصی نداشت ولی از شماره های قبل بهتر بود منظورم این بود:p
ولی در کل 15 نفر رو رد کردن داستان نداره...

داستان بازی یکسان و خسته کننده . البته نباید انتظار داستان از بازی های Racing داشته باشیم . در ضمن تنها نقطه ی جذب کننده ی بازی همون MIA بود . فکر کنم از بس اون اولشو دیدم که .. فکر کنم 15 تا پروفایل درست ردم واسه همون اولش

حداقل mw یه داستان نه چندان جالب ولی قابل توجه داشت که ادم رو جذب کنه امیدوارم این شماره هم دشاته باشه
اتفاقا تنها چیزی که باعث میشد آدم از این بازی دور بشه همین داستانش بود. همه چی تکراری بود. هیچ فرقی مثلا بین نفر 15 تا 5 م نداشت فقط یه ذره باید بهتر تو نفر 5 بازی میکردی.مثلا شما با دومین ماشینی که تو بازی میخریدید می تونستید بازی رو به اتمام برسونید چیزی که در نسخه های قبل امکان پذیر نبود. در کل هیچ جذابیتی نداشت. باز UnderGround 1.2 با اینکه داستانش هیچی نبود داستانش آدم دوست داشت بازی رو تموم کنه. خوده من به عنوان یه ماشین بازی واقعی و مجازی ( کامپیوتری ) که حالا نگم همه ی بازی های ماشین رو میخرم 90% رو میخرم و همهرو به اتمام میرسونم. این فکر کنم اولین بازیه ماشینی بود که من خریدم و با پایان نرسوندمش به خاطره همین دلایلی که گفتم.

نوشته شده توسط Death Knight:
اتفاقا تنها چیزی که باعث میشد آدم از این بازی دور بشه همین داستانش بود. همه چی تکراری بود. هیچ فرقی مثلا بین نفر 15 تا 5 م نداشت فقط یه ذره باید بهتر تو نفر 5 بازی میکردی.مثلا شما با دومین ماشینی که تو بازی میخریدید می تونستید بازی رو به اتمام برسونید چیزی که در نسخه های قبل امکان پذیر نبود. در کل هیچ جذابیتی نداشت. باز UnderGround 1.2 با اینکه داستانش هیچی نبود داستانش آدم دوست داشت بازی رو تموم کنه. خوده من به عنوان یه ماشین بازی واقعی و مجازی ( کامپیوتری ) که حالا نگم همه ی بازی های ماشین رو میخرم 90% رو میخرم و همهرو به اتمام میرسونم. این فکر کنم اولین بازیه ماشینی بود که من خریدم و با پایان نرسوندمش به خاطره همین دلایلی که گفتم.
دقیقا منم کاملا موافقم داستانش خیلی ضعیف بود اون از اون دموهاش که فقط همون اولش دمو داشت اونم از داستان نه چندان جذابش که اصلا معلوم نبود چی به چی بود به قول امید اصلا فرقی بین 15 تا 5 نبود:)

می خواد NFS ها را هر دفعه رنگ کنه بکنه تو پاچه طرفداراش که اونا هم اصلا حالیشون نمی شه زیاد! (قضیه همون قورباغه را رنگ می کنند جای مرغ می فروشنه)
منظور از حالیشون نمیشه یعنی چی؟؟؟؟؟؟:mad:

این EA کارش شده فقط سرکیسه کردن ملت

اصلا شما که از این بازی خوشتون نمیاد چه دلیلی داره بیان پست بدید تو این تاپیک تازه اونم اینجوری توهین کنید البته تغصیر شما هم نیست وقتی یه مدیری بیاد اینجوری حرف بزنه از بقیه انتظاری نیست:)
در ضمن نوش جون ea کسی شما رو مجبور نکرده که بازی رو بگیرید

حالا NFS درپیت به کنار

توی Gran Turismo 4 هم نشانی از Ferrari نبود

اگه الان بخوایم یه Racing خوب برا PC بگیم می تونیم بگیم GTR و GT
نه زباله ای مثل NFS
خب میبینم این تاپیک شده فقط توهین به بازی همه دارن یه جوریایی توهین میکنن به بازی
آخه GTR و GT چه ربطی دارن اصلا به بازی nfs اونا یه سبک هستن اینم یه سبک اصلا قابل مقایسه نیستن
لطفا دیگه توهین نکنید:evil:
اصلا چه نیازی داره که اسم اون دو بازی در این تاپیک بیاد؟؟؟:confused:
واقعا برای خودم و همه متاسفم:mad:

آخرین ویرایش:
دقیقا منم کاملا موافقم داستانش خیلی ضعیف بود اون از اون دموهاش که فقط همون اولش دمو داشت اونم از داستان مسخرش که اصلا معلوم نبود چی به چی بود به قول امید اصلا فرقی بین 15 تا 5 نبود

من موندم شما از یک بازی ماشین انتظار چطور داستانی رو دارید . داستانش کجا بود . بازی ماشینه بازی کن کمی هم غن غن کن

نوشته شده توسط gamestation:
من موندم شما از یک بازی ماشین انتظار چطور داستانی رو دارید . داستانش کجا بود . بازی ماشینه بازی کن کمی هم غن غن کن
به نظر من هر بازی حتی ماشین هم باید یه داستان خوب داشته باشه
دلیل نمیشه که بازی ماشین سواری است فقط باید بری گاز بدی تو خیابون :)
کلا تو از وقتی که nfs رفت تو سری nfsu به نظر من باید داستان خوبی می داشت
ولی در nfsu ,nfsu2 که داستان خوبی نداشت باز تو mw داستان بهتری داشت
کلا تو این جور ماشین سواری ها باید بازی از داستان خوبی بره مند باشه

چرا از نسخه های قبلی Nfs ایرد داستان نگرفتید . حالا Ea اومده یه داستانی برای بازیش گذاشته و این ادعا رو هم مطمئنن نداره که داستانه بازیش خفنگیه اما دیگه نباید ایراد گرفت . شما می تونی از چیزای دیگه ی یه بازی ماشین لذت ببری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or