Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط gamestation:
چرا از نسخه های قبلی Nfs ایرد داستان نگرفتید . حالا Ea اومده یه داستانی برای بازیش گذاشته و این ادعا رو هم مطمئنن نداره که داستانه بازیش خفنگیه اما دیگه نباید ایراد گرفت . شما می تونی از چیزای دیگه ی یه بازی ماشین لذت ببری
محمد جان شما از کجا میدونید که ما از نسخه های قبل ایراد نگرفتیم:confused:
من که همین بالا گفتم داستانهای نسخه ها قبل اصلا خوب نبود پس چرا الکی میگید که ما ایراد نگرفیتم:cheesygri
بعدش هم من که نگفتم از بازی لذت نبردم من عاشق سری بازیهای nfs هستم و نسخه mw هم هر چقدر داستانش خوب نبود ولی باهاش زندگی کردم و از بازی لذت بردم
در کل یا داستان نباید داشته باشه یا اگه داره داستان خوبی داشته باشه;)

آخرین ویرایش:

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
خوب خدا خیرت بده تازه داری میشی مثل من . منم با Nfsزندگی کردم . ولی ه نظر من تا حالا بازی ماشینی داستانش فکر نمی کنم مثل Nfs:mwبوده باشه

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من موندم شما از یک بازی ماشین انتظار چطور داستانی رو دارید . داستانش کجا بود . بازی ماشینه بازی کن کمی هم غن غن کن
کسی انتظار داستان از یه بازی ماشین نداره ولی همین سیر داستانی که در Mw وجود داره بازی رو کمی خراب کرده.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
خب یه چند روزی است خبر زیادی از nfs ندارم یکی از دلایلی اینه که خبرنگار سایت nfs planet رفته سفر اونم ایتالیا که گفته میشه حداقل تا 1 هفته دیگه بر نمیگرده پس nfs planet فعلا تعطیل است
خب تو سایتهای دیگه هم چیزه زیادی نبود;)
امروز یه جا تو یه سایت خوندم که damage بازی مثل mw است با یک تفاوت اینکه در نسخه قبل damage بازی فقط ظاهری بود ولی در این نسخه یه درصدی برای damage گذاشتن که مثلا اگه 100 درصد بشه از دور خارج هستی و دیگه نمیتونی ریس رو ادامه بدی خب اینجوری واقعا بازی قشنگ تر میشه یکی از ضعفهای بازی در نسخه های قبل همین بود مثلا اگه یه هو با سرعت 200 بری تو دیوار دیگه مثل قبل نیست که به بازی ادامه بدی اگه damage ماشین 100 درصد بشه از دور خارج هستی که اینجوری به جذابیت بازی اضافه میشه:cheesygri
در ضمن یه نو race جدید هم داره که انگار نباید به ماشینهای دیگه یا دیوار بزنی اگه بزنی از دور خارج میشی
خب این اخباری بود که تونستم از امکانات بازی امروز بدست بیارم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
علیرضا مثلا بعد از یه تصادف فقط درصد دمیج بالا میره یا شکل ظاهری ماشین هم تغییر میکنه؟؟
گفتم که مثل mw است یعنی از لحاظ ظاهر مثل mw تغییر میکنه که خیلی هم زیاد نبود
ولی گفته میشه که یکم وضعیت کربن بهتر شده باشه یعنی دمیج بازی طبیعی تر باشه تو ظاهر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
به نظر من اگه قیافه ی ماشین هم تغییر بکنه خیلی بهتر میشه اخه اگه درصدی باشه ولی قیافه ی ماشین تغییری نکنه زیاد جالب نمیشه ;)

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
به نظر من اگه قیافه ی ماشین هم تغییر بکنه خیلی بهتر میشه اخه اگه درصدی باشه ولی قیافه ی ماشین تغییری نکنه زیاد جالب نمیشه ;)
خب همانجوری که گفتم قیافه هم تغییر میکنه پس مشکلی نیست
البته هیچی به nfs5 نمیرسید خیلی طبیعی ماشین داغون میشد و قیافش تغییر میکرد
اگه در این نسخه هم همینجوری مثل nfs5 بود عالی میشد ولی خب همین که درصد گذاشتن هم خیلی خوبه اینجوری آدم میدونه که اگه به دیوار زیاد بخوری حداقل اینکه از دور خارج میشه و باعث میشه خیلی دقت کنیم در بازی هیجان بازی هم زیاد میشه

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,290
نام
احمد
سلام

نوشته شده توسط خودم:
منم می خواستم همینو بگم، ولی با خودم گفتم که الانه چند تا از این طرفدارای دوآتیشه بیان و دعوا راه بیفته. مثل ماجرایی که برای Most Wanted بود.

نگفتم ...
پیداشون شد :D

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
اصلا شما که از این بازی خوشتون نمیاد چه دلیلی داره بیان پست بدید تو این تاپیک تازه اونم اینجوری توهین کنید البته تغصیر شما هم نیست وقتی یه مدیری بیاد اینجوری حرف بزنه از بقیه انتظاری نیست

دوست خوبم
اینجا یه فورومه
منم بعنوان یه کاربر آزادم بیام و نظرمو بگم
شما هم در صورتی می تونی بصورت شدید و کوبنده مثل الان جواب منو بدی که جوابی برای دادن داشته باشی
حرفی برای گفتن
و این به معنای طرفداری بی معنا نیست

در ضمن مدیرها که آفریده نشدن تا فقط ملت رو بن کنن که :D
اونا مجری نظم هستن
وگرنه اونام آدمن
آدم ها هم نظر دارن، و نظرشون برای خوشون و خیلی های دیگه محترمه
دقیقاً مثل من و شما
:D

من وقتی حرفی میزنم از هیچ کسی نمی ترسم که شما میای و می گی:
البته تغصیر شما هم نیست وقتی یه مدیری بیاد اینجوری حرف بزنه از بقیه انتظاری نیست
چه مدیر و چه کاربر همه برام یکی هستن
فرق مدیرا با کاربرا فقط در اینه که اونا دارن زحمت می کشن و اینجا رو، رو پا، نگه می دارن

آخه GTR و GT چه ربطی دارن اصلا به بازی nfs اونا یه سبک هستن اینم یه سبک اصلا قابل مقایسه نیستن
لطفا دیگه توهین نکنید

چرا ربط ندم
همشون زیر چتر اسم Racing هستن
در ضمن GT ملغمه ای بود از همه ی سبک ها
از Rally و Formula و مسابقات درون شهری و هرچی که فکرشو بکنی

در ضمن به اینایی که من نوشتم میگن نظر نه توهین

اصلا چه نیازی داره که اسم اون دو بازی در این تاپیک بیاد؟؟؟

و خداوند مقایسه را آفرید :D

واقعا برای خودم و همه متاسفم

ولی من برخلاف شما اصلاً تاسفی نمی خورم
نه برای خودم
نه برای شما
و نه برای بقیه ;)

دوست دارم این قضیه همین جا تموم شه
و مسیر تاپیک بیش از این دستخوش تغییرات ناخواسته نشه

و امیدوارم این بازی که اومد بتونی لذت کامل رو ازش ببری

از همه ی دوستان بدلیل تغییر مسیر تاپیک عذر می خوام

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
شروع نکنید دوباره .

البته تغصیر شما هم نیست وقتی یه مدیری بیاد اینجوری حرف بزنه از بقیه انتظاری نیست

اینو به شوخی بگیر . خوب بی خیال . کسی خبر خاصی نداره . فکر کنم باید منتظر بمونیم تا علی رضا بیاد و خبر بده بمون

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام ! همه نظر دادند ما هم یه چیزی بگیم !
NFS از اون سری بازیهاییست که درسته الآن همه دارن بهش فحش میدن ! ولی مطمین باشید همتون میرید بی اختیار بازی رو میخرید یعنی حتی اگه بدتون بیاد ، باید بازی رو بخرید ! البت نمیشه منکر بود که U1 جز اولین بازیهایی بود که به مسابقات غیر قانونی درون شهری پا نهاد در واقع روی جای حساس ملت پا نهاد :) واسه همین خیلی محبوب شد بعد از U1 شماره 2 این بازی عرضه شد که نسخه 100% تجاری بود ، سازندگان میتونستن با کار کردن روی این نسخه ، بازی فوق العاده رو دربیارن . الآن برای مقایسه شما میتونید MidnightClub DUB رو ببینید که به نظر من کل underground رو میارزه ! اصلا بازی باید اینجوری باشه ! یک بازی طولانی با خروارتا ماشین و موتور و ... که امکاناتی که الآن موست وانتد توی بازیش استفاده میکرد ( از قبیل آهسته کردن صحنه و .. ) توی این بازی استفاده میشد . و جزییات TUNING توی این بازی خیلی زیاد بود به صورتی که شما عرض تایرتان را نیز انتخاب میکردید !
به هر حال
در مورد داستان هم بگم نه GT,GTR,BurnOut داستان داشتند و نه خواهند داشت ، و داستان در mw مسخره ترین قسمت بازی بود . اصلا تنها نکته مثبت mw ميا Mia بود :cheesygri

راستی آقای Gamestation یه خواهش دارم اونم اینکه یکم کمتر پست بده ! الآن تو همین تاپیک تو هر صفحه حداقل 5 تا پست داری ! هرچیزی که به ذهنت میاد رو نباید که فورا به صورت پست بفرستیش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر