Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
والا با اون ژستی که سوناده گرفت بعد از دوپینگ گفتیم دوباره یه جنگ خفن شروع میشه !!
واقعا حرفت را قبول دارم
منم فکر نمیکردم با اون کب کبه و دب دبه این کاگه ها، کیشی یهو بدون اینکه هیچی بگه یهو مادارا را ول کنه وسط مبارزه، بدون اینکه هیچی از مبارزش با کاگه ها نشون بده یا بگه

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اگر وافعا ...
ابیتو باشه
من رسما دارم به این آقای نویسنده شک میکنم. ایشون بیش از حد در نوشته‌ی خودشون غرق شدن و دلایلشون فقط واسه خودشون قابل قبوله.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اگر وافعا ...
ابیتو باشه
من رسما دارم به این آقای نویسنده شک میکنم. ایشون بیش از حد در نوشته‌ی خودشون غرق شدن و دلایلشون فقط واسه خودشون قابل قبوله.

من دقيقا نميدونم تو اين صحنه چي قراره اتفاق بيفته تا بتونن اون دوتا شخصيت رو شكست بدن.گرچه هنوز هم اندر كف قدرت من در آوردي ابيتو و تبديل شدنش به توبي موندم.فقط يك حالت مي مونه اون هم اين كه نارتو يك قدرت نهفته از داناي شش طريقت(با توجه به اشاره كيوبي بهش در مبارزشون) داشته باشه تا بتونه به اين دوتا چيره بشه.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
در راستای پست قبلیم کهخودمهم الان نمی فهممش باید بگم:

مادارا بونشین نیست، چون میگه: الان برای بزرگ مردی مثل من قباهت داره حالا که فرم کامل سوسانو رو بهتون نشون دادم (که قبلاً فقط هاشیرامه دیده بودش) بیام بزارم قسر در برید.
بونشین هم زشته دیگه!

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
در راستای پست قبلیم کهخودمهم الان نمی فهممش باید بگم:

مادارا بونشین نیست، چون میگه: الان برای بزرگ مردی مثل من قباهت داره حالا که فرم کامل سوسانو رو بهتون نشون دادم (که قبلاً فقط هاشیرامه دیده بودش) بیام بزارم قسر در برید.
بونشین هم زشته دیگه!
5 تا کاگه الان نشستن همو نگاه کردن این بره ؟ :D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
5 تا کاگه الان نشستن همو نگاه کردن این بره ؟ :D
از سوتی موتو هیچی بعید نیست

150 قسمت پیش، هر خری توی این مانگا بود ول کرد جنگ را اومدن ناروتو نجات بدن، نرسیدن
مادارا با 5 تا کاگه میجنگه رسیده اونجا =))
سوتی 12 سال به این قشنگی کار کردی، چرا این یکسال باقیمونده را داری خراب میکنی؟

آخرین ویرایش:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
یه جزییات از قسمت های قبل میاد تو مخ آدم که:
یاده تون باشه این اوبیتو توی جنگ با کونان یک چشم شرینگان دار داشت که اومد و باهاش ایزاناگی زد به کونان و تونست خودشو نجات بده. اون چشم شرینگان که الان رینگان توش گذاشته ماله کی بود!!:biggrin1: چشم خودشو که داده بود کاکاشی.
قبلا میگفتیم توبی کیه حالا باید بگیم اوبیتو کیه

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
یاده تون باشه این اوبیتو توی جنگ با کونان یک چشم شرینگان دار داشت که اومد و باهاش ایزاناگی زد به کونان و تونست خودشو نجات بده. اون چشم شرینگان که الان رینگان توش گذاشته ماله کی بود!!:biggrin1: چشم خودشو که داده بود کاکاشی.
یک چشمش که شارینگانه ماله خودشه که هیچی :D
اون ریننگان ام امکان داره یا خودش به دست آورده ، یا مادارا داده بهش ، یا ایزونا :D
اون رینگان را که از جسد پین برداشت دیگه
هم تو مانگا نشون داده شد هم تو انیمه
یادم نبود درست حسابی :D :|

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman

والا یادمه توبی کلکسیون چشم داشت !
حالا نمی دونم می تونه استفاده هم بکنه یا نه !

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یک چشمش که شارینگانه ماله خودشه که هیچی :D
اون ریننگان ام امکان داره یا خودش به دست آورده ، یا مادارا داده بهش ، یا ایزونا :D
اون رینگان را که از جسد پین برداشت دیگه
هم تو مانگا نشون داده شد هم تو انیمه

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اوووووووووووووووووووووووووووو
چپتر 601 اومده!
سوناده باچان از وسط نصف شده بود! یعنی اصنم این چپتر مو به تنم سیخکرد. همچنان یه سری plot hole داره اما گویا کیشیموتو داره سعی می کنه درستشون کنه. مادارا هم چقدر پیر بود زمانی که اوبیتو رو نجات داد. بعد بگید تایم لاین کو؟ الان بهتر شد. پنج تا هوکاگه رو کشت. ولی هیچ کدوم به اندازه ی سوناده خفن نبود! از وسط نصف شد! یعنی من دیدم باور نمیکردم! اوبیتو هم که شدده بود شبیه اون افسره توی سورس کد که توی دستگاه زنده بود هیچ فرقی نداشت!
دست کیشیموتو دردنکنه خیلی بهتراز چیزی که فکر می کردم عمل کرد!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من رگم رو میزنم الان بخاطر اون صفحه کاگه ها. نه نه نه نه نه نه نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
دوستان
مادارا الان دنبال چیه؟
کیوبی رو می خواد ؟ من این چپترو خوندم، یعنی سوناده مرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نصف شده داره حرف می زنه هنوز :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر