NBA 2K15

به نام خدا
سلام.گفتم تاپیک بازی زده نشده من بزنم.کم کم داریم به تاریخ عرضه نزدیک میشیم

پ.ن
بازی NBA 2K15 در روز ۷ اکتبر (۱۵ مهر) برای پلتفرم های PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

lu4jx69l29wu0c2qc702.png
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
UK-PS4.png

به به رده ی ششم ! خوشم میاد با این که از اون ورزشایی هست که فقط ( اکثرا ) مخاطب خواست میره سراغش اینجوری فروش میکنه !

حیف که فوتبال خیلی پرطرفداره وگرنه خیلی راحت باید NBA2K ها لقب بهترین بازی ورزشی رو داشته باشن ! به سیر صعودی از ۲۰۰۸ تا الان این بازی نگاه کنید ! افت بی افت و هر سال بهتر !

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
کسی مثل من موقعی که توپ رو وارد سبد میکنه یه افت فریم خیلی ریز و کوتاه رو حس میکنه؟ البته همیشگی نیست ولی خیلی وقتا اتفاق میفته واسه من

کاملاً درسته، مشکل استاتر داره. علتش اینه که وقتی میخواد خوشحالی بازیکنا بعد از امتیاز اوردن، یا صحنه آهسته رو نشون بده، فریم بازی به 30 سوییچ میکنه، همین باعث میشه که بعد از امتیاز اوردن فریم در حد میلی ثانیه بیاد روی 30، اگه صحنه خوشحالی و آهسته بود که هیچی، همون 30 میمونه تا پایان انیمیشن. اگر نه، بر میگرده روی 60.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
کاملاً درسته، مشکل استاتر داره. علتش اینه که وقتی میخواد خوشحالی بازیکنا بعد از امتیاز اوردن، یا صحنه آهسته رو نشون بده، فریم بازی به 30 سوییچ میکنه، همین باعث میشه که بعد از امتیاز اوردن فریم در حد میلی ثانیه بیاد روی 30، اگه صحنه خوشحالی و آهسته بود که هیچی، همون 30 میمونه تا پایان انیمیشن. اگر نه، بر میگرده روی 60.
افشین اگه بلدی جواب سوالاي منم بده.راستی نمی تونیم با آقا فراز آنلاین بزنیم همش میگه nba today سينک کن و ما کردیم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
افشین اگه بلدی جواب سوالاي منم بده.راستی نمی تونیم با آقا فراز آنلاین بزنیم همش میگه nba today سينک کن و ما کردیم

به یه مشکل پیچیده بر خوردم هنوز بازی خودمو نصب نکردم :D
اون چیزایی هم که میگم فقط به خاطر چند تا بازیه که روی سیستم داداشم انجام دادم :D

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,305
نام
Amin
چرا کسی در مورد بازی نظر نمیده ؟
یعنی اینقدر بد بود :-/

میتونید آنلاین راحت بازی کنید؟ سرور هاش درست نشده ؟

یکم بحث و گفتگو و کل کل کنید ، طرفدار NBA کم نداریم اینجا

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
تا تعریف شما از عالی چی باشه :>

دوستان راحت آنلاین میتونین بازی کنید یا نه ؟ مثل فیفا ...

کسی LIVE 15 رو امتحان نکرده ؟ البته یه گیم پلی ازش دیدم داغون بود مثل فیفا :|
امین بازی حرف نداره.انیمیشن های بازی واقعا نسل 8 ـی شده.کلا اگه اهل nba ـی شک نباید کرد.خوبیش اینه هوش مصنوعی خوبی داره وآفلاین خیلی حال میده.من الان مد my leauge رو میرم خیلی باحاله و social media به خوبی پیاده شده.
حرف از آنلاین نزنیم بهتره:d.وضعیت سرور ها داغونه:|(البته من روی x1 میرم)
این رو به هیچ وجه با اون مقایسه نکن:d.مثل مقایسه بنز و پیکان ـه:d.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,305
نام
Amin
امین بازی حرف نداره.انیمیشن های بازی واقعا نسل 8 ـی شده.کلا اگه اهل nba ـی شک نباید کرد.خوبیش اینه هوش مصنوعی خوبی داره وآفلاین خیلی حال میده.من الان مد my leauge رو میرم خیلی باحاله و social media به خوبی پیاده شده.
حرف از آنلاین نزنیم بهتره:d.وضعیت سرور ها داغونه:|(البته من روی x1 میرم)
این رو به هیچ وجه با اون مقایسه نکن:d.مثل مقایسه بنز و پیکان ـه:d.

من هدفم اینه که تاپیک رونق بگیره :d میدونم بازی خوبه 2 گیگ گیم پلی گرفتم تا حالا
رامین چه تیمی بر میداری ؟ به همه تاکتیک های بازی مسلط شدی ؟ پلی بوک ها و....

ای بابا هنوز 2k سرورهاشو درست نکرده ؟ دوستانه معمولی هم نمیشه زد ؟ آنلاین یه لذت دیگه داره شیو ه های جدید یاد میگیری و ...

من 2 هفته دیگه با راکتس میام به 2k بگو سروراشو درست کنه خودتم خوب تمرین کن :d اه راستی x1 داری :|

فوتبال رو هم امسال تحریم کردیم ، EA و KONAMI بهتره برن گل کوچیک بسازن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر