NBA 2K15

به نام خدا
سلام.گفتم تاپیک بازی زده نشده من بزنم.کم کم داریم به تاریخ عرضه نزدیک میشیم

پ.ن
بازی NBA 2K15 در روز ۷ اکتبر (۱۵ مهر) برای پلتفرم های PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

lu4jx69l29wu0c2qc702.png
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
7 سال با NBA2K بهترین دوران گیمم رو داشتم حیف که امسال کنکور دارم :( بچه ها King James رو برمیدارین به یاد من باشین ! :d

من که کلا فن دو آتیشه ی بسکتبالم هم بازی میکنم هم میبینم هم گیم میزنم اما اگه کسی هیچ کدوم رو انجام نمیده کلا حال نمیکنه با بسکتبال این بازیو رو بکنه قول میدم حال میده بهش !

آخ گیرت آوردم ،دنبال یکی مثل تو میگشتم اصلاً ،تو رو خدا بیا یه توضیح کامل از زیرو بم این بازی برامون بده که میخام بسکتبال باز بشم بره پی کارش، فقط کامل ها!!! ببینم چیکار میکنی فداییییییییی داریییییییی به مولا:-*

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
بچه ها من کنسولم ریجن 2 هست و تا چند روز دیگه ریجن 1 این بازی به دستم میرسه . میخواستم بدونم واسه این آپدیت 1 گیگ که اول کار باید انجام بدیم مشکلی پیش نمیاد ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
متا ام كه 88 شده چندتا ويدئو ديدم واقعا عاليه اين بازي مطمئنا بهترين بازي ورزشي ميشه
منو بازي خوب شده ؟ پارسال كه هيچي نداشت!
بعد درمورد وضعيت VC ام بگين چون قبلي كه خيلي كم ميداد كلا همه چي ام گرون بود:|

هم منوهای بازی به مراتب بهتر شدن و هم اثر VC توی بازی به مراتب کمتر شده.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
کلا سری NBA 2K باید یه سرمشق واسه همه بازی های ورزشی باشه . چرا که در هیچ دوره ای افت محسوس نداشته و حتی با وجود این که در این چند سال گذشته تنها بازی بسکتبالی بوده که عرضه میشده ، همچنان داره سطح کیفی بالای خودش رو حفظ میکنه .

راستی بچه ها چرا از NBA Live هیچ خبری نیست ؟ بازی همزمان با NBA 2K عرضه شده ولی تا الان هیچ نقدی ازش منتشر نشده . من یه تریلر از گیم پلی بازی دیدم بدک نبود . البته نه در حد 2K ولی نسبت به افتضاح سال پیش خیلی بهتر به نظر میومد .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
Live خیلی بهتر شده به نظرم. انتظار دارم چون پیشرفت کرده نمره های خوبی هم بگیره. 2K هم اگه بتونه سرورها رو درست کنه عالی میشه. متاسفانه از روز لانچ تا الان کلی مشکل سرور داشته.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
خب ظاهرا عرضه NBA Live سه هفته عقب افتاده و روز 28 اکتبر عرضه میشه . کار خوبی هم کردن به نظرم . چون تا سه هفته دیگه تا حدود زیادی تب NBA 2K15 میخوابه .

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
Live خیلی بهتر شده به نظرم. انتظار دارم چون پیشرفت کرده نمره های خوبی هم بگیره. 2K هم اگه بتونه سرورها رو درست کنه عالی میشه. متاسفانه از روز لانچ تا الان کلی مشکل سرور داشته.

آخ گفتی این سرور های . به خاطر همینا بود که ign اون نمره مضخرف ( ببخشید از فن هاش ! ) رو داد . البته 2K شرکتی نیست که نتونه سرور هاشرو درست کنه . شک نکن درست میکنه . شده Fifa 15 رو نخرم ولی اینو حتما میخرم . اون همه باگی که فیفا داشت ... . زنده باد 2K (یاد Mafia II هم بخیر :x )

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
سلام در یک کلام بازی شاهکار هست یانه؟ بهتر از 14 هست یانه ؟ ممنون از جوابتون ؟ می تونه بعترین بازی ورزشی امسال بشه؟

شاهکار هست یا نه رو نمیدونم!ولی با گندی که امسال ea با فیفا 15 زد و سری مذخرف pes که از دموش هم معلومه مالی نیست امسال، به احتمال زیاد بهترین بازیه ورزشی رو به خودش اختصاص میده.(البته بازیه ورزشیه شاخ دیگه ای رو هم نمیشناسم)

آخرین ویرایش:

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
اگه کشتی کج هم ورزش باشه پس غیر بسکتبال یه بازیه دیگم دادن!!! تو psn یه بازی کشتی کج 2015 اومده چند بار دیده بودم فکر میکردم ماله ea هستش امروز رفتم دیدم مال 2k هست!!!! اسکرین شات هاش که چیزای جدیدی میگفت... کلا هر چی این 2k کار کنه خوب در میاد... کاش فوتبال هم بده حیفه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
آخ گیرت آوردم ،دنبال یکی مثل تو میگشتم اصلاً ،تو رو خدا بیا یه توضیح کامل از زیرو بم این بازی برامون بده که میخام بسکتبال باز بشم بره پی کارش، فقط کامل ها!!! ببینم چیکار میکنی فداییییییییی داریییییییی به مولا:-*
چون دیدم ایشون جواب ندادن یه کوچولو توضیح میدم.(البته مطمئنن اطلاعات ایشون بیشتر از من ولی سعی میکنم چند تا نکته رو بگم.)
درمورد بازی:
من هم تا چند ماه پیش اصلا نمیدونستم باید چطوری بازیش کنم ولی الآن خیلی بهتر شدم.برای شروع قوانین بسکتبال رو یه جایی مطالعه کنین چون اگه قانون هاش رو بلد نباشین نمیتونین بازی کنین.اگر کاربرد دکمه هارو بلد نیستین میتونین برین تو بخش options و بعد برین تو قسمت کنترلر و ببینین هر دکمه چه کاربردی داره.وقتی کاربرد دکمه هارو یاد گرفتین چند تا مسابقه بدین.اگر هم میخواین دنبال یه الگو برای بازی کردن باشین میتونین یه مسابقه بزارین که فقط هوش مصنوعی بازی کنه و شما فقط تماشا کن و یاد بگیر که باید چجور بازی کرد.اگر از این مسابقه ها هم چیزی یاد نگرفتین میتونین برین به بخش Training Camp و اونجا تمرین هایی هست که میتونین برای یاد گرفتن بازی ازشون استفاده کنین.میتونین از بخش MyCAREER هم استفاده کنین و کم کم حرفه ای شین.یه نکته ی دیگه هم باید بگم اینه که بدونین با هر بازیکن باید چجور بازی کرد.مثلا یه بازیکنی مثل Ray Allen توی پرتاب های سه امتیازی مهارت زیادی داره و پرتاب سه امتیازیش بهتر از Layup هاش هست.برای پرتاب سه امتیازی هم باید دکمه ی پرتاب رو به موقع رها کنین.اگر مسابقات بسکتبال رو دنبال کنین میدونین که باید چه موقعی دستتون رو از روی دکمه بردارین.

امیدوارم توضیحات خوبی داده باشم و بتونین ازشون استفاده کنین.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خب بالاخره این شاهکار رو بازی کردم و گفتنی که خیلی داره ولی انیمیشن و جو بازی وحشتناک شده.فیس های بازیکنان هم که از توضیح خارجه و یه سر و گردن از تموم بازی های ورزشی جلوتره.
منوی بازی هم از اون حالت مزخرف قدیمی در اومده و جذاب تر شده:d.کلا جزئیات توی بازی کولاک میکنه.
گیم پلی هم کامل بود و کاملتر شده.چون سواد بسکتبالی ـم پایین ـه نمیتونم توضیح بدم ولی توی با بازی کردن خودتون کامل متوجه تغییرات میشید.
سرور های بازی مثل گذشته زیر خط فقط تشریف دارند و تنها نقطه ضعف جدی بازی همین ـه:|.ولی مدهای خوبی بهش اضافه شده.یه مد مثل ut فیفا داره که وقت نکردم برم در آینده بیشتر درموردش توضیح میدم.
بخش my carare نسبت به قبل خیلی پیشرفت داشته و کاملا برخلاف گذشته منو جذب کرد.my park هم خیلی دوست داشتم تجربه کنم که سرورها یاری نکردن:|
اگه به بازی های ورزشی علاقه دارید تجربه ی این بازی واجبه حتی اگه بسکتبال دنبال نکنید چون خود من با این سری بازی به بسکتبال علاقه مند شدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر