Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
دوستان
مادارا الان دنبال چیه؟
کیوبی رو می خواد ؟ من این چپترو خوندم، یعنی سوناده مرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نصف شده داره حرف می زنه هنوز :D

میخواد همه دم دار ها رو بگیره تا گنجوتسویی که روی ماه اجرا میشد(اسمش چی بود؟) و تمام مردم تحت فرمانش درمیومدن رو اجرا کنه. همون هدف توبی.
الان واقعا کسی میتونه مادارا رو شکست بده؟:-/
فکر کنم قسمت بعد هم ساسکه و اوروچی وارد شن.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اوه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
دوست داشتم، چه قسمت خوف ناکی بود
دوباره به سوتی موتو امیدوار شدم

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiet

یه جا مادارا گفت: He's a Kagebunshin too... منظورش از too چی بود؟ مگه کی دیگه kagebunshin ـه تو این جمع؟
kage ها هم که لت و پار شده بودن.... Gara :(

در مورد کیشی هم که انقدر سریع پریدید رو conclusion که الان سه شد :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یعنی اگه قراره دوباره عین سره مبارزه با پین کیشی بخواد هر طور شده شخصیت اول رو پیروز کنه باید این انیمه رو انداخت توی سطل آشغال چون الان در هیچ حالتی ناروتو جلوی مادارا و توبی در حد پشمک هم نیستن :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
Shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiet

یه جا مادارا گفت: He's a Kagebunshin too... منظورش از too چی بود؟ مگه کی دیگه kagebunshin ـه تو این جمع؟
kage ها هم که لت و پار شده بودن.... Gara :(

در مورد کیشی هم که انقدر سریع پریدید رو conclusion که الان سه شد :D
اولین بار که مادارا ناروتو رو دید، ناروتو کاگه بونشین بود. الآن هم که دیدش باز ناروتو کاگه بونشین ـه
الآن فقط ناروتوی اصلی که رفته توی بعد توبی چه طور قراره بیرون بیاد؟ :D
هنوز فاجعه ی تبدیل ابیتوی گاگول به توبی هوشمند و بعد تبدیل توبی به یه گاگول توی 2 چپتر حل نشده. پس هنوز سه نشده :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
برخلاف دوستان من از این قسمت هم اصلا راضی نیستم

اینکه اوبیتو بوسیله مادارا نجات داده شده بعد از اینکه هویت توبی معلوم شد قابل پیش بینی بود ولی سوال اینجاست که چرا مادارا بصورت جوون ادو شده. درحالیکه در قسمتهای قبل مادربزرگ ساسوری بصورت پیرزن ادو شده بود.

بنظر من داغون کردن کاگه ها هم نتنها داستان رو بهتر نمیکنه بلکه بدتر هم شد چون مادارا با این سطح توانایی که 5 کاگه رو به این شکل داغون کرده بود کلا موجود شکست ناپذیری نشون میده حالا به این هیولایی مثل توبی رو هم اضافه کنید الان اینها رو کی قراره شکست بده؟ ناروتو ؟ یا مثلا قراره فیلم هندی بشه و رو مخ توبی کار کنن و یهو متحول بشه و بیاد کمک ناروتو؟
ضمنا اصلا متوجه نمیشم دلیل دشمنی ملت با سوناده چیه. وضعیت سوناده اصلا خوشایند نبود.

فکر میکنم جناب نویسنده هر هفته میشینه نظر ملت رو میخونه و همونطور قضیه رو جلو میبره. از یک طرف اکثریت بدون توجه به جزییات داستان گفتن توبی همون اوبیتوـه که دیدم نویسنده هم همون کار رو کرد و از طرف دیگه هی میگفتن چرا کاگه ها نمردن الان باز هم همون اتفاق افتاد. حداقل یک سورپرایزی چیزی. فکر میکنم با توجه به اینکه ایتاچی هم کلی طرفدار داره بزودی اون رو هم به داستان اضافه میکنه.
بنظر من هرقدر داستان قبل از جنگ جهانی خوب پیش میرفت بعد از شروع شدن جنگ همونقدر بد و ابکی داره جلو میره و برای من اصلا راضی کننده نیست.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
اولین بار که مادارا ناروتو رو دید، ناروتو کاگه بونشین بود. الآن هم که دیدش باز ناروتو کاگه بونشین ـه
الآن فقط ناروتوی اصلی که رفته توی بعد توبی چه طور قراره بیرون بیاد؟ :D
هنوز فاجعه ی تبدیل ابیتوی گاگول به توبی هوشمند و بعد تبدیل توبی به یه گاگول توی 2 چپتر حل نشده. پس هنوز سه نشده :D
صفحه آخر جواب داد خوب.:biggrin1:
اینکه ما چرا تو بعضی فلش بک ها مادارا اصلی داشتیم مثل فلش بکی که با کیسامه. و چرا بعضی مواقع خود اوبیتو رو داشتیم مثل جنگ با میناتو.
این اوبیتو پیوندی بود مثل پرتقال و با پیوند یی هو قوی شده.:biggrin1: حالا پیوندی با زتسوه یا خود مادارای پیر بعد معلوم میشه. احتمال میدم بخاطر همین پیونده میگه من اسم ندارم و کسی نیستم.
تو فلش بک ها حتما کاکاشی ته ماجرا رو در میاره و نشون میده مادارا چجور این بشر رو عقده ای بار آورد و کار به اینجا کشید:biggrin1:.

اینکه اوبیتو بوسیله مادارا نجات داده شده بعد از اینکه هویت توبی معلوم شد قابل پیش بینی بود ولی سوال اینجاست که چرا مادارا بصورت جوون ادو شده. درحالیکه در قسمتهای قبل مادربزرگ ساسوری بصورت پیرزن ادو شده بود.
مادربزرگ ساسوری رو ولش کن. بیا و بگذر..
biggrin1.gif
اینا دیگه نمکه داستان شده.
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
باز دوباره jump into conclusion

بابا یکم صبر داشته باشید، از کجا معلوم ناروتو قراره تنهایی با اون دوتا بجنگه؟ احتمال اینکه sasugay هم بیاد این وسط هست. هرچند خوشم نمیاد. 1000 جور اتفاق پیش بینی نشده ممکنه بیوفته. هر دفعه تو این تاپیک ملت فکر می کنن همه چیز رو میتونن پیش بینی کنن :D

مادارا وقتی مرده بود مگه جنازه ـش جوون نبود؟ چرا باید پیر باشه؟
کاگه ها رو هم که مثل اینکه سوناده داره نجات میده.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
باز دوباره jump into conclusion

بابا یکم صبر داشته باشید، از کجا معلوم ناروتو قراره تنهایی با اون دوتا بجنگه؟ احتمال اینکه sasugay هم بیاد این وسط هست. هرچند خوشم نمیاد. 1000 جور اتفاق پیش بینی نشده ممکنه بیوفته. هر دفعه تو این تاپیک ملت فکر می کنن همه چیز رو میتونن پیش بینی کنن :D

مادارا وقتی مرده بود مگه جنازه ـش جوون نبود؟ چرا باید پیر باشه؟
کاگه ها رو هم که مثل اینکه سوناده داره نجات میده.
برگشت ساسوکه فیلم هندی نیست؟ شخصا برام اینکه مخ توبی رو بزنن و متحد بشن قابل قبول تره تا اینکه ساسوکه برگرده.

مرگ مادارا رو در کدوم قسمت نشون داد؟
در همین قسمت نشون داد وقتی اوبیتو رو نجات داده بود پیربود. الان دوباره چطور جوون شده؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن

فکر کنم اون قیافه پیرش به خاطر استفاده از رینگان باشه مثل ناگاتو که بخاطر استفاده از قدرت رینگان بدنش فرسوده و پیر شده بود که کابوتو وقتی ادو تنسه کرد دوبار جون شد
خلاصه این مادارا شکست ناپذیره حتی اگه خوده هاشیرذاما هم الا بیاد نمی تونه اصلا مادارا رو شکست بده
الا مادارا این قدرت هارو داعره
رینگان+مانگکیو شارینگان+اون اعصای اوچیها که بمب بیجو رو برگشت میده+فرم کامل سوسانو
حالا کی باید این رو شکست بده یعنی اگه نارتو بیاد جوگیر بشه بگه شکست دادن این راه نینجای منه من که مانگا رو می بوسم بره کنار الا نارتو باید رینگان داره بشه وگرنه کارش ساخت است

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
برگشت ساسوکه فیلم هندی نیست؟ شخصا برام اینکه مخ توبی رو بزنن و متحد بشن قابل قبول تره تا اینکه ساسوکه برگرده.

مرگ مادارا رو در کدوم قسمت نشون داد؟
در همین قسمت نشون داد وقتی اوبیتو رو نجات داده بود پیربود. الان دوباره چطور جوون شده؟

]چرا دیگه بابا موقع مبارزه ـش با هاشیراما بدنش مثل الان بود. همون مجسمه ـش تو valley of the end همین شکلیه. اون قیافه پیرش هم توی این دنیا نبود:
اوبیتو: من کجام؟
مادارا: بین این دنیا و اون دنیا

یه چیزی مثل برزخ بود فکر کنم.

در مورد ساسوکه هم نگفتم قراره دوباره بیاد اینوری ولی یه جوری قاطی این قضیه میشه احتمالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر