Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
در همون مورد

من فکر می کنم نویسنده، از همون اول قصد داشته، توبی رو اوبیتو معرفی کنه. به نظر خودش هم کاملاً منطقی و پله پله، قضیه رو توضیح داده (حداقل میشه گفت از چپتر 390 به بعد این طور بوده). اما منطق خودش، چندان با منطق بقیه ی آدم های دنیا تطبیق نداشته :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دقیقا همین رو میخواستم بگم. پین به توبی میگفت You are talented. But you talk so much. این در حالیه که بنا به خود داستان پین میدونست توبی مادارا ـه. از یه طرفم پین شخصیتی نیست که بخواد تظاهر کنه تا گول بزنه.
این تکنیک توبی هم که بره زیر زمین بمب بذاره از کجا اومد؟ جوتسو هایی که توی جنگ با میناتو زد چی بود؟ تو اون روحت کیشی.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه چیز دیگه.
مگه توبی بعد از مبارزه با کونان نگفت که تو داری اشتباه میکنی راجب به وجود اومدن اکاتسوکی؟ این یعنی توی نمیدونستی من کی بودم و باعث به وجود اومدن آکاتسوکی توسط یاهیکو شدم. پس چرا توی این فلش بک ها بودش؟ در حالی که داشت دعوت به همکاری میکرد؟

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من هم صد درصد با كوروش موافقم

كاملا مشخصه از اول قرار نبوده توبي ابيتو باشه.حتي من حدس ميزنم كه از ابتدا قرار بوده كه اين سيزن نارتو با جنگ بين نارتو و پين به پايان برسه كه يكهو نويسنده تصميم ميگيره ماجرا رو ادامه بده و توبي رو وارد ماجرا ميكنه.منتهي اون زمان حداقل نميدونسته كه كي رو توبي بكنه يا مطمئن نبوده.اگه به دقت از اول ماجرا رو يك بار ديگه پيگيري بكنيد سوتي ها آشكار ميشه.در خيلي از اون جلسه هاي اكاتسوكي اصلا خبري نيست از توبي نيست.رفتار سايرين گروه هم در طي داستان كاملا نشون ميده كه اون رو عددي به شمار نميارن در حالي كه حداقل زتسو و پين و كونان اون رو به عنوان مادارا ميشناختن.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
این دو قسمت چیزی نداشت! شاید تو انیمه جالب در بیاد!
مانگا اصلا اون طوری که بایست جلو نمیره.
بخصوص اون تیکه انتقال چاکرا با دست دیگه ضایع و مسخره بود! و یعنی خیلی راحت ناروتو الان میتونی به هر کسی دلش خواست چاکرا بده و طرف تو یک چشم بهم زدن انرژیش برگرده. نبرد با اوبیتو هم که هیچی نگیم بهتره. این اوبیتو تکنیک دیگه ای بلد نیست؟ رینگان هم کشکه. فعلا این جیوبی بیاد ببینیم چی میشه....

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دو کلوم از اخوی:

اینا هی میرن اون بعد چرا یه کُنای فرو نمی کنن تو معده ی اوبیتو قال قضیه رو نمی کنن؟

استیل مادارا بعد از برگشتن ده دم واقعن تحسین بر انگیز بود!!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دو قسمت مانگاي جديد اومده كسي حرفي نميزنه.جالب شده
هیچی نداره سهیل جان که بخوایم کوچکترین نظری بدیم

یه فرد که ضعیف میشه چاکرا با تماس دست بهش برسه، وقتی مبارزه دو تا مشت بخوری یه رمان حرف بزنی (مسخره ترین روش ممکن)
همینمون مونده بد من کل سیزن شیپودن یعنی آقای توبی ( که من هنوز هم نمیتونم بهش بگم اوبیتو) کلا به خاطر عشق بد من شده نه به خاطر صلح (لول) و بدتر از اون با تاکینگ نوجتسو بخواد برگرده، هیچ چیزی به جز گند در داستان نمیشه اسمش را گذاشت

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
این مانگا آخری نشون داد وقتی ابیتو شکست خورد شروع به فعال کردن پروژه ماه قرمز کرد!آخه چجوری وقتی که همه نه تا دم رو ندارن؟یکی بیاد منو روشن کنه!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خب چيزي كه از دو قمست آخر مانگا مشخصه اينه كه حداقل اين فصل تقريبا رو به پايانه.منتهي چطوري ميخوان جلوي جوبي رو بگيرن جاي علامت سوال بزرگي هستش.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مانگا این هفته خدا بودش یعنی واقعا نمیشه واسه انیمه و یه میکس فوق العاده موسیقی صبر کرد. هرچند کلیت کار هنوزم نابوده از نظر من...

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
این مانگا آخری نشون داد وقتی ابیتو شکست خورد شروع به فعال کردن پروژه ماه قرمز کرد!آخه چجوری وقتی که همه نه تا دم رو ندارن؟یکی بیاد منو روشن کنه!

وقتی به جای اینکه همه ی قسمتها رو بخونی یه دفعه میری قسمت آخرو میخونی همین میشه دیگه !

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
وقتی به جای اینکه همه ی قسمتها رو بخونی یه دفعه میری قسمت آخرو میخونی همین میشه دیگه !

چیزی نبود که چپترهای قبلی خیلی بهش اشاره کنن,فقط معلومه که جیوبی بدون چاکرای هاچیبی و کیوبی(البته الان مقداریشو دارن),خیلی ضعیف تر از حالت کاملشه!
خدایی چپتری رو از دست ندادم که توش به این نکته اشاره کرده باشند!حالا اگه شما میدونید,بیا به جای تحقیر کردن ما رو هم راهنمایی کن!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چیزی نبود که چپترهای قبلی خیلی بهش اشاره کنن,فقط معلومه که جیوبی بدون چاکرای هاچیبی و کیوبی(البته الان مقداریشو دارن),خیلی ضعیف تر از حالت کاملشه!
خدایی چپتری رو از دست ندادم که توش به این نکته اشاره کرده باشند!حالا اگه شما میدونید,بیا به جای تحقیر کردن ما رو هم راهنمایی کن!

اون پا ـه هاچیبی که گرفتن وقتی ساسکه رفته بود دنبال بی... اون! از همونجا چاکرا 8 دم رو گرفته بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر