Movies Subtitle | زير نويس فيلم

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
این دیگه نشون میده که نهایت سطح ادب و شعور شما در چه حدی است که با کسانی که برای شما وقت می گذارند به تمسخر رفتار می کنید. چیز زیادی در مورد رفتارتون نمیشه گفت چون از همه انسانها نمیشه انتظار داشت که مانند انسان رفتار کنند.

دوم هم اینکه حضور بازیگران مشهور دلیل حتمی موفقیت یک فیلم نیست : The Bucket List (2007) - IMDb

در آخر : شما که خیلی حرفه ای هستید چرا میای اینجا درخواست زیرنویس میدی !؟ توی گوگل بزنی نام فیلمها رو + Persian Subtitle کاملاً کارت راه میفته ، تازه خوبیش اینه که لازم نیست بقیه رو مورد تمسخر قرار بدی !

بنده اصلا هدفم تمسخر نبود . اگه نارحتتون کردم ببخشید .

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
سلام حامد جان
زیرنویس برای فیلم dancer in the dark 2000 میخواستم (نسخه DVDrip )

این هماهنگ نیست

شرمنده. گشتم غیر از همین که گفتی چیز دیگه ای نیست ...
دمت گرم
تو که پیدا نکنی دیگه نیست

همینو خودم هماهنگ میکنم
بازم مرسی که وقتتو میزاری اینجا ♥

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام اقا حامد اگه زیر نویس HAPPY FEET2رو پیدا کردی واسم بذار ممنون

شما اجازه بده اول یه نسخه 720p ازش بیاد روی نت ، اون وقت دنبال زیرنویس درست و حسابی ازش باشید.
این نسخه ای که از Happy Feet Two اومده ظاهراً کیفیتش DvD-ScR است و 400 مگ بیشتر حجم نداره. انتظار نداشته باشید مترجم برای این ورژن وقت بگذارد.

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
شما اجازه بده اول یه نسخه 720p ازش بیاد روی نت ، اون وقت دنبال زیرنویس درست و حسابی ازش باشید.
این نسخه ای که از Happy Feet Two اومده ظاهراً کیفیتش DvD-ScR است و 400 مگ بیشتر حجم نداره. انتظار نداشته باشید مترجم برای این ورژن وقت بگذارد.
منم گفتم اگه پیدا کردی بذار

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دوستان میشه یه سایتی معرفی کنید که برا دانلود کردن زیرنویس انگلیسی جامع و کامل باشه؟
یا اگه میشه زیر نویس (انگلیسیش فقط موجوده) سریال batman animated series رو بذارین ممنون میشم.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان میشه یه سایتی معرفی کنید که برا دانلود کردن زیرنویس انگلیسی جامع و کامل باشه؟
یا اگه میشه زیر نویس (انگلیسیش فقط موجوده) سریال batman animated series رو بذارین ممنون میشم.
با تشکر

همون Subscene بهترین هستش ...

من متوجه نشدم ، زیرنویس انگلیسی میخوای یا فارسی !؟ فارسی که گشتم نبود ولی انگلیسی فقط زیرنویس انگلیسی زیر رو پیدا کردم :
Batman The Brave And The Bold - First Season - Subtitles - Subscene

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر