Need For Speed معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
need_for_speed_2015-7-600x337.jpg

#آپدیت:

طبق یک تویت که اکانت رسمی NFS درز کرده است، این شماره، وجه تشابه های زیادی با سری Underground خواهد داشت.

این بازی شماره جدیدی از Underground نیست، اما موارد و وجه تشابه های زیادی را از این سری با خود به همراه دارد که باعث جذابیت سری شده بود.

خوب بالاخره نسخه جدید از سری Need For Speed بطور رسمی از طرف EA، و تنها با یک تیزر کوتاه معرفی شد. رونمایی کامل از بازی در ماه بعد انجام خواهد پذیرفت.

بازی توسط Ghost Games ساخته می شود و یک «ربیوت کامل» خواهد بود. بدین معنی که نام بازی، هیچ پیشوند یا پسوندی نخواهد داشت. بازی دارای «شخصی سازی عمیق، سبک مسابقات داخل شهر، جهان آزاد شبانه» و در کل یک روایت همه جانبه از این تفاسیر است. موتور مورد استفاده در این بازی، ورژن مشابهی از Frostbite خواهد بود که Star Wars: Battlefront با آن در دست ساخت است.

مارکوس نیلسون، تهیه کننده ارشد گوست گیمز، در این رابطه می گوید: «NFS یک نام با وقار در دنیای گیمینگ است، و ما با این ریبوت، این نام را به جایگاه اصلی خود بازخواهیم گرداند. بعد از سابقه 20 ساله از این سری، و یک سال استراحت از آخرین ساخته ما، این بار ما چیزی را می سازیم که همیشه در فکرش بودیم. ما به صدای طرفداران گوش می دهیم و تجربه ای را برایشان به ارمغان خواهیم آورد که همیشه در ذهن می پروراندند و شور و هیجان ماشین و سرعت را درک خواهند کرد.»

بازی در پاییز 2015 برای سه پلتفرم PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی و رونمایی کامل در تاریخ 15 جون، و کنفرانس E3 شرکت EA انجام خواهد گرفت.

تمامی تصاویر منتشر شده بصورت in game هستند.
تصاویر بازی:

تیزر بازی:

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
فقط یک استودیو میشناسم که سال 2012 با یک ریبوت این سری رو به اوجش رسوند:|
اونم Criterion Games.
انتظار برای یک Need For Speed بهتر مثل انتظار برای ساخت یک Assassin's Creed بهتر میمونه!
جفتشون از یه جا به بعد دیگه تموم شدند (AC II)

اون بازی که شما میگی ۲۰۱۲ اومد خوب بود به نظر من به عنوان یک NFS اشغال بود اون اصلا NFS نبود درست مثل AC IV

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اونم Criterion Games.
انتظار برای یک Need For Speed بهتر مثل انتظار برای ساخت یک Assassin's Creed بهتر میمونه!

اولین NFS ـی که بازی کردید کودوم بود؟ :-/ فقط نگید که من از همون شماره اول بازی میکردم و خدای U1 و U2 و MW هستم که اصلا باور نمیکنم :D

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
اونم Criterion Games.
نمرات بازی ها که چیز دیگه ای میگویند!

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
اون بازی که شما میگی ۲۰۱۲ اومد خوب بود به نظر من به عنوان یک NFS اشغال بود اون اصلا NFS نبود درست مثل AC IV

همین AC IV هم از نظر بعضی ها جز بهترین AC ها بود.هر کسی یه نظر و سلیقه ای داره.

اولین NFS ـی که بازی کردید کودوم بود؟ :-/ فقط نگید که من از همون شماره اول بازی میکردم و خدای U1 و U2 و MW هستم که اصلا باور نمیکنم :D

NFS Porsche;)
با کمال احترام باید بگم نمرات اصلا مهم نیست:d
...........................................
البته سوتفاهم نشه چون منظور من این نبود که Need For Speed MW 2012 بهترین بود.از لحاظ ریبوت کردن گفتم

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
چرا طرف و میکوبی نظرش رو گفت دیگه :) اینجوری هم که شما گفتی طرف دیگه اگه هم بازی کرده باشه نمیاد بگه از اول بازی کردم( شما خودت اولین nfs که بازی کردی چی بود ? XD :d)
جدا از این حرف ها جهان ازاد بودن رو کاملا تایید کردن? در مورد شخصی سازی ماشین چیز خاصی گفتن ?

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
چرا طرف و میکوبی نظرش رو گفت دیگه :) اینجوری هم که شما گفتی طرف دیگه اگه هم بازی کرده باشه نمیاد بگه از اول بازی کردم( شما خودت اولین nfs که بازی کردی چی بود ? XD :d)
جدا از این حرف ها جهان ازاد بودن رو کاملا تایید کردن? در مورد شخصی سازی ماشین چیز خاصی گفتن ?
اینجا ایرانه:|:d
بازی دارای «شخصی سازی عمیق، سبک مسابقات داخل شهر، جهان آزاد شبانه» و در کل یک روایت همه جانبه از این تفاسیر است

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

نکوبیدم بابا کاملا با شوخی و دوستانه گفتم :D اسمایلی (:D) رو واسه همین گذاشتم دیگه :| من خودم اولین شماره که بازی کردم NFS 2 بود. از اون به بعد 98% سری رو بازی کردم به غیر از چندتایی که واسه Wii و گوشی و ... اومده :D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza

اتفاقا باید کوبید همینا هستن که باعث میشن EA و UBI بازی های اشغال تولید کنند مثلا گه کسی نمیرفت این بازی ها رو بخره اونام میفهمیدن که دارن راهشون رو اشتباه میرن
البته قصد بی احترامی نداشتم منظورم کلی بود

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
به شخصه بهترین بازی این سر رو همون MW می دونم که واقعا عالی ساخته بودنش و همه چیزیش درست و به جا بود و شما فقط از گیم پلیش لذت میبردی و هیچ جاش برات اذیت آور و اعصاب خورد کن نبود یک طوری همیشه آرامش داشتی و10 ساعتم بازی میکردی بازم با ایدهای مسخره ای که تو سری های بعدی گذاشتن موجه نمی شدی
کاش برن از اون نسخه الهام بگیرن و ببینین چه چیزی میتونی به گیمر ها آرامش روانی بده و اونو اجرا کنن این بازی قرار نیست یک سیمولیشن خشک باشه که کلی چالش جلوت بگزاره یا یک بازی تخیولی که مسخره به نظر برسه

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
اتفاقا باید کوبید همینا هستن که باعث میشن EA و UBI بازی های اشغال تولید کنند مثلا گه کسی نمیرفت این بازی ها رو بخره اونام میفهمیدن که دارن راهشون رو اشتباه میرن
البته قصد بی احترامی نداشتم منظورم کلی بود
شما با بازی کامل witcher 3 حال کن به ما کاری نداشته باش! =))

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
نکوبیدم بابا کاملا با شوخی و دوستانه گفتم :D اسمایلی (:D) رو واسه همین گذاشتم دیگه :| من خودم اولین شماره که بازی کردم NFS 2 بود. از اون به بعد 98% سری رو بازی کردم به غیر از چندتایی که واسه Wii و گوشی و ... اومده :D
حتما من اشتباه برداشت کردم my bad :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
همین AC IV هم از نظر بعضی ها جز بهترین AC ها بود.هر کسی یه نظر و سلیقه ای داره.
منظور اوشون این بود که به عنوان یک AC آشغال بود که خوب حق دارن! من خودم به عنوان بهترین بازی های سال 2014 قبولش داشتم ولی اصلا AC نبود!
در مورد NFS هم منظورشون اینه که NFS MW 2012 به عنوان NFS یک آشغال به حساب میاد وقتی که مثلا با MW 2005 یا U2 مقایسه میشه.

- - -ویرایش - - -

نمرات چیز خاصی نمیگن! متاش 84 شده که خوبه.
حتی MW 2005 با اینکه همه قبول دارن فرسنگ ها بهتر از عناوین جدید هست 83 گرفته ولی خوب اون زمان سخت گیر تر بودن منتقدا و همینطور اون زمان عنوان خوب زیاد تر از الان بوده برا همین اونقدر به چشم نمیومده اما الان وقتی تمام ریسینگای آرکید به Rivals و ... میرسه MW 2005 یک شاهکار خالص به حساب میاد.

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
نمرات چیز خاصی نمیگن! متاش 84 شده که خوبه.
حتی MW 2005 با اینکه همه قبول دارن فرسنگ ها بهتر از عناوین جدید هست 83 گرفته ولی خوب اون زمان سخت گیر تر بودن منتقدا و همینطور اون زمان عنوان خوب زیاد تر از الان بوده برا همین اونقدر به چشم نمیومده اما الان وقتی تمام ریسینگای آرکید به Rivals و ... میرسه MW 2005 یک شاهکار خالص به حساب میاد.
دوست عزیز ! کاربر گرامی adu_turk میگه که بعد از ac ii همشون آتو آشغال هستن من برای ac گفتم که نمرات چیز دیگه ای میگند! در ضمن منظور من هم همین هست که nfs همیشه نمراتش خوب میشه! (من تمامی nfs ها رو دوست دارم). "یه نگاهی به نظر کاربر Adu turk بندازی می فهمی"

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
فقط امیدوارم درفتهای کوهستانی مثل سری کربن داشته باشه :D حیف که ریبوت است :( دوست داشتم ادامه کربن ساخته میشد آخرش معلوم نشد چی پیش اومد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر