Need For Speed معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
need_for_speed_2015-7-600x337.jpg

#آپدیت:

طبق یک تویت که اکانت رسمی NFS درز کرده است، این شماره، وجه تشابه های زیادی با سری Underground خواهد داشت.

این بازی شماره جدیدی از Underground نیست، اما موارد و وجه تشابه های زیادی را از این سری با خود به همراه دارد که باعث جذابیت سری شده بود.

خوب بالاخره نسخه جدید از سری Need For Speed بطور رسمی از طرف EA، و تنها با یک تیزر کوتاه معرفی شد. رونمایی کامل از بازی در ماه بعد انجام خواهد پذیرفت.

بازی توسط Ghost Games ساخته می شود و یک «ربیوت کامل» خواهد بود. بدین معنی که نام بازی، هیچ پیشوند یا پسوندی نخواهد داشت. بازی دارای «شخصی سازی عمیق، سبک مسابقات داخل شهر، جهان آزاد شبانه» و در کل یک روایت همه جانبه از این تفاسیر است. موتور مورد استفاده در این بازی، ورژن مشابهی از Frostbite خواهد بود که Star Wars: Battlefront با آن در دست ساخت است.

مارکوس نیلسون، تهیه کننده ارشد گوست گیمز، در این رابطه می گوید: «NFS یک نام با وقار در دنیای گیمینگ است، و ما با این ریبوت، این نام را به جایگاه اصلی خود بازخواهیم گرداند. بعد از سابقه 20 ساله از این سری، و یک سال استراحت از آخرین ساخته ما، این بار ما چیزی را می سازیم که همیشه در فکرش بودیم. ما به صدای طرفداران گوش می دهیم و تجربه ای را برایشان به ارمغان خواهیم آورد که همیشه در ذهن می پروراندند و شور و هیجان ماشین و سرعت را درک خواهند کرد.»

بازی در پاییز 2015 برای سه پلتفرم PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی و رونمایی کامل در تاریخ 15 جون، و کنفرانس E3 شرکت EA انجام خواهد گرفت.

تمامی تصاویر منتشر شده بصورت in game هستند.
تصاویر بازی:

تیزر بازی:

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
Need For Speed: Most Wanted was met with generally positive reviews,...............................................
GameRankings(WIIU) 86.46%[SUP][73][/SUP]
(PS3) 85.09%[SUP][74][/SUP]
(Vita) 83.44%[SUP][75][/SUP]
(X360) 83.05%[SUP][76][/SUP]
(PC) 81.50%[SUP][77][/SUP]
Metacritic(WIIU) 86/100[SUP][78][/SUP]
(PS3) 84/100[SUP][79][/SUP]
(X360) 84/100[SUP][80][/SUP]
(Vita) 79/100[SUP][81][/SUP]
(PC) 78/100[SUP][82]

[/SUP]

Need for Speed: Most Wanted (2012 video game) - Wikipedia, the free encyclopedia
اینا چی میگن پس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر مردم مهمتره

MW 2012

MW 2005

امتیازی رو که مردم دادن رو مقایسه کنید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,396
نام
Majid
MW2012 بنظر من به عنوان یک بازی خیلی بازی خوبی بود هم از نظر گیم پلی و هم از بقیه موارد اما به عنوان یک NFS یک بازی پر از نقص های مختلف بود از جمله نقصایی مثل نداشتن گاراز درست و حسابی و نداشتن تیونینگ درست و حسابی و هزار مورد دیگه که گفته شد و اما به عنوان یک MW کاملا بول شت بود!
واقعا هر جور فک میکنم نمیتونم درک کنم چطوری ممکنه یک نفر MW 2005 رو بازی کنه و این عنوان رو حتی با اون مقایسه کنه :| تنها شباهتی که با MW 2005 داشت اینکه 10 تا بلک لیست داشت که مثلا الکی این مثل MW 2005 ـه بعد انتظارم داشتن مثل MW 2005 طرفدارم پیدا کنه.

وقتی میخوای ادامه یک سری رو بسازی باید یاد داشته باشی چطوری بسازی که طرفدار اون سری رو ناامید نکنی وگرنه خیلی راحت یک اسم جدید روش میزاری و بیخیال اون سری میشی :|
من خودم به عنوان یک ریسینگ با MW 2012 خیلی حال کردم اما خوب جز ناقص ترین NFS هایی بود که بازی کرده بودم :| تو کل بازی حس میکردم EA افتاده دنبال Critierion Games که بازی رو زودتر منتشر کنه اونم از نصف امکاناتی که باید یک NFS داشته باشه رو تو بازی نزاشته:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نظر مردم مهمتره

MW 2012

MW 2005

امتیازی رو که مردم دادن رو مقایسه کنید

جدا به اون امتیازا توجه میکنی؟ :d امتیاز منتقدا که هیچی امتیاز مردم از اونا هم بدتره :d

کلا از مردم کسایی که اونجا امتیاز میدن 90 درصدشون یه مشت بچن که میان به بازی 0 و 2 میدن. بازیش هرچقدرم بد بوده باشه حقش 0 و 2 نیست

جریان DMCئه که کلی از این نمره ها داره پس:

نظر مردم تو متا <<<<<<<<<<<< نمره خود متا

آخرین ویرایش:

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
MW2012 بنظر من به عنوان یک بازی خیلی بازی خوبی بود هم از نظر گیم پلی و هم از بقیه موارد اما به عنوان یک NFS یک بازی پر از نقص های مختلف بود از جمله نقصایی مثل نداشتن گاراز درست و حسابی و نداشتن تیونینگ درست و حسابی و هزار مورد دیگه که گفته شد و اما به عنوان یک MW کاملا بول شت بود!
واقعا هر جور فک میکنم نمیتونم درک کنم چطوری ممکنه یک نفر MW 2005 رو بازی کنه و این عنوان رو حتی با اون مقایسه کنه :| تنها شباهتی که با MW 2005 داشت اینکه 10 تا بلک لیست داشت که مثلا الکی این مثل MW 2005 ـه بعد انتظارم داشتن مثل MW 2005 طرفدارم پیدا کنه.

وقتی میخوای ادامه یک سری رو بسازی باید یاد داشته باشی چطوری بسازی که طرفدار اون سری رو ناامید نکنی وگرنه خیلی راحت یک اسم جدید روش میزاری و بیخیال اون سری میشی :|
من خودم به عنوان یک ریسینگ با MW 2012 خیلی حال کردم اما خوب جز ناقص ترین NFS هایی بود که بازی کرده بودم :| تو کل بازی حس میکردم EA افتاده دنبال Critierion Games که بازی رو زودتر منتشر کنه اونم از نصف امکاناتی که باید یک NFS داشته باشه رو تو بازی نزاشته:|

خوب دوست عزیز من هم همینطور فکر میکنم برای همین تو لیست اینطوری نوشتم.
MW2005>UG2>CARBON>UG1>MW2012>Rivals>HP>ProStreet>shift>Shift2
Mw2012 از pro street. و shift و. بقیه شون که تو لیست نوشتم بیشتر nfs بود....

آخرین ویرایش:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بهترین NFS از همه نظر Hot pursuit 2 - 2002 بود که زمان خودش یه شاهکار بلامنازع بود، مدام تکرار و تکرار و تکرار کردن عناوین قدیمی هیچ کمکی به nfs نمیکنه
بخدا خسته شدیم از این همه reboot، شاید این reboot طرفداران جدید پیدا کنه ولی هواداران قدیمی nfs رو نمیتونه راضی کنه
یکم خلاقیت و نوآوری داشته باشن به مراتب بهتر نتیجه میگیرن

Need for Speed: Hot Pursuit 2 for PlayStation 2 Reviews - Metacritic

من بعنوان یه طرفدار قدیمی nfs چه لذتی میتونم از این بازی ببرم وقتی که ساعتهای زیادی دوتا underground قبلی رو بازی کردم واشباع شدم؟
یکی از دلایلی که از Run خیلی لذت بردم همین تکراری نبودن و متفاوت بودنش نسبت به بقیه nfsها بود

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
جدا به اون امتیازا توجه میکنی؟ :d امتیاز منتقدا که هیچی امتیاز مردم از اونا هم بدتره :d

کلا از مردم کسایی که اونجا امتیاز میدن 90 درصدشون یه مشت بچن که میان به بازی 0 و 2 میدن. بازیش هرچقدرم بد بوده باشه حقش 0 و 2 نیست

جریان DMCئه که کلی از این نمره ها داره پس:

نظر مردم تو متا <<<<<<<<<<<< نمره خود متا

اقا اصلا نظر مردم رو ول کن نظر خودت چیه؟بنظرت باید نمره ی MW 2005 و MW 2012 باید یکی باشه؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اقا اصلا نظر مردم رو ول کن نظر خودت چیه؟بنظرت باید نمره ی MW 2005 و MW 2012 باید یکی باشه؟

اینجوری آره خب :d به من 2005 خیلی خیلی خیلی بیشتر حال داد و 2012 درواقع خسته کننده بود برام

اما کلا داشتم میگفتم اون نمره هارو بیخیال :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
طبق یک تویت که اکانت رسمی NFS درز کرده است، این شماره، وجه تشابه های زیادی با سری Underground خواهد داشت.

این بازی شماره جدیدی از Underground نیست، اما موارد و وجه تشابه های زیادی را از این سری با خود به همراه دارد که باعث جذابیت سری شده بود.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
برای منی که اون روزا جدا از GT3 و GT4 خوابو خوراکم NFS Underground نسخه اول و دومش بود و تیونینگ کردن پژو ۲۰۶ که اتفاقن اون روزها تو ایران ماشین بچه پولدارها شده بود خبر ریبوت شدن این بازی واقعن برام خوشحال کننده بود به ویژه وقتی اعلام شد میتونیم ماشینها رو تیونینگ کنیم و در شب در خیبانهای بازی دور دور کنیم خیلی سورپرایز شدم، مطمینم EA Games یه شاهکار مانند Underground برامون تدارک میبینه که منی که سالهاست نسخه جدیدی از NFS رو نخریدم رو دوباره به وجد میاره برای خرید ، امیدوارم انتظاراتمونو به خوبی برآورده کنه و بازی ای که لایق این سری هست رو منتشر کنه

دوستانی هم که در جاهای مختلف دیدم از ریبوت شدن بازی خورده گرفتن بدونن گاهی فقط همین ریبوت هست که یک سری پر خاطره رو نجات میده ، مانند ریبوت شدن Mortal Kombat در سال ۲۰۱۱ یا Tomb Rider در سال ۲۰۱۳ و به احتمال زیاد NFS در سال ۲۰۱۵ پس جای اینکه فاز منفی بردارید دید مثبت نسبت بهش بردارید ، ممنون

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,889
نام
مهراد
فقط و فقط و فقط امیدوارم مشکلات Rivals رو توش نداشته باشه ، مثلا : رو 30 فریم قفل نباشه (سر همین فریم بازی اون زمان چقدر علاف شدیم ، هزارتا کد به شورتکات بازی اضافه کردیم و ...) ، تکــــ سچرها درست و حسابی لود بشن ، نه اینکه تو جاده داری میری یهو ببینی کو ها چند ضعلی ان دوباره ساخته میشن میشه کوه) ، آسیب پذیری ماشین ها هم در حد HP2 باشه ما قبول میکنیم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,201
نام
∂αнмα
فقط و فقط و فقط امیدوارم مشکلات Rivals رو توش نداشته باشه ، مثلا : رو 30 فریم قفل نباشه (سر همین فریم بازی اون زمان چقدر علاف شدیم ، هزارتا کد به شورتکات بازی اضافه کردیم و ...) ، تکــــ سچرها درست و حسابی لود بشن ، نه اینکه تو جاده داری میری یهو ببینی کو ها چند ضعلی ان دوباره ساخته میشن میشه کوه) ، آسیب پذیری ماشین ها هم در حد HP2 باشه ما قبول میکنیم
تخریب پذیری گند میزنه به روند مسابقات بازی و کلی از هیجانش رو میگیرـه ! اینکه بخوری به طرف و ماشینت آخ نگه ولی در عوضش منحرف بشی و خودت بتونی کنترلش کنی خیلی بهتر از اینه که کرش کنی و هیچ کاری از دستت بر نیاد :| دیگه سد کردن پلیس ها بماند :| ....
بعید میدونم تخریب پذیری تو بازی نباشه :|
=================================================
کسی اشاره نکرده که بازی داره شبیه کربن میشه تا U ! یـ دلیلش داشتن احتمالی داستانه و یکی دیگشم وجود پلیس ! چیزایی که تو U نبود پس باید بگیم داره شبیه کربن میشه نه Underground !

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,889
نام
مهراد
تخریب پذیری گند میزنه به روند مسابقات بازی و کلی از هیجانش رو میگیرـه ! اینکه بخوری به طرف و ماشینت آخ نگه ولی در عوضش منحرف بشی و خودت بتونی کنترلش کنی خیلی بهتر از اینه که کرش کنی و هیچ کاری از دستت بر نیاد :| دیگه سد کردن پلیس ها بماند :| ....
بعید میدونم تخریب پذیری تو بازی نباشه :|
=================================================
کسی اشاره نکرده که بازی داره شبیه کربن میشه تا U ! یـ دلیلش داشتن احتمالی داستانه و یکی دیگشم وجود پلیس ! چیزایی که تو U نبود پس باید بگیم داره شبیه کربن میشه نه Underground !

کلا تجربه نشون داده وقتی EA یه چیزی رو تو بازی میزاره و خوشش میاد دیگه برش نمیداره ، نمونش هم همین پلیس ها و تخریب پذیری هست ، اینکه میگم شبیه HP باشه به خاطر اینه که نشه مثل Rivals که نشون میداد سپر ماشین یه چا پرت شد و شیشه ش یه جا بعد میدیدی همچنان درسته !!! کلا توهین به شعور گیمر بود. در کل امیدوارم مسابقات دنده کشی و دریفت رو توش بشه دوباره دید چون این اواخر فقط مسابقات NFS شده بود مسابقات زمان دار و فرار از دست پلیس در صورتی که قبلا مسابقات درصدی بود و مسابقات Lap دار

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
چند روز پیش که بازی معرفی شد Underground 2 رو نصب کردم، خدایی کاستومایز کردن ماشینا با اون همه جزئیات برا اون زمان خیلی خفن بود :D هنوزم که هنوزه به روز به نظر میاد :D

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
چند روز پیش که بازی معرفی شد Underground 2 رو نصب کردم، خدایی کاستومایز کردن ماشینا با اون همه جزئیات برا اون زمان خیلی خفن بود :D هنوزم که هنوزه به روز به نظر میاد :D

داداش من قبل از این که کلا nfs جدید رو بدونم، نصب شده بود رو کامپیوتر. یکی از بازی هاییست که باید همیشه نصب داشته باشیش رو کامپیوتر. آیکونش رو که میبینم رو دسکتاپ کافیه برام...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بر خلاف اکثریت به نظرم بهترین نسخه nfs همون کربن بود بودش مخصوصا سیستم پیش برد بازی خیلی خوب بود هر منطقه یک باس فایت داشت کلا چیزه جالبی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر