XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,084
نام
Mohsen
علاقه‌مندان به سینمای کُره، پیشنهاد میکنم فیلم Ballerina رو ببینید. اکشن ساده و جمعو جور ولی با کیفیتیه. ۹۰ مین سرگرم میشید. سکانسای فایتش رو خوب دراوردن واقعا. بازیگرای خوبی هم داره. این اراذل اوباش کُره جنوبی کلا فاز خیلی جالبی دارن تو این فیلما :D
دقیقاً سبک اراذل اوباش و گنگستری کره ای ها خیلی خوبه. نمیدونمم چقدر کره درگیر این مسائل هست چون این سبکی کمم نمیسازن و اکثرا هم خوبه.
(اخیرا یه منهوا خیلی خوب تو همین سبک خوندم که بعدا سر فرصت تو تایپیک انیمه معرفی میکنم :-")

بعد ژاپن که خدای این حرفاست و یه بازی خوب هم تو این سبک دارن هیچی نمیسازه :|
البته دو تا فیلم خوب از رو یه مانگا ساختن که گنگستری نیست دعوا بین مدرسه ای هست اما مبارزات خوبی داره.
Crows Zero و Crows Zero 2 که دنباله هست. یادم نیست فکر کنم کلا 2-3 صحنه خالی بندی فانتزی داشت.

2014 یه ریمیک هم ازش ساختن به اسم Crows Explode ولی در حد قبلی ها نیست (نمیدونم بشه بهش گفت ریمیک یا نه چون با دوتای قبلی یه رابطه هایی داره)
این یکم تم فانتزی و انیمه ای بیشتری داره، اون دوتا قبلی واقعی ترن ولی بازم اگر دنبال دعوا و کتک کاری هستید خوبه.

کره ای هم که هرچی Ma Dong-seok بازی کرده :D

Totally Killer رو هم که معرفی کردی اونم به نظر خوب میاد تریلرش منو یاده happy death day انداخت. دستت درد نکنه اینم رفت تو لیست :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,169
نام
حامد
اون طوری که گفته شده گویا ضارب افغانی بوده.
خب من هیچ موقع نمیگم همه مثل هم هستن و خوب و بد در همه جا هست نژادپرستی هم نمیکنم ولی واقعا آمار افغانی ها خیلی زیاد شده.
بحث هزار تا هم نیست، میلیونی هستش.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,526
نام
سپهر
بحث امنیت همیشه مطرح است اما واقعاً عقل سلیم قبول می‌کند که بری یک ویلا در دورتر دست‌ترین جای تهران-کرج بگیری، بدون هیچ فضای امنیتی، بدون دوربین امنیتی و بدون نگهبان بگیری و زندگی کنی؟!

پ.ن: هنوز تایید نشده ضارب افغانی بوده یا خیر؛ رفت تو پرونده‌های بلاتکلیفی!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,950
نام
نـــــــویـــــــــد
خب منم ماموریت غیر ممکن جدید رو دیدم و حقیقتش از اول تا آخر دنبال حرمسرای تام کروز بودم ولی چیزی دستگیرم نشد. چون ۴تا بازیگر زن داشت اینو میگفتین؟ اتفاقا خیلی هم حواسش بود که زیادی نزدیکشون نشه :D گذشته ازینا، فیلم خیلی خوب و سرگرم کننده‌ای بود واقعا. سکانسای پر زرق و برق و شدیدا با کیفیتی داشت. چه مبارزاتش چه تعقیب و گریز و چیزای دیگه. مشخص بود علاوه بر خرج خیلی زیاد، به شدت واسه فیلم زحمت کشیدن. ولی بین این ۲تا فیلم اخیرش من تاپ‌گان موریک رو بیشتر دوس داشتم.

فیلم Sound of Freedom هم دیدم. موضوع به شدت تلخ و تاریک و باورنکردنی داره و خیلی خوبه که بهش پرداختن اما واقعا همچین موضوعی لیاقت اینو داره که بیشتر و جدی‌تر بهش پرداخته بشه. خیلی سریع و یهویی همه چی میره جلو. به نظرم اگه میتونستن یه فصل سریال واسش بسازن وضعیتش بهتر میشد. واقعا درست میگن که وحشی‌ترین و درنده‌ترین حیوانات هم نمیتونن از عهده‌ی یه سری کارایی که انسان‌ها انجام میدن، بربیان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر