Need For Speed معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
need_for_speed_2015-7-600x337.jpg

#آپدیت:

طبق یک تویت که اکانت رسمی NFS درز کرده است، این شماره، وجه تشابه های زیادی با سری Underground خواهد داشت.

این بازی شماره جدیدی از Underground نیست، اما موارد و وجه تشابه های زیادی را از این سری با خود به همراه دارد که باعث جذابیت سری شده بود.

خوب بالاخره نسخه جدید از سری Need For Speed بطور رسمی از طرف EA، و تنها با یک تیزر کوتاه معرفی شد. رونمایی کامل از بازی در ماه بعد انجام خواهد پذیرفت.

بازی توسط Ghost Games ساخته می شود و یک «ربیوت کامل» خواهد بود. بدین معنی که نام بازی، هیچ پیشوند یا پسوندی نخواهد داشت. بازی دارای «شخصی سازی عمیق، سبک مسابقات داخل شهر، جهان آزاد شبانه» و در کل یک روایت همه جانبه از این تفاسیر است. موتور مورد استفاده در این بازی، ورژن مشابهی از Frostbite خواهد بود که Star Wars: Battlefront با آن در دست ساخت است.

مارکوس نیلسون، تهیه کننده ارشد گوست گیمز، در این رابطه می گوید: «NFS یک نام با وقار در دنیای گیمینگ است، و ما با این ریبوت، این نام را به جایگاه اصلی خود بازخواهیم گرداند. بعد از سابقه 20 ساله از این سری، و یک سال استراحت از آخرین ساخته ما، این بار ما چیزی را می سازیم که همیشه در فکرش بودیم. ما به صدای طرفداران گوش می دهیم و تجربه ای را برایشان به ارمغان خواهیم آورد که همیشه در ذهن می پروراندند و شور و هیجان ماشین و سرعت را درک خواهند کرد.»

بازی در پاییز 2015 برای سه پلتفرم PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی و رونمایی کامل در تاریخ 15 جون، و کنفرانس E3 شرکت EA انجام خواهد گرفت.

تمامی تصاویر منتشر شده بصورت in game هستند.
تصاویر بازی:

تیزر بازی:

آخرین ویرایش:

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
اون قرمزه مطمئنید NFS بود و با BurnOut اشتباه گرفته نشده بود؟! :| :D

اتفاقا خیلی ریشه ی nfs. داشت اما چون هیچ داستانی نداشت شما با burnout اشتباهش میگیرین (لازم به ذکرم که من تمامی نسخه های burnout رو تموم کردم که به نظر شاهکار بودند مخصوصا burnout revenge)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اتفاقا خیلی ریشه ی nfs. داشت اما چون هیچ داستانی نداشت شما با burnout اشتباهش میگیرین (لازم به ذکرم که من تمامی نسخه های burnout رو تموم کردم که به نظر شاهکار بودند مخصوصا burnout revenge)
:|
الکی صحنه آهسته شدن و داغون شدن ماشین ریشه NFS داشت یا خراب شدن تایرهای بازی و تعویض اونا با رنگ ماشین وقتی از گاراژ رد میشدیم؟!!! یا تعویض انواع ماشین دلخواه بدون هیچ پول و هزینه و دردسر؟!!!

یه چیزی بگین بگنجه خدایی.

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
ماشالا همه ، همه نسخه های NFS رو بازی کردن! از بدو تولد همه با دیسک NFS بدنیا اومدن :)

مگه شما بازی نکردین؟ والله یه زمانی بازی ها اینا بودند: nfs. Pop. igi. Gta. Moh... کمتر کسی پیدا میشه که از قدیم گیمر باشه و. Nfs ها رو بازی نکنه!!!

- - -ویرایش - - -

:|
الکی صحنه آهسته شدن و داغون شدن ماشین ریشه NFS داشت یا خراب شدن تایرهای بازی و تعویض اونا با رنگ ماشین وقتی از گاراژ رد میشدیم؟!!! یا تعویض انواع ماشین دلخواه بدون هیچ پول و هزینه و دردسر؟!!!

یه چیزی بگین بگنجه خدایی.

Most wanted 2005 =
most wanted 2012 بدون داستان و بدون کاستومایز.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حالا والا نمیدونم ریشه های یه بازی ریسینگ چی میتونه باشه ولی با هر متری که میسنجم MW2012 بازی و آرکید خیلی خوبی بود.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به نظر من NfS تو سه تا نسخه تعریف میشه U1&2 و MW 2005 قشنگ آرکید ریسینگ تو این سه تا نسخه به حد کمال میرسه ! با ساخته های Criterion Games اصلا نمتونم ارتباط برقرار کنم کالا ساخته هاش تو یـ خط و لاین متفاوت سیر میکنن !
به طور کلی Criterion Games یـ Burnout ساز خوبه ولی NfS ساز ؟ Nah ...

Most wanted 2005 =
:|:|:|:|:|
1.نداشتن داستان
2.گیم پلی دریف محور ! (مث فوش میمونه این مورد)
3.نداشتن گاراژ برا خرید ماشین
4.نداشتن گاراژ برا تیونینگ
5.به اصلاح تیونینگ (!!!) کاملا سطحی
6.آسونی بازی تو تعقیب گریز ها
7.مود گیم های سطحی و نداشتن مود گیم های کلاسیک
8.وجود تخریب پذیری و کرش شدن (گ* میزنه به هیچان بازی مخصوصا تعقیب و گریز ها)
و
......

ولی چون اسمش MostWanted بود مشکلی نداره :))

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Most wanted 2005 =

:-o:-o:-o:-o
واقعا دل و جرئت میخواد MW اروجینال رو با اون آشغال تحریف شده مقایسه کردن.
داری الان ترول میکنی یا قضیه چیه؟! خیلی جالب بود. من دیگه ادامه ندم سنگین ترم.

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
:|:|:|:|:|
1.نداشتن داستان
2.گیم پلی دریف محور ! (مث فوش میمونه این مورد)
3.نداشتن گرارژ برا خرید ماشین
4.نداشتن گاراژ برا تیونینگ
5.به اصلاح تیونینگ (!!!) کاملا سطحی
6.آسونی بازی تو تعقیب گریز ها
7. مود گیم های سطحی
و
......
حله! این موارد که میگی واقعین؟ =)) داداش قرار نیست که دقیقا همون بازی قبلی رو براتون کوپی پیست کنند باید ایده های جدید به کار ببرند!!!!! من که از تکرار متنفرم . من که ساعت ها با بازی mw12 حال کردم !!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حله! این موارد که میگی واقعین؟ =)) داداش قرار نیست که دقیقا همون بازی قبلی رو براتون کوپی پیست کنند باید ایده های جدید به کار ببرند!!!!! من که از تکرار متنفرم . من که ساعت ها با بازی mw12 حال کردم !!!
Heh ...
اومدی مقایسه کردی منم برات دلیل ردیف کردم ربطی به تکرار و کپی پیست نداره راحت میتونستن به سری اصلی وفادار باشه ولی خو چون سازندش
Burnout سازه نمیتونه وفادار باشه !

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
بقیه هر چی میگن شما یه چی میپرونی دیگه :) باید یه چیزایی رو کپی پیست کرد که بگن این NFSهه :/ والا منم بعده یه مدتی اومدم یه گیم تو سبک racing بازی کنم دست بر قضا همین بازی رو گرفتم ولی اصلا نتونستم درک کنم اون اسم MW. چیه این وسط :|

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
متاسفانه این MW 2012 به عنوان یک burnout هم بازی خوبی نبود
هیجی نداشت هیجان burnout رو گرفته بودن بجاش یک پلیس مسخره به بازی اضافه کردن

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
متاسفانه این MW 2012 به عنوان یک burnout هم بازی خوبی نبود
هیجی نداشت هیجان burnout رو گرفته بودن بجاش یک پلیس مسخره به بازی اضافه کردن
Need For Speed: Most Wanted was met with generally positive reviews,...............................................
GameRankings(WIIU) 86.46%[SUP][73][/SUP]
(PS3) 85.09%[SUP][74][/SUP]
(Vita) 83.44%[SUP][75][/SUP]
(X360) 83.05%[SUP][76][/SUP]
(PC) 81.50%[SUP][77][/SUP]
Metacritic(WIIU) 86/100[SUP][78][/SUP]
(PS3) 84/100[SUP][79][/SUP]
(X360) 84/100[SUP][80][/SUP]
(Vita) 79/100[SUP][81][/SUP]
(PC) 78/100[SUP][82]

[/SUP]

Need for Speed: Most Wanted (2012 video game) - Wikipedia, the free encyclopedia
اینا چی میگن پس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
ماکه WM 2012 رو نصب کردیم ، بازی شروع شد دکمه W رو فشار دادیم گفت Crashed :|

یعنی مسابقاتی که با Boss ها بود من خدا خدا میکردم کرش نکنه بیخودی که یه وقت مجبور نشم Restart کنم /:)

حالا نسخه اول این بازی رو چندین بار نصبیدم چندین بار مراحل رو تکرار کردم از بس که قشنگ بود ... امیدوارم Need For Speed گند نزنه به هرچی هایپه که پشت سرشه

m.moien

کاربر سایت
Feb 17, 2015
4
اگه بازی قابلیت تیونینگ رو داشته باشه، میتونم بگم بعد از مدت ها میتونیم از یه NFS خیلی لذت ببریم. گرافیک و جزئیات هم تو تریلر عالی بود. اینو هم بگم که شایعه شده که بازی فقط تو شب هست. این تیزر کوتاه هم توی شب بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر