NBA 2K15

به نام خدا
سلام.گفتم تاپیک بازی زده نشده من بزنم.کم کم داریم به تاریخ عرضه نزدیک میشیم

پ.ن
بازی NBA 2K15 در روز ۷ اکتبر (۱۵ مهر) برای پلتفرم های PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

lu4jx69l29wu0c2qc702.png
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

grown_up_son

کاربر سایت
Jun 7, 2007
86
سلام دوستان

لطفآ یکی بیاد یه آموزشی چیزی از بازی بزاره، لامصب آموزش آدم میزادی توی بازی نیست:d نحوه دفاع کردن ، حمله ، مد های مختلف بازی

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من هدفم اینه که تاپیک رونق بگیره :d میدونم بازی خوبه 2 گیگ گیم پلی گرفتم تا حالا
رامین چه تیمی بر میداری ؟ به همه تاکتیک های بازی مسلط شدی ؟ پلی بوک ها و....

ای بابا هنوز 2k سرورهاشو درست نکرده ؟ دوستانه معمولی هم نمیشه زد ؟ آنلاین یه لذت دیگه داره شیو ه های جدید یاد میگیری و ...

من 2 هفته دیگه با راکتس میام به 2k بگو سروراشو درست کنه خودتم خوب تمرین کن :d اه راستی x1 داری :|

فوتبال رو هم امسال تحریم کردیم ، EA و KONAMI بهتره برن گل کوچیک بسازن :d

من پایه ی هر ساله این بازی بودم حیف که امسال ... !

اما تابستونی که میاد با کاوالیرز میام ( PS4 ) بعد از NBA2K08 تا الان اولین سالی هست که NBA2K اومده و نتونستم بازی کنم :| فقط خوب تمرین کن هیچی بلد نباشم تو این بارمه بدجور :d

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
سلام دوستان

لطفآ یکی بیاد یه آموزشی چیزی از بازی بزاره، لامصب آموزش آدم میزادی توی بازی نیست:d نحوه دفاع کردن ، حمله ، مد های مختلف بازی

من زیاد حرفه ایی نیستم ولی اول برو اون بخش تمرینات که تمام حرکات دفاعی و حجومی رو آموزش میده ، بعدش یه تیم انتخاب کن بچسب بهش ، ببین بازیکنات تو چه قسمتهایی توانا هستن دوستانه با CPU بازی کن بعد چند روز بازی میاد دستت ، کم کم درجه سختی بازی رو افزایش بده و برو روی حالت سیمولیشن ، از سایت اسپورت دانلود چندتا بازی NBA رو دانلود کن ببین کلا قوانین بازی چجوریاست ، اگه از بازیهای ورزشی در کل خوشت بیاد بعد یه ماه معتاد میشی :d

من پایه ی هر ساله این بازی بودم حیف که امسال ... !

اما تابستونی که میاد با کاوالیرز میام ( PS4 ) بعد از NBA2K08 تا الان اولین سالی هست که NBA2K اومده و نتونستم بازی کنم :| فقط خوب تمرین کن هیچی بلد نباشم تو این بارمه بدجور :d

علی فعلا که تیمتون زیاد جالب کار نکرده :d بیا منتظرت هستیم

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
خدا شاهده بهترین بازیه ورزشیه یه شب بازیش نکنم خوابم نمیبره ..از عالی هم انورتره تایید من نمره 9 گیم اسپات سخت گیر هست........

- - -ویرایش - - -

راستی بچها یه سوال اون حرکتی که توپ رو میندازه هوا نزدیک سبد به خط حمله دانک میکنه میشه بگید چجوری هست.:-/

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
خدا شاهده بهترین بازیه ورزشیه یه شب بازیش نکنم خوابم نمیبره ..از عالی هم انورتره تایید من نمره 9 گیم اسپات سخت گیر هست........

از نظر امتیاز این متای 83 همش بخاطر سیستم آنلاین بازی هستش ، اگه NBA LIVE زودتر از این میومد فکر کنم امتیازش (2K) بیشتر میشد

با چه تیمی بازی میکنی ؟ روی چه مدی ؟ چقدر به بازی مسلط هستی ؟

راستی بچها یه سوال اون حرکتی که توپ رو میندازه هوا نزدیک سبد به خط حمله دانک میکنه میشه بگید چجوری هست.
yahoo_7.gif
ALLEY-OOP توی 2K14 که L2 + مربع بود. امتحان کن

grown_up_son

کاربر سایت
Jun 7, 2007
86
من زیاد حرفه ایی نیستم ولی اول برو اون بخش تمرینات که تمام حرکات دفاعی و حجومی رو آموزش میده ، بعدش یه تیم انتخاب کن بچسب بهش ، ببین بازیکنات تو چه قسمتهایی توانا هستن دوستانه با CPU بازی کن بعد چند روز بازی میاد دستت ، کم کم درجه سختی بازی رو افزایش بده و برو روی حالت سیمولیشن ، از سایت اسپورت دانلود چندتا بازی NBA رو دانلود کن ببین کلا قوانین بازی چجوریاست ، اگه از بازیهای ورزشی در کل خوشت بیاد بعد یه ماه معتاد میشی :d

علی فعلا که تیمتون زیاد جالب کار نکرده :d بیا منتظرت هستیم

معتاد که الانشم شدم ده تای فیفا می ارزه خدایی;)، فیلمهای آموزشی را دیدم ولی سریع توضیح میده و pause نداره، حالا مشکلی نداره امشب اولین بردم داشتم دستم اومده چجوری دفاع کنم ، فقط شما بگو
با چی گل های خفن بزنیم:d وقتی که کسی جلوی بازیکنت نباشه با کدوم دکمه میشه زد

بهترین تیم ها هم معرفی کنید + بهترین بازیکنان

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
معتاد که الانشم شدم ده تای فیفا می ارزه خدایی;)، فیلمهای آموزشی را دیدم ولی سریع توضیح میده و pause نداره، حالا مشکلی نداره امشب اولین بردم داشتم دستم اومده چجوری دفاع کنم ، فقط شما بگو
با چی گل های خفن بزنیم:d وقتی که کسی جلوی بازیکنت نباشه با کدوم دکمه میشه زد

بهترین تیم ها هم معرفی کنید + بهترین بازیکنان
با R2 و مربع دانک میزنه
دور تمریناتشو برو حالا دقیقا نمیدونم چه قسمتی از منو هستش از بچه ها کمک بگیر

از اینجا میتونی رتینگ بهترین بازیکنا رو در هر پست و بهترین تیمها رو ببینی :
http://basketballplayerratings.com/nba-2k15-team-ratings/

این سایت هم خیلی خوبه :

http://www.cbssports.com/nba/eye-on-basketball/24736020/player-ratings-for-every-team-in-nba-2k15

از هر کنفرانس یه تیم رو انتخاب کن و کاملا با هاشون تمرین کن تا یاد بگیری

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من هدفم اینه که تاپیک رونق بگیره :d میدونم بازی خوبه 2 گیگ گیم پلی گرفتم تا حالا
رامین چه تیمی بر میداری ؟ به همه تاکتیک های بازی مسلط شدی ؟ پلی بوک ها و....

ای بابا هنوز 2k سرورهاشو درست نکرده ؟ دوستانه معمولی هم نمیشه زد ؟ آنلاین یه لذت دیگه داره شیو ه های جدید یاد میگیری و ...

من 2 هفته دیگه با راکتس میام به 2k بگو سروراشو درست کنه خودتم خوب تمرین کن :d اه راستی x1 داری :|

فوتبال رو هم امسال تحریم کردیم ، EA و KONAMI بهتره برن گل کوچیک بسازن :d
نیت ـت بسی خوبه ولی تجربه ثاب کرده زیاد موفق نمیشی:d
منم کلی تیم برمیدارم تا به همه ی تیم ها عادت کنم.ولی تیم اصلی ـم نیکس(به خاطر ملو:d) و گلدن استیت ـه.زیاد طرف تاکتیک ها نرفتم و اصلا وارد نیستم بهشون.بازی دنیایی ـه بر ای خودش و حالا حالا ها باید توش بچرخیم.
درست که هیچی بدتر هم شده.نسل قبل میشد آنلاین زد.دوستانه والا اینور هیچکس نخریده و من تک ـم:d.آره دقیقا من خودم nba2k13 بعد از بازی با کیان کلا فرق کرد سبک بازیم.
حیف شد:(.
من تحریم نکردم ولی خود فوتبال به مرور محو شد:d

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
نیت ـت بسی خوبه ولی تجربه ثاب کرده زیاد موفق نمیشی:d
منم کلی تیم برمیدارم تا به همه ی تیم ها عادت کنم.ولی تیم اصلی ـم نیکس(به خاطر ملو:d) و گلدن استیت ـه.زیاد طرف تاکتیک ها نرفتم و اصلا وارد نیستم بهشون.بازی دنیایی ـه بر ای خودش و حالا حالا ها باید توش بچرخیم.
درست که هیچی بدتر هم شده.نسل قبل میشد آنلاین زد.دوستانه والا اینور هیچکس نخریده و من تک ـم:d.آره دقیقا من خودم nba2k13 بعد از بازی با کیان کلا فرق کرد سبک بازیم.
حیف شد:(.
من تحریم نکردم ولی خود فوتبال به مرور محو شد:d
نیکز رو منم دوست داشتم ولی فقط یه ملو داره ، نه سنتر خوبی داره نه پوینت گارد درست و حسابی ، شرق با تورنتو و میامی حال میکنم ؛)

دقت کردین بازی توی سایت ریویو نشده ؟ :/ کیان و افشین و بقیه مثل اینکه با بازی حال نکردن :/

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
میگه محتویات جدید مود مای تیم دریافت شده + آپدیت روزانه راستر

این ویدئو هم حرکت منحصر بفرد پاول جورج رو آکوزش میده و دومین ویدئو هم با کریس پاول یک نوع دریبل رو آموزش میده

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
Anthony Davis is a MONSTER
دیوانمون کرده، تو پلی آف با گلدن استیت هستم، خوردیم به پلیکانز، به معنای واقعی کلمه دهنم رو سرویس کرده :D میانگین 29/16 امتیاز و ریباند و 4 بلاک تو 5 بازی اول، 3-2 عقبم، بازی ششم هم توی نیو اورلئانه :D میترسم بازی کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر