Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
مانگا 604 اومد.
چیزی نداشت. فقط آخر چرا همچی شد:d!! ..... منتظر باشید بعدا هم صد هزار قسمت بسط اون صحنه آخرو داریم:d! اَی بابا

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
چیزی که من فکر میکنم:
این صحنه ای که دیده یجور گنجتسو از طرف ماداراست و با اینکار اوبیتو کینه کاکاشی و بعد هم میناتو و ... همه را به دل میگیره و بستر آماده میشه برای اینکه مادارا باهاش در مورد طرح چشم ماه و صلح از طریق گنجتسو حرف بزنه ...
آخر کار هم اوبیتو میفهمه و با تاکینگ نوجتسو میشه رفیق دوستان کونوها

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چیزی که من فکر میکنم:
این صحنه ای که دیده یجور گنجتسو از طرف ماداراست و با اینکار اوبیتو کینه کاکاشی و بعد هم میناتو و ... همه را به دل میگیره و بستر آماده میشه برای اینکه مادارا باهاش در مورد طرح چشم ماه و صلح از طریق گنجتسو حرف بزنه ...
آخر کار هم اوبیتو میفهمه و با تاکینگ نوجتسو میشه رفیق دوستان کونوها
ممکنه. نوید منم یه احتمال دیگه میدم. اینکه کاکاشی بخاطر اینکه تحت محاصره و اینا بوده محبور به کشتن رین شده. یه همچین چیزی. البته با این وضع کلا نمیشه درست چیزی رو حدس زد.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خوب منم دیگه دووم نیاوردم و مانگا را تا جایی که بود خوندم :d
604
من فکر میکنم قضیه مثل زمانی بود که کاکاشی میخواست شمشیر زن دهکده ی مه را بکشه و اون یارو (اخر نفهمیدم دختر بود یا پسر :d؟) پرید جلوش النم رین فک کنم میخواسته از چیزی محافظت کنه برای همین جلوشو گرفته یه چیزی تو همین مایه ها

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خوب منم دیگه دووم نیاوردم و مانگا را تا جایی که بود خوندم :d
604
من فکر میکنم قضیه مثل زمانی بود که کاکاشی میخواست شمشیر زن دهکده ی مه را بکشه و اون یارو (اخر نفهمیدم دختر بود یا پسر :d؟) پرید جلوش النم رین فک کنم میخواسته از چیزی محافظت کنه برای همین جلوشو گرفته یه چیزی تو همین مایه ها

اون جنگ با دهکده سنگ و اینا بود به مه ربطی نداشت فکر کنم.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
605
این چپترم که چیزیا مشخص نکرد:| اما یه جاش اون نینجا دهکده مه میگه نزارین جناره ی دختره دست دشمن بیوفته فک کنم رین یا جاسوس اونجا بوده یا ........ که کاکاشی اون کارا کرد

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
605
این چپترم که چیزیا مشخص نکرد:| اما یه جاش اون نینجا دهکده مه میگه نزارین جناره ی دختره دست دشمن بیوفته فک کنم رین یا جاسوس اونجا بوده یا ........ که کاکاشی اون کارا کرد
من بیشتر به اون تیکه شک کردم که گفت دستمون رو خوند !!!! بعد هم میگه بعد از اینکه اینقدر تلاش کردیم تا به دستش بیاریم !!!
یا رین جاسوس بوده (70%)
یا اطلاعاتی داشته که نباید دست دشمن می افتاده (30%) !!!!

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
هر چی داستان داره جلو میره منم مثل همه بیشتر ترجیح میدم که توبی ابیتو نبود!!!!!!
مثلا برادر مادارا بود یا اگر هم همین اوبیتو بود پای رین وسط نبود. یه شخصیتی مثل اورچیمارو بنظرم خیلی خفن تر از این اوبیتوه و(حتی با وجود اینکه ساسکه یک بار کشتش نشون داد یک فنا ناپذیر واقعیه) شخصیتیه که نقص نداره! :x
همه اینها در حالی که این اوبیتوه قرار باس آخر داستان باشه!!! و نقطه ضعف اساسی و شخصی داره.
نمیشد اروچیمارو رو پیش بینی کرد و میبینیم الانم نمیشه!
توبی رو هم تا زمانی که معلوم نبود کیه و هدفش چیه همینطور. مثل اروچی بود!!! اما الان دیگه نه! دیگه شخصیت اوبیتو معلوم شد هیچ پیچیدگی ای یا کششی نداره و هدفش هم ساده و مسخره ست!
ایشا... کیشی یه کاریش میکنه و بعد از اون آب بندی ادوتنسی معلومه یکم داستان بهتر شده....
اما باز هم فکر میکنم این سری جذابیتها که توی بقیه داستان باقی مونده از نظر کیفی پایین تر قسمت های قبلیه.
در کل اگر بگیم ادامه این داستان ناروتو خوبه! باید بگیم: زمانی بود، که مانگای ناروتو هر قسمت و هر برگش یک شاهکار بود!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
^
کی گفته اوبیتو قراره باس آخر باشه؟ :D به نظر من همچنان یا Sasugay یا اروچیمارو باس آخر خواهند بود :D

ساسكه شايد ولي اروچيمارو فكر كن 1 درصد. يعني اروچيمارو از مادارا لايق تره واسه باس آخر بودن؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بین مادارا و اروچی ـه. به هر حال اوروچیمارو قطب منفی داستان از اول بوده و هست. به این راحتی کنار نمیره.

مانگا دیروز هم بدک نبود. قضیه زتسو سیاه خیلی جالب بود اما آب داره میبنده داستان فطیر!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر