Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
مانگا 607 اومد.
بالاخره ماجرای اوبیتو تموم شد وارد زمان حال شدیم:x
هفته بعد هم مانگا نداریم.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
خب بسلامتی مشخص شد مرد ماسکداری که با میناتو جنگید توبی یا همون اوبیتو بود یعنی میناتو اینقدر خنگه که شاگردش رو نمیشناسه( در بین نینجا هایی که به دقت و هوش و حواس معروف هستند). حالا بگذریم از اینکه کاکاشی وقتی مرده بود روح توبی رو همراه میناتو دید. الان کسی هست که از نویسنده حمایت کنه؟
الان دیگه 1 درصد هم شک ندارم که خود نویسنده هم نمیدونست توبی کیه و از قبل برنامه ریزی نشده بود و در لحظه اخر اوبیتو رو تبدیل به توبی کرد.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مانگا 607
607 دو نکته ی اساسی داست یکی اژدهای هاشمیرا و دیگری چنجوریکی بودن مادرا
که حالا مشخص میشه چرا تو قسمت یک فصل دوم زمانی که کیوبی ساسکه که را میبینه میگه این نگاه را قبلا تو چشم های یکی دیگه دیدم و اون اوچیها مادرا بود

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خب بسلامتی مشخص شد مرد ماسکداری که با میناتو جنگید توبی یا همون اوبیتو بود یعنی میناتو اینقدر خنگه که شاگردش رو نمیشناسه( در بین نینجا هایی که به دقت و هوش و حواس معروف هستند). حالا بگذریم از اینکه کاکاشی وقتی مرده بود روح توبی رو همراه میناتو دید. الان کسی هست که از نویسنده حمایت کنه؟
الان دیگه 1 درصد هم شک ندارم که خود نویسنده هم نمیدونست توبی کیه و از قبل برنامه ریزی نشده بود و در لحظه اخر اوبیتو رو تبدیل به توبی کرد.

کورش به نظر من اون زمان که هاشیرامایی که به همراه توبی‌راما از هیروزن شکست خورد، به یک افسانه تبدیل شد و نویسنده در توجیهش گفت که اون موقع ادوتنسه کامل نبوده، مشخص بود که در خلال داستان، ریبوت صورت میگیره! من حدس میزنم کیشی اون موقعی که میخواست به توبی یک شخصیت حقیقی بده، دچار شک میشد و چهره واقعی توبی رو هی عوض میکرد. من قبلا هم گفتم ایشون توی نوشتش غرق شده و دلایلش واسه خودش قابل قبوله. از دیدگاه من اینکه نویسنده شخصیت خلق شده خودش رو نشناسه، یک فاجعه براش محسوب میشه!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
کورش به نظر من اون زمان که هاشیرامایی که به همراه توبی‌راما از هیروزن شکست خورد، به یک افسانه تبدیل شد و نویسنده در توجیهش گفت که اون موقع ادوتنسه کامل نبوده، مشخص بود که در خلال داستان، ریبوت صورت میگیره! من حدس میزنم کیشی اون موقعی که میخواست به توبی یک شخصیت حقیقی بده، دچار شک میشد و چهره واقعی توبی رو هی عوض میکرد. من قبلا هم گفتم ایشون توی نوشتش غرق شده و دلایلش واسه خودش قابل قبوله. از دیدگاه من اینکه نویسنده شخصیت خلق شده خودش رو نشناسه، یک فاجعه براش محسوب میشه!
اتفاقا فاجعه هم هست. مثلا یک نمونه دیگه از فراموشکاری نویسنده و اینکه نمیدوست توبی کیه لحظه ایه که توبی میره سراغ انگشتر ساسوری و به زتسو التماس میکنه عضو اکاتسوکی بشه یعنی انگار زتسو توبی رو نمیشناسه و از توانایی های توبی بیخبره و حتی توبی زیر دست زتسوـه در صورتی که الان میبینیم زتسو از اول مسیر تبدیل اوبیتو به توبی همراه توبی بوده و توبی رو بخوبی میشناسه در نتیجه اون صحنه که توبی از زتسو درخواست عضویت میکنه کاملا بیمعنیه.
نویسنده واقعا ناامیدم کرد.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اتفاقا فاجعه هم هست. مثلا یک نمونه دیگه از فراموشکاری نویسنده و اینکه نمیدوست توبی کیه لحظه ایه که توبی میره سراغ انگشتر ساسوری و به زتسو التماس میکنه عضو اکاتسوکی بشه یعنی انگار زتسو توبی رو نمیشناسه و از توانایی های توبی بیخبره و حتی توبی زیر دست زتسوـه در صورتی که الان میبینیم زتسو از اول مسیر تبدیل اوبیتو به توبی همراه توبی بوده و توبی رو بخوبی میشناسه در نتیجه اون صحنه که توبی از زتسو درخواست عضویت میکنه کاملا بیمعنیه.
نویسنده واقعا ناامیدم کرد.
احتمالا توبی میخواست یک شخصیت طنز‌گونه‌ای داشته باشه. اون بحث‌هایی که با دیدارا انجام میداد دلیل روشنی بر این ادعا میتونه باشه. به نظر من طراحی ماسکش و ماسک زدنش، این سوال رو ایجاد می‌کرد که این کیه؟ من اون موقع حدس میزدم که یه آدمی هست که از طرف خوب‌ها به تشکیلات آکاتسوکی نفوذ کرده! (البته اون موقع فقط انیمه رو میدیدم)
اینا به کنار ... سوتی‌های نویسنده به کنار ... عدم پرداختش به یک‌سری شخصیت‌ها به کنار، وجود چند کاراکتر اضافی به کنار، من چیزی که الان فکرم رو به خودش مشغول کرده، اون ساعت‌هایی هست که چه من، چه شما و چه بقیه دوستان، روی شخصیت توبی با افراد مختلف صحبت کردیم، بحث کردیم. حتی ما بعضا روی کاغد، مدارک و اسناد موجود رو جمع می‌کردیم تا بتونیم بهتر نتیجه‌گیری کنیم. الان وقتی به اون دوران فکر می‌کنم یه حس عجیبی بهم دست میده! آیا واقعا سر کار بودیم؟ نمیدونم الان نویسنده به این چیزی که من گفتم تا الان فکر کرده؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تبریک به کیشیموتو

بزرگترین سوال و معما دنیا انیمه توی چند ساله اخیر، که صرفا یکی از جاذبه های ناروتو بودش رو به خطی ترین، ساده ترین و ناقص ترین شکل ممکن تموم کرد. فاجعه به تمام معنا. خاک بر سرت کیشیموتو تو اون روحت.
جدا این توهین به مخاطبه. داستان رو هی عوض کنی، خودت ندونی داری چیکار میکنی و فقط میخوای یه کار کنی که بیننده جذب داستان شه و بعدش سرش کلاه بره.
کیشی آدم سست عنصریه. یعنی باور کنید هرکی هرچی بگه ممکنه دخیل کنه توی داستانش. اینکه یه جنگ رو راه بندازی، واسه یه واقعه که هنوزم وجودش مشخص نیست. در حالی که توبی تاحالا یه کلمه هم از کاری که میخواست انجام بده حرف نزده بود و پرستیژ اون شخصیت زیر ماسکش فوق العاده مرمور و قوی بود. جدا تاسفم میخورم از اینکه ماها این همه از مغزمون کار میکشیدیم تا بهترین و جذاب ترین شخصیت ها مثل ایزونا رو در نظر بگیریم اما در واقعیت شخصیتی بوده که انگار به دست یه بچه 5 ساله نوشته شده.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
احتمالا توبی میخواست یک شخصیت طنز‌گونه‌ای داشته باشه. اون بحث‌هایی که با دیدارا انجام میداد دلیل روشنی بر این ادعا میتونه باشه. به نظر من طراحی ماسکش و ماسک زدنش، این سوال رو ایجاد می‌کرد که این کیه؟ من اون موقع حدس میزدم که یه آدمی هست که از طرف خوب‌ها به تشکیلات آکاتسوکی نفوذ کرده! (البته اون موقع فقط انیمه رو میدیدم)
اون قسمت رو یک بار دیگه ببینید. بحث سر این نیست که میخوای بامزه بازی دربیاره چون در این شکی نیست. مساله اینجاست در جایی که غیر از خودش و زتسو کسی نیست خودش رو برای زتسو ضعیف نشون میده و التماس میکنه برای عضویت در صورتی که اگه زتسو از اول توبی رو میشناخته این رفتار بی معنیه. مثال عینیش تو چند صفحه قبل تاپیک فوتبال بود. من برای اینکه سر بسر بچه ها بزارم گفتم اگه گواردیولا بیاد به میلان من هم طرفدار میلان میشم. این رو پرهام از اول میدونست که من 23 ساله طرفدار میلانم حالا اگه این حرف رو فقط مستقیما به پرهام میزدم نتنها سر به سر کسی گذاشتن محسوب نمیشه بلکه اصولا بی معنیه. این قضیه وقتی معنی داشت که پرهام ندونه من طرفدار میلانم. یعنی وقتی معنی داره که زتسو توبی رو نشناسه. متلکهای توبی به دیادرا کاملا درست و معنی داره و رسما سر به سرش میگذاشت ولی اون حرفها با زتسو نشون میده واقعا نویسنده نمیدونست توبی کیه و در اینده قراره جای کدوم شخصیت رو بگیره.
یعنی اینجا تنها کسی هستم که فکر می کنه توبی همون شخصی هست که از اول کیشیموتو می خواسته طراحی کنه؟ :biggrin1:

هر وقت شما بتونی دلایل زیادی که برای قضیه وجود داره رو رد کنی من هم شخصا مثل شما باور میکنم که توبی رو از اول میدونست کیه.
چند تا از مهمترینها بقیه مهم نیست:
1 دیدن روح توبی توسط کاکاشی وقتی مرده بود
2 اینکه میناتو نینجایی در اون سطح شاگردش رو نمیشناسه
3 تغییر توبی از یک بچه احساساتی و گریون و مهربون که حتی چشمش رو به دوستش میده به بدمن اصلی داستان طوری که هم استاد و هم همسر استادش رو میخواد بکشه در صورتی که میناتو در قضایا مقصر نبود و کلی کشتار دیگه که بدست توبی راه می افته.
4 التماس توبی به زتسو برای عضویت در اکاتسوکی

تبریک به کیشیموتو

بزرگترین سوال و معما دنیا انیمه توی چند ساله اخیر، که صرفا یکی از جاذبه های ناروتو بودش رو به خطی ترین، ساده ترین و ناقص ترین شکل ممکن تموم کرد. فاجعه به تمام معنا. خاک بر سرت کیشیموتو تو اون روحت.
جدا این توهین به مخاطبه. داستان رو هی عوض کنی، خودت ندونی داری چیکار میکنی و فقط میخوای یه کار کنی که بیننده جذب داستان شه و بعدش سرش کلاه بره.
کیشی آدم سست عنصریه. یعنی باور کنید هرکی هرچی بگه ممکنه دخیل کنه توی داستانش. اینکه یه جنگ رو راه بندازی، واسه یه واقعه که هنوزم وجودش مشخص نیست. در حالی که توبی تاحالا یه کلمه هم از کاری که میخواست انجام بده حرف نزده بود و پرستیژ اون شخصیت زیر ماسکش فوق العاده مرمور و قوی بود. جدا تاسفم میخورم از اینکه ماها این همه از مغزمون کار میکشیدیم تا بهترین و جذاب ترین شخصیت ها مثل ایزونا رو در نظر بگیریم اما در واقعیت شخصیتی بوده که انگار به دست یه بچه 5 ساله نوشته شده.

یعنی این دقیقا چیزیه که من فکر میکنم. معرفی شخصیت واقعی توبی هم به دلیل این بود که اکثریت فن ها براشون درست بودن وقایع مهم نیست و هندی شدن داستان براشون مهمتره بنابر این اکثرا معتقد بودن که این شخص باید توبی باشه که جناب نویسنده برای راضی نگه داشتن فنها همین کار رو کرد. حالا باید منتظر برگشت ایتاچی هم باشیم.

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
همه ی ما اون اوایل می گفتیم توبی ایزوناست. بعضی ها هم که می گفتند اوبیتوئه با همین دلیل که روه اوبیتو رفته اون دنیا این دلیل رو نقض می کردند. بعد هم قضیه ی مادرا بودن مطرح بود اما به دلیل سن و سال نمیشد قبولش کرد.
از این لحاظ که توبی اوبیتو شد کمی ناراحتم. چون نخبه ترین نینجا ها هم جلوی میناتو نامیکازه شکست می خوردند اونوخ چطور خنگ ترین شاگردش بعد از چند سال میاد اون رو در اوج (زمانی که به مقام هوکاگه که قوی ترین نینجای دهکده هست) شکست می ده؟
این موضوع کمی ناراحتم می کنه. نمی تونم به خاطر اوبیتو شدن توبی مانگا رو دراپ کنم اما این موضوع بده خیل بد.

اما از طرفی سرگذشت مادارا بیش از حد انتظارم نمایش داده شد. اصلاً همچین چیزی رو برای مادارا فکر نمی کردم. عالی کار شده بود.

اژدهای هاشیرامه هم چیز جالبی بود...

کلن شاید تنها سوتی ناراحت کننده همین اوبیتو باشه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
همه ی ما اون اوایل می گفتیم توبی ایزوناست. بعضی ها هم که می گفتند اوبیتوئه با همین دلیل که روه اوبیتو رفته اون دنیا این دلیل رو نقض می کردند. بعد هم قضیه ی مادرا بودن مطرح بود اما به دلیل سن و سال نمیشد قبولش کرد.
از این لحاظ که توبی اوبیتو شد کمی ناراحتم. چون نخبه ترین نینجا ها هم جلوی میناتو نامیکازه شکست می خوردند اونوخ چطور خنگ ترین شاگردش بعد از چند سال میاد اون رو در اوج (زمانی که به مقام هوکاگه که قوی ترین نینجای دهکده هست) شکست می ده؟
این موضوع کمی ناراحتم می کنه. نمی تونم به خاطر اوبیتو شدن توبی مانگا رو دراپ کنم اما این موضوع بده خیل بد.

اما از طرفی سرگذشت مادارا بیش از حد انتظارم نمایش داده شد. اصلاً همچین چیزی رو برای مادارا فکر نمی کردم. عالی کار شده بود.

اژدهای هاشیرامه هم چیز جالبی بود...

کلن شاید تنها سوتی ناراحت کننده همین اوبیتو باشه.
البته صادقـمحمد :D
میناتو توی جنگ با توبی شکست نخورد بلکه زد دهنشم با یه حرکت سرویس کرد :D سره کیوبی و سیل کردن بود که خدایش رحمت کند :D

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
بعد از مرگ هاشیمارا جنازشو گزاشتن وسط هر کی اومده یه تیکه کنده پرورش داده !؟ هر کی از راه میرسه یه تیکه داره ! :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
هر وقت شما بتونی دلایل زیادی که برای قضیه وجود داره رو رد کنی من هم شخصا مثل شما باور میکنم که توبی رو از اول میدونست کیه.
چند تا از مهمترینها بقیه مهم نیست:
1 دیدن روح توبی توسط کاکاشی وقتی مرده بود
2 اینکه میناتو نینجایی در اون سطح شاگردش رو نمیشناسه
3 تغییر توبی از یک بچه احساساتی و گریون و مهربون که حتی چشمش رو به دوستش میده به بدمن اصلی داستان طوری که هم استاد و هم همسر استادش رو میخواد بکشه در صورتی که میناتو در قضایا مقصر نبود و کلی کشتار دیگه که بدست توبی راه می افته.
4 التماس توبی به زتسو برای عضویت در اکاتسوکی

1-:|
2-میناتو از روی چه چیزی باید حدس بزنه که این شخص اوبیتوئه؟ Masked Man کلا با یه استایل جدید داشت می جنگید و میناتو تو عمرش ندیده بود که اوبیتو با این روش بجنگه. بعد اگر یادتون باشه، معمولا استایل جنگی خانواده اوچیها بعد از اینکه شارینگانشون فعال میشه، به طور کلی تغییر می کنه و میناتو تا زمانی استاد اوبیتو بود که هنوز شارینگان اوبیتو فعال نشده بود. در ضمن مگه تو مبارزه میناتو و اوبیتو، کلا از تکنیک مشابه ی استفاده شده که بخوایم بگیم یارو باید می فهمیده؟

3-ایراد مسخره ای گرفتی. حرکتی که توبی تو اون موقع زد همون طور که میناتو بعدش گفت، تنها دلیلش این بود که میناتو رو از کوشینا جدا کنه تا کیوبی رو از بدنش خارج کنه. برای این هدف هم هر کی باشه از هر کاری دریغ نمی کنه.

4-اونکه رسما شوخی توبی با اعضای آکاتسوکی بود. دلیل نمیشه بگیم که چون رفتار اونجاش اینطوری بوده، از اون موقع مشخص نبوده که قراره کی باشه. مگه با دیدارا رفتن سانبی رو بگیرن، هی نمیرفت رو مخ دیدارا اذیتش کنه. کلا شخصیت شوخ طبعی داره و دوست داره همه رو به مسخره بگیره.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
1-:|
2-میناتو از روی چه چیزی باید حدس بزنه که این شخص اوبیتوئه؟ Masked Man کلا با یه استایل جدید داشت می جنگید و میناتو تو عمرش ندیده بود که اوبیتو با این روش بجنگه. بعد اگر یادتون باشه، معمولا استایل جنگی خانواده اوچیها بعد از اینکه شارینگانشون فعال میشه، به طور کلی تغییر می کنه و میناتو تا زمانی استاد اوبیتو بود که هنوز شارینگان اوبیتو فعال نشده بود. در ضمن مگه تو مبارزه میناتو و اوبیتو، کلا از تکنیک مشابه ی استفاده شده که بخوایم بگیم یارو باید می فهمیده؟

3-ایراد مسخره ای گرفتی. حرکتی که توبی تو اون موقع زد همون طور که میناتو بعدش گفت، تنها دلیلش این بود که میناتو رو از کوشینا جدا کنه تا کیوبی رو از بدنش خارج کنه. برای این هدف هم هر کی باشه از هر کاری دریغ نمی کنه.

4-اونکه رسما شوخی توبی با اعضای آکاتسوکی بود. دلیل نمیشه بگیم که چون رفتار اونجاش اینطوری بوده، از اون موقع مشخص نبوده که قراره کی باشه. مگه با دیدارا رفتن سانبی رو بگیرن، هی نمیرفت رو مخ دیدارا اذیتش کنه. کلا شخصیت شوخ طبعی داره و دوست داره همه رو به مسخره بگیره.
1 معلوم نیست شکلک یعنی چی

2 از روی صدا. از روی احساس چاکرا. نمیشه که تو دنیایی که نینجاها همدیگه رو از چند 10 متری پشت درخت و بوته و دیوار و ... تشخیص میدن تو دومتری همدیگه رو نشناسن. بالاخره یا اینها موجودات فوق العاده ای هستند و بنابر این باید به قوانین دنیایی که در اون خلق شدن احترام گذاشت ویا موجودات خنگی هستند و توانایی حسی خاصی ندارن اونوقت معلوم نیست این اراجیفی که تا بحال در مورد توانایی های نینجا ها بخوردمون داده شده چه معنی داره.

3 بهتره تا بحث منحرف نشده و مشکلی پیش نیومده دور برنداری و محترمانه صحبت کنی چون عقاید همه محترمه و شما کسی نیستی که بخوای مسخره بودن ایراد رو اعلام کنی بنابر این بهتره نرمال و مودبانه بحث کنیم. در مورد توضیح هم هنوز معلوم نیست یه بچه احساساتی مثل اوبیتو چرا باید اینقدر بیرحم بشه. چطور فکری یا عملی باعث این دگردیسی میشه. کشتار کلی ادم و بهم ریختن دنیا بخاطر مردن رین یا سخنرانی مادارا؟ مگه فیلم هندیه؟

4 دوباره توضیحم رو در مورد شوخی بخونید. بالا در مورد قضیه میلان مثال زدم.در مورد دیدارا کاملا مشخص بود داره سر بسرش میزاره و شوخی میکنه ولی صحبتش با زتسو با توجه به اینکه زتسو میدونه توبی کیه کاملا بیمعنیه. اون قسمت صحبت توبی و زتسو و انگشتر ساسوری رو با دونستن اینکه زتسو توبی رو چند ساله میشناسه ببینید نه با فرض با مزه بودن توبی. نکته جالب اینه که اتفاقا در جایی که کسی جز توبی و زتسو نیست ( که نیازی نیست برای لو نرفتن توبی نقش بازی کنن) زتسو به توبی امر و نهی هم میکنه و توبی التماس میکنه. دیگه معلوم نیست چه دلیلی محکمتر از این باید برای نا معلوم بودن شخصیت توبی در اون زمان اورد. اگه توبی اوبیتو بود از چند سال قبل با زتسو در مخفی گاه مادارا اشنا شده بود و نیازی به التماس توبی و امر و نهی زتسو نبود و اصلا زتسو از اول بنوعی زیر دست توبی و مادارا حساب میشه.

در اخر شما اگه دوست داری از دید یک فن به قضیه نگاه کنی و هر چی رو دوست داری قبول کنی مشکلی نیست ولی انتظار نداشته باش بقیه هم با همین دید به قضیه نگاه کنن و حق سوال رو بخودشون ندن.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اون قسمت رو یک بار دیگه ببینید. بحث سر این نیست که میخوای بامزه بازی دربیاره چون در این شکی نیست. مساله اینجاست در جایی که غیر از خودش و زتسو کسی نیست خودش رو برای زتسو ضعیف نشون میده و التماس میکنه برای عضویت در صورتی که اگه زتسو از اول توبی رو میشناخته این رفتار بی معنیه. مثال عینیش تو چند صفحه قبل تاپیک فوتبال بود. من برای اینکه سر بسر بچه ها بزارم گفتم اگه گواردیولا بیاد به میلان من هم طرفدار میلان میشم. این رو پرهام از اول میدونست که من 23 ساله طرفدار میلانم حالا اگه این حرف رو فقط مستقیما به پرهام میزدم نتنها سر به سر کسی گذاشتن محسوب نمیشه بلکه اصولا بی معنیه. این قضیه وقتی معنی داشت که پرهام ندونه من طرفدار میلانم. یعنی وقتی معنی داره که زتسو توبی رو نشناسه. متلکهای توبی به دیادرا کاملا درست و معنی داره و رسما سر به سرش میگذاشت ولی اون حرفها با زتسو نشون میده واقعا نویسنده نمیدونست توبی کیه و در اینده قراره جای کدوم شخصیت رو بگیره.
اتفاقا من کامل متوجه گفته شما شدم، چون حرفای شما قشنگ صحنه رو توی ذهنم بازسازی کرد. حرفم رو کامل کنم ... اون موقعی که پین رهبر آکاتسوکی شناخته شده بود، یه جایی که دیدارا و توبی با هم بحث میکردن به توبی گفت که بس کنه :D به نظر من اگر توبی واقعا رهبر اکاتسوکی بود نباید همچین چیزی رو از دهن پین میشنید. واسه همینم من از اون موقع فکر میکردم که توبی شخصیتی هست که شاید پین هم شناخت کاملی ازش نداره و اون بامزه بودنش بخشی از نقشش بود تا بتونه هویتش رو مخفی کنه. در واقع چهره اصلی توبی واسه خودش شناخته شده بود.
از دید من پین واقعا رهبر آکاتسوکی بود، چون واقعا رهبروار حرف میزد.
یه چیز دیگه هم بگم و اون اینکه نویسنده احتمالا به هنگام ساختن توبی، یه جوری طراحیش کرده که انعطاف پذیر باشه. البته از اون انعطافاتی که بتونه به خیلی چیزا ربطش بده و زمانی که میخواد چهره اصلیش رو بگه، بتونه به شخصیتهای زیادی نسبتش بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر