Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
از سر بیکاری نشستم صفحه های قبلی رو خوندم و یه تعداد پست دیدم گفتم یه فلش بکی بزنیم.

نظرات بعضی از دوستان در مورد شخصیت واقعیه توبی :D
به نظر من توبی:
ایزونا برادر مادارا ـه. باور کنید از همون اولین باری که یه چشش معلوم شد حدسم همین بود.

نظر من روی Kagami Uchiha هست. کاگامی همون اوچیهایی هست که توی چپتری که دانزو میمیره معرفی میشه. شکل ابروش دقیقا مثل مال توبی هست. کاگامی هم سن ساروتوبی و دانزو هست. چین و چروک صورتش هم مثل ساروتوبی و دانزو هست.

در مورد توبی ممکنه برادر مادارا باشه که بعد از مرگ بوسیله توبی راما ( به هر دلیلی احضار شده) و شاید بهمین دلیل اسمش رو گذاشته توبی و ضمنا چون تحت تاثیر ادوتنسه هست پیر نمیشه و همینطور باقی مونده.

بهیچ وجه نمیتونم قبول کنم توبی اوبیتوـه. ظاهرا چشم اوبیتو رو برداشته ولی خودش تحت هیچ شرایطی از لحاظ زمانی و منطق داستان با اوبیتو سازگار نیست. ناگاتو در جنگ دوم نینجاها بچه بود و اوبیتو در جنگ سوم بچه بود حالا اگه توبی اوبیتوـه چطوری رینگان رو به کسی داده که از خودش بزرگتره؟ چطور مادارا که حداکثر تا جنگ دوم میتونسته زنده مونده باشه(توبی) اوبیتویی که همسن کاکاشیه رو میشناسه.
بغیر از ایزونا هیچ گزینه منطقی دیگه ای بفکرم نمیرسه.کاگامی هم که اصلا نقشش مهم نبود که بخواد توبی باشه ولی مناسب ترین سن رو داره.

همینطوریش با پیوند یه عضو از یک نفر به یک نفر دیگه کلی مشکل دارم، دیگه نمیدونم چطوری میتونم قبول کنم چشمی که زیر یه سنگ خدا کیلویی رفته و کاملا له شده را توبی به خودش پیوند داده باشه
فکر هم نکنم که توبی همون اوبیتو باشه، چونکه وقتی توبی موقع زایمان کوشینا حمله میکنه کونوها، (2)اوبیتو همسن کاکاشیه و کاکاشی اونجا 8-9 سالشه و حتی به فرض اینکه کیشی بخواد ژاپنی بازی در بیاره و بگه که همونقتی که اوبیتو میره زیر سنگ، یه نینجایی میاد و خودش را با اوبیتو پیوند میزنه، انقدر این بچه وقت نداشته که بره همه چیز را در مورد کیوبی یاد بگیره

اگه ایزونا باشه نیازی نیست این همه مدت زنده باشه ممکنه بوسیله ادوتنسه یا رینتنسه زنده شده. مخصوصا که مادارا دقیقا میدونست ادوتنسه رو چطوری بشکنه پس برادرش هم احتمالا میدونه.

فکر میکنم کاملا ممکنه که بدن له بشه ولی چشم بخاطر اینکه داخل کاسه چشمه سالم بمونه. در مورد پیوند هم که در دنیای اینها از اب خوردن براشون راحت تره مثلا صحنه پیوند سرپایی چشم اوبیتو به کاکاشی.

به هزار و یک دلیل من به نظرم میرسه که اون شخص باشه چون:
1-قدرت شارینگان کاکاشی و این شخصی که خودش شرو به اسم توبی معرفی کرده یکیه. Space-time نینجوتسو می تونن بزنن(البته درستش اینه بگیم دوجوتسو)
2-آخرین حرفی که اوبیتو به کاکاشی زد چی بود؟ گفت بهش که از رین محافظت کن. ولی کاکاشی نتونست از عهده یه چنین کار ساده بر بیاد.
3-و از همه مهمتر خون اوچیها در بدنشه. اوچیها همیشه به دنبال گرفتن انتقام از سنجوتسو ها بودن و همون طور که توبی هم یه بار گفت این موضوع تا ابد ادامه داره و همونطور که قرار ناروتو و ساسوکه یه مبارزه خونین با هم داشته باشن.
در هر صورت اتفاقات مختلفی برای اوبیتو افتاده که میتونه عشقی که به قبیله اش، هم گروهیش(رین) و دهکده اش را داشته به نفرت تبدیل کنه و بخواد کونوها رو نابود کنه.
در مورد اینکه چرا جلوی کاکاشی کاری نکرد من فکر می کنم همون نگاه با تنفری که بهش انداخت کافی باشه برای محکم شدن نظر من!

در مورد نظر سنی هم که میگین من هم یکم به این موضوع شک کرده بودم ولی اگر تو همین قسمت آخری نگاه کنید می بینید که از نظر قد و اندازه خیلی شبیه کاکاشی همون دوران هستش! البته یه نکته ای هم داخل پرانتز بگم اصلا نمیشه با احتساب سن و قد هیکل شخص روی این موضوع نظر داد. همونطور که دیدید Haku و Naruto تو یه سن بودن ولی Haku خیلی بزرگتر نشون میداد.

بلیچ
اتفاقا Oriheme یکی از رکن های اصلی داستان میشه در ادامه با اینکه اصلا ازش خوشم نمیاد!

دیگه بحث این یارو داغ بود گفتیم به سبک ماساشی یه فلش بک بزنیم :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
از سر بیکاری نشستم صفحه های قبلی رو خوندم و یه تعداد پست دیدم گفتم یه فلش بکی بزنیم.

نظرات بعضی از دوستان در مورد شخصیت واقعیه توبی :D

دیگه بحث این یارو داغ بود گفتیم به سبک ماساشی یه فلش بک بزنیم :D

الان فکر میکنی خیلی باهوشی :D؟

تمام این حدس ها بر اساس منطق زمانی داستان بازی بودش. ایزونا یا حتی اون کاگامه منطقی ترین حدس با توجه به وقایع، قدرت توبی، زمان بندی داستان و شخصیت پردازی توبی بودش. دقیقا غیرمنطقی ترین، تخیلی ترین و مسخره ترین هم اوبیتو بودش.

توبی که یه بدمن واقعیه و هیچی براش مهم نیست اوبیتو ـه. دلیل؟ چون کاکاشی گذاشت رین کشته شه. یعنی یه جنگ راه افتاد و این همه آدم رو سرویس کردن بخاطر این. حالا هم که ماشاله بحث برزخ و اینا اومده و روح و ارواح هم به شاهکارهای کیشی اضافه شدن!!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
پ ن پ :D
قبول دارم الان تو مانگا کمی شیر تو شیر شده ولی مطمئنا اون چیزی که کیشیموتو تو ذهنش بوده و شخصیت واقعی توبی که قبل از بر ملا شدنش تو ذهنش بوده توبی بوده به اون 3 دلیلی که گفتم. کلا بعد از جنگ ناروتو و پین کل داستان از اون حالت قبلیش در اومد و رفت تو کارای تخیلی ولی چاره ای نیست باید تحملش کرد.

این قضیه برزخ که مادارا به اوبیتو تو 602 میگه یه کم گنگه. باید توضیحاتش رو تو قسمت های بعدی بشنویم. هنوز مشخص نیست چرا اوبیتو یهو این همه بد میشه. اگر دلایلی که بیاد غیر منطقی باشه، خیلی راحت ناروتو رو Drop می کنم :D

فقط یه سوال واسم پیش اومده چون قسمتهای قبلی مانگا رو نخوندم. این Rin هم تیمی Kakashi فامیلیش چی بوده؟ از قبیله Inuzuka بوده ؟ (با توجه به علامت های صورتش)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پ ن پ :D
قبول دارم الان تو مانگا کمی شیر تو شیر شده ولی مطمئنا اون چیزی که کیشیموتو تو ذهنش بوده و شخصیت واقعی توبی که قبل از بر ملا شدنش تو ذهنش بوده توبی بوده به اون 3 دلیلی که گفتم. کلا بعد از جنگ ناروتو و پین کل داستان از اون حالت قبلیش در اومد و رفت تو کارای تخیلی ولی چاره ای نیست باید تحملش کرد.

این قضیه برزخ که مادارا به اوبیتو تو 602 میگه یه کم گنگه. باید توضیحاتش رو تو قسمت های بعدی بشنویم. هنوز مشخص نیست چرا اوبیتو یهو این همه بد میشه. اگر دلایلی که بیاد غیر منطقی باشه، خیلی راحت ناروتو رو Drop می کنم :D

فقط یه سوال واسم پیش اومده چون قسمتهای قبلی مانگا رو نخوندم. این Rin هم تیمی Kakashi فامیلیش چی بوده؟ از قبیله Inuzuka بوده ؟ (با توجه به علامت های صورتش)

اتفاقا اصلا اینطور نیست. اگه کیشی رو بشناسی و مصاحبه هاش رو بخونی، خط داستان طوریه که همیشه تغییر میکنه. چندین بار کیشیموتو گند زده و توی چپتر بعدی ماسمالیش کرده. کاکاشی توی مبارزه با پین مرد. یعنی وقتی میخ رو پین زد کشته شد. بعد که چپتر تموم شد تا 2 هفته مانگا نداد. بعد یهو اومد که نه هنوز زنده اس.
ناروتو اصلا قرار بود با مبارزه با پین تموم شه و ماجرای توبی قبلش تموم شه. ولی خب کشش داد. توبی هم همینه. این اوبیتو اصولا خلقش به نظر من فقط جهت گمراه کردن و چاشنی داستان بودش نه اینکه شخصیت بدی باشه. چون منطقی پشتش نیست اصلا.

رین هم جالب بود توجه نکرده بودم به مارک اینوزوکا ها. ولی هم تیمیه کاکاشی با اوبیتو بوده که اوبیتو جونشون رو نجات میده اما آخر میمیره.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اتفاقا اصلا اینطور نیست. اگه کیشی رو بشناسی و مصاحبه هاش رو بخونی، خط داستان طوریه که همیشه تغییر میکنه. چندین بار کیشیموتو گند زده و توی چپتر بعدی ماسمالیش کرده. کاکاشی توی مبارزه با پین مرد. یعنی وقتی میخ رو پین زد کشته شد. بعد که چپتر تموم شد تا 2 هفته مانگا نداد. بعد یهو اومد که نه هنوز زنده اس.
ناروتو اصلا قرار بود با مبارزه با پین تموم شه و ماجرای توبی قبلش تموم شه. ولی خب کشش داد. توبی هم همینه. این اوبیتو اصولا خلقش به نظر من فقط جهت گمراه کردن و چاشنی داستان بودش نه اینکه شخصیت بدی باشه. چون منطقی پشتش نیست اصلا.

رین هم جالب بود توجه نکرده بودم به مارک اینوزوکا ها. ولی هم تیمیه کاکاشی با اوبیتو بوده که اوبیتو جونشون رو نجات میده اما آخر میمیره.

در مورد قسمت اول صحبتات نه پیگیر نبودم و اطلاعاتی ندارم ولی خب کاملا مشخصه کیشی نمی خواد که کار تموم شه. :D کم پولی توش نداره ولی این کش دادنش دیگه یواش یواش داره به پایانش می رسه مگر اینکه یه ایده جدید به ذهنش برسه. :D

در مورد Rin اگر از خاندان Inuzuka باشه خیلی جالبه که سگی همراش نیست :D

یه تئوری امروز به ذهنم رسید اینجا بگم. جیرایا به احتمال زیاد زنده اس و بر می گرده.

1-کابوتو وقتی از تکنیک ادو تنسی استفاده کرد، جیرایا رو احضار نکرد شاید جیرایا زنده اس.
2-جسدش پیدا نشد. :D
3-خوراک کیشی هست یکی از قوی ترین شخصیت های سری رو برگردونه!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
در مورد قسمت اول صحبتات نه پیگیر نبودم و اطلاعاتی ندارم ولی خب کاملا مشخصه کیشی نمی خواد که کار تموم شه. :D کم پولی توش نداره ولی این کش دادنش دیگه یواش یواش داره به پایانش می رسه مگر اینکه یه ایده جدید به ذهنش برسه. :D

در مورد Rin اگر از خاندان Inuzuka باشه خیلی جالبه که سگی همراش نیست :D

یه تئوری امروز به ذهنم رسید اینجا بگم. جیرایا به احتمال زیاد زنده اس و بر می گرده.

1-کابوتو وقتی از تکنیک ادو تنسی استفاده کرد، جیرایا رو احضار نکرد شاید جیرایا زنده اس.
2-جسدش پیدا نشد. :D
3-خوراک کیشی هست یکی از قوی ترین شخصیت های سری رو برگردونه!

کابوتو گفت چون جنازه جیرایا ته اقیانوسه قابل پیدا نیست. وگرنه دنبالش بوده. بعیده جیرایا برگرده.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
کابوتو گفت چون جنازه جیرایا ته اقیانوسه قابل پیدا نیست. وگرنه دنبالش بوده. بعیده جیرایا برگرده.
اینجوری که اوروچیمارو برگشت شهاب، به نظرم خیلی هم بعید نیست جیراییا برگرده

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینجوری که اوروچیمارو برگشت شهاب، به نظرم خیلی هم بعید نیست جیراییا برگرده

نوید اوروچی فرق داشت. اون هم قضیه Seal هاش فرق داشت، هم اینکه توی واقعیت نمرد یا اگرم مرد فیزیکی به اون شکل نبود. جیرایا از نظر فیزیکی نابود شد. من وجدانا شرط خفن میبندم که جیرایا برنمیگرده :D

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اقیانوس کجا بود بابا :D جو داده. خیلی عمقش زیاد بوده باشه اندازه دریا بوده دیگه. جیرایا برگرده خیلی حال میده. من که عاشقش بودم :D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
مانگا اومد
فعلا یه 150 قسمت میریم ببینیم توی این 20 سال اوبیتو چیکار میکنه و چی میشه
فقط خدا کنه مثل ناروتو از هر 5 کلمه که میگه ساسکه، این هی نگه کاکاشی کاکاشی

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چرت بود چقدر. یه زره بار حماسی مثل چپتر های قبلی نداشت. منتها من از این ایده و خصوصا پیج آخرش خوشم اومد.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
با این شخصیت جدید کله پیچ پیچی و موهای بلند اوبیتو.
کیشی همچی ای داستانو پیچوندش که نفهمیم: کی مادارا بود؟! کی اوبیتو بود؟! و کی ترکیب اینو و اوبیتو:d!؟ و کی خوده کله پیچ پیچی؟! دمش گرم.:d
یکی بگه چه معنی داشت موهاتو بلند کردی با شوریکن کوتاهش میکردی خلطه داستان پیش نیاد.:d
داره جالب میشه...
سریع خودنم این پچیه که شبیه ونوم هم باحال بود. اسمش چی بود؟:d
اما من خوشم میاد مانگا طول بکشه. اصلا حالش به اینه که تا 1000 برسیم. فقط مثل قسمتهای ادو تنسی ای دیگه نباشه کافیه.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این چپتر و چپتر قبل صرفاً کیشیموتو می خواست بگه بلده شوخی هم بکنه! 10 صفحه پر کده که کدوم یکی از این دوتا زتسو کلون ها بیشتر به دست شویی رفتن علاقه دارن! خوب یعنی چی!
ایده ی صفحه ی آخر خوب بود! ماسک توبی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر