Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
توبی گفت دیگه، توی جنگ بقل پل کانابی(؟) بعد از مرگ اوبیتو، میره اون یکی چشم رو برمیداره. به نظر کلکسیون خوبی جمع کرده، که چشم اوبیتو از تمام اون کلکسیون بهتر بوده. (چپتر پیوند چشم ایتاچی به ساسکه)
ایزونا بودنش به نظر خیلی غیرمحتمله، میتونه باشه ها. از کیشیموتو بعید نیست ولی الان اونوقت باید یه 120 سالیش باشه. بهتره یه شخص دیگه باشه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بهیچ وجه نمیتونم قبول کنم توبی اوبیتوـه. ظاهرا چشم اوبیتو رو برداشته ولی خودش تحت هیچ شرایطی از لحاظ زمانی و منطق داستان با اوبیتو سازگار نیست. ناگاتو در جنگ دوم نینجاها بچه بود و اوبیتو در جنگ سوم بچه بود حالا اگه توبی اوبیتوـه چطوری رینگان رو به کسی داده که از خودش بزرگتره؟ چطور مادارا که حداکثر تا جنگ دوم میتونسته زنده مونده باشه(توبی) اوبیتویی که همسن کاکاشیه رو میشناسه.
بغیر از ایزونا هیچ گزینه منطقی دیگه ای بفکرم نمیرسه.کاگامی هم که اصلا نقشش مهم نبود که بخواد توبی باشه ولی مناسب ترین سن رو داره.
همینطوریش با پیوند یه عضو از یک نفر به یک نفر دیگه کلی مشکل دارم، دیگه نمیدونم چطوری میتونم قبول کنم چشمی که زیر یه سنگ خدا کیلویی رفته و کاملا له شده را توبی به خودش پیوند داده باشه
فکر هم نکنم که توبی همون اوبیتو باشه، چونکه وقتی توبی موقع زایمان کوشینا حمله میکنه کونوها، (2)اوبیتو همسن کاکاشیه و کاکاشی اونجا 8-9 سالشه و حتی به فرض اینکه کیشی بخواد ژاپنی بازی در بیاره و بگه که همونقتی که اوبیتو میره زیر سنگ، یه نینجایی میاد و خودش را با اوبیتو پیوند میزنه، انقدر این بچه وقت نداشته که بره همه چیز را در مورد کیوبی یاد بگیره

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
توبی گفت دیگه، توی جنگ بقل پل کانابی(؟) بعد از مرگ اوبیتو، میره اون یکی چشم رو برمیداره. به نظر کلکسیون خوبی جمع کرده، که چشم اوبیتو از تمام اون کلکسیون بهتر بوده. (چپتر پیوند چشم ایتاچی به ساسکه)
ایزونا بودنش به نظر خیلی غیرمحتمله، میتونه باشه ها. از کیشیموتو بعید نیست ولی الان اونوقت باید یه 120 سالیش باشه. بهتره یه شخص دیگه باشه

اگه ایزونا باشه نیازی نیست این همه مدت زنده باشه ممکنه بوسیله ادوتنسه یا رینتنسه زنده شده. مخصوصا که مادارا دقیقا میدونست ادوتنسه رو چطوری بشکنه پس برادرش هم احتمالا میدونه.

همینطوریش با پیوند یه عضو از یک نفر به یک نفر دیگه کلی مشکل دارم، دیگه نمیدونم چطوری میتونم قبول کنم چشمی که زیر یه سنگ خدا کیلویی رفته و کاملا له شده را توبی به خودش پیوند داده باشه
فکر هم نکنم که توبی همون اوبیتو باشه، چونکه وقتی توبی موقع زایمان کوشینا حمله میکنه کونوها، (2)اوبیتو همسن کاکاشیه و کاکاشی اونجا 8-9 سالشه و حتی به فرض اینکه کیشی بخواد ژاپنی بازی در بیاره و بگه که همونقتی که اوبیتو میره زیر سنگ، یه نینجایی میاد و خودش را با اوبیتو پیوند میزنه، انقدر این بچه وقت نداشته که بره همه چیز را در مورد کیوبی یاد بگیره
فکر میکنم کاملا ممکنه که بدن له بشه ولی چشم بخاطر اینکه داخل کاسه چشمه سالم بمونه. در مورد پیوند هم که در دنیای اینها از اب خوردن براشون راحت تره مثلا صحنه پیوند سرپایی چشم اوبیتو به کاکاشی.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من چند هفته بود مانگا رو دنبال نمیکردم. ولی الان همشو خوندم. اول اینکه بازگشت اوروچیمارو دقیقا اونی بود که فکرش رو میکردم. حتی سال گذشته هم توی همچین روزهایی بود که فرضیم رو به فردین گفتم.
اما در مورد توبی باید بگم که با گذشت زمان نظریه دومم بیشتر جون میگیره. اونم اینه که ...
توبی میتونه اولین اوچیها باشه.

Last edited by a moderator:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
درود.

از دوستان کسی لینک دانلود یا تورنت Naruto Shippuden ( دوبله انگلیسی ) از قسمت 112 به بعد رو سراغ داره؟ ممنون میشم PM کنه برام.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من الان دارم بندری میزنم بخاطر آخرین چپتر ناروتو
اصلا یه چی خدایی بود 2 3 صفحه آخر. وای وای تا هفته دیگه من میمیرم رسما.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احتمالا هفته بعد گذشته توبی رو میبینیم. مگر اینکه دوباره برگردیم سر مادارا و یا اینکه بنوشینی این وسط بوده باشه :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
خب بالاخره هویت توبی معلوم شد
اوبیتو.
الان یکی به من بگه این همه تضاد رو نویسنده چطوری میخواد ماست مالی کنه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,117
نام
محمد علی
در مورد این چپتر مانگا فقط می تونم بگم: فاکهة! یعنی اصلاً تایم لاین و اینا توی داستان معنی نداره!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
خب بالاخره هویت توبی معلوم شد
اوبیتو.
الان یکی به من بگه این همه تضاد رو نویسنده چطوری میخواد ماست مالی کنه.

از همون چبتر قبلي مشخص بود.

الان قسمت هاي آخر انيمه هم كه به جنگ رسيده بعضي قسمت هاش مثل درگيري با آسوما واقعا ضايع از آب در اومده.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
خب قسمت جدید هم که اومد و هیچ جوابی به ایرادات منطقی داستان نداد.
الان اینها برای من سواله:
وقتی کاکاشی مرد روح اوبیتو رو در اون دنیا دید یعنی اوبیتو مرده پس چطور اینجا زنده است.
اوبیتویی که همسن کاکاشیه و در جنگ جهانی سوم بچه بوده چطور میتونه رینگان رو به ناگاتویی که در جنگ جهانی دوم( یا قبل از اون) به دنیا اومده داده باشه.
اوبیتو که یک بچه بود چطور بشکل یک نینجای بالغ با میناتو جنگید.
چطور ممکنه میناتو شاگردش ابیتو رو نشناسه.
اوبیتو اگه زنده مونده بود چرا پیش رین برنگشت و صبر کرد که رین کشته بشه تا حالا بیاد انتقام بگیره. اصولا کسی که دم مرگش چشمش رو به دوستش میده چطور میتونه تبدیل به چنین شخصیت شریری بشه.

واقعا نمیدونم قراره به این سوالات جواب داده بشه یا ممکنه نویسنده با بیخیالی اینها رو نادیده بگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر