Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
من فکر میکردم داشتن حرمسرا فقط توی انیمه ها ممکنه!
این ماموریت غیر ممکن جدید نشون داد، نه بابا! تام کروز هم میتونه حرم سرا داشته باشه. ماشالله تعداد ساید چیک های این بشر داره ازباند گرل ها پیشی میگیره. :))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب Fair Play هم مشاهده شد. فیلم جالبی بود. سوژه جدید نبود ولی خب قشنگ بازی کردن و به خوبی سرگرم شدیم :D عشق و جنون که میگن همینه.

Totally Killer هم دیشب دیدم. اونم فیلم بدی نبود. دیگه اینقدر توقعاتمون رو آوردیم پایین، یه فیلم خیلی خیلی باید بد باشه که باهاش سرگرم نشیم :D داستان و اتفاقاتش سادن. طنزش اوکی بود. بازیگرا اوکی. پایانش جالب بود.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
آن را دیده ام...فیلمی به غایت ضعیفی می باشد. یک ساعت و 53 دقیقه انتظار بی مورد برای تکرار آنچه که "فیبی دینوور" در "بریجرتون" انجام داده ولی دریغ از یک فول فرانتال خشک و خالی!
پس از تماشای بوب سنس بانو، نتوانستم ادامه آنرا تحمل کنم و شیفت و دیلیتش کردم...

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
من حتی تیتراژ آخر ماموریت غیرممکن هم تا انتها دیدم. قشنگ حس نون کشیدن ته ظرف املت بود. موزیکش هیچوقت تکراری نمیشه.

یه چند تا تیکه کارتونی و لوس (سطح) داشت که اصلا به فضای فیلم نمیخورد، ولی در کل فیلم اوکی ای بود. باید قبول کنیم که "غیرممکنه" یه چیزی در حد fallout دوباره تکرار شه.

این بازیگر گریس هم خیلی قیافش حال و هوای سحر دولتشاهی طوری داشت که باعث میشد همش یاد سریال مسافران و رامبد و نصرالله رادش بیوفتم وسط فیلم :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
منم دیدم MI Dead reckoning رو. هیچی اقا حرفی نیست عالی . خدا عمر با عزت بده به تام کروز تا همینجوی فیلم بسازی.
با احترام به دوبانوی گرامی ربکا و فرگوسن و ونسا کربی ، چه دلبری شده بود این Hayley Atwell ...!!!@-)

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
منم ماموریت غیر ممکن رو چند روز پیش دیدم.
فکر کنم از معدود افرادی توی این انجمن باشم که باید بگم اصلاً باهاش حال نکردم!
به جز این داستان که تام کروز توی این فیلم به قول بچه‌ها حرمسرا باز کرده بود انگار!
نه از شخصیت منفی خوشم اومد و نه از این داستان تکراری!
کل صحنه‌هایی که فیلم می‌خواست با اونا پز بده رو در گذر این دو ساله دیده‌ بودیم(پرش با موتور از کوه و الباقی!)
دیگه چی می‌مونه برای دیدن؟ این که تام کروز ۵۰-۶۰ ساله داره فلان کار رو می‌کنه؟ خب هریسون فورد هم با ۸۰ سال سن این کارا رو در ایندیدانا جونز انجام داد!
so what?
اگر بخوام به دیس کردنام ادامه بدم باید بگم ماموریت‌های غیرممکن از نبود یه داستان خوب و بازیگرای خوب داره رنج می‌بره.
من هیچ وقت بازی تام کروز رو دوست نداشتم. همیشه برام همون یه نفره! همون اکت‌های تکراری که از دهه‌‌ی هشتاد داره تکرار می‌کنه...
اما خب دیگه کراش‌العالمینه! حتی برای مردا!!
تنها نکته مثبت فیلم تماشای مجدد یکی از زیباترین مخلوقات عالم یعنی ونسا کربی بود!
ایشون رو از فیلم خوب "تکه‌های یک زن" به یاد دارم، به زنم به تخته هر روز هم دارن بهتر میشن!
گویا کارگردان این اثر هم فیلم قبلی بانو رو دیدن و متوجه شدن به ایشون یقه اسکی و پالتو خیلی میاد!:D
به ما هم حال داد!
یه جیمز باند درست و حسابی نمیاد این بچه‌‌ مچه‌ها رو جمع کنه با خودش ببره، خسته شدیم دیگه:D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
ماموریت غیر ممکن 2 تا نکته عجیب برام داشت
اول اینکه تام کروز رو میدیدم یاد پرویز صیاد میافتادم که تو سن بالا میخواست صمد آقا رو بازی کنه ولی باز اون پیری چهره مشخص بود.تام کروز هم دیگه پیر شده حالا هر چقدر بخوان گریمش کنن و از اینطرف و اونطرف بپره.یه جورایی مصنوعی شده
نکته دوم هم صحنه هایی هست که هالیوود میخواد کار با کامپیوتر و هک و هوش مصنوعی و... رو نشون بده.یه مشت چراغ الکی روشن خاموش میشن یا طرف برای هک کردن چی رو اینقدر تند تند تایپ میکنه دقیقا ;)) یا صدای ناله و آدم فضایی طور گذاشتن یعنی هوش مصنوعیه:D

در کل فیلم بدی نبود ولی اینطوری هم که در حد شاهکار میبرتیش بالا هم نبود.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

فیلم جذاب و هیجان انگیزی بود، نمیدونم چرا میگید تام کروز حرم سرا باز کرده، یک بوس ساده هم نداشت طفلک... بانو ونسا کربی هم از قسمت قبلی M:I و بعد تر فیلم هابز اند شاو تو دل ما جا باز کرده بود! ربکا فرگوسن هم به طور کلی میلف طوره و باهاش حال نمیکنم ولی نقشش توی سریال سیلو خیلی خوب بود. هایلی اتول اما دیگه خیلی سنش بالا بود و یه جاهایی خوب بود یه جاهایی بد و 50/50. سکانس ماسک هم مثل همه قسمت ها عالیه و دوست داشتنی و جز جدانشدنی از مجموعه.

سکانس های داخل قطار قشنگ یادآور آنچارتد 2 بودن و هیجان و استرسش خیلی بالا بود. بدلکاری های تام کروز هم مخصوصای روی قطار عالی بود و هیجان انگیز. در کل خوشم اومد از این قسمت و منتظر قسمت دوم و سوم این داستان هستم که امیدوارم زودتر ساخته بشن.

8/10

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
ماموریت غیر ممکن رو دیدم باید بگم تماما دو ساعت و نیم اکشن ناب جذاب و بسیار لذت بخش تام کروز مثل همیشه عالی در اکشن واقعا باورم نمیشه که باربی توی گیشه این فیلم رو شکست داده . بازیگرهای زن فیلم همگی زیبا و کاریزماتیک ( وقتی میبینم کسایی میگن تام کروز همسرا باز کرده و فلان دوست دارم کله ام رو محکم بکوبم به دیوار ) برید اینقدر ناشکری نکنید فیلهای مثل جان ویک 4 و این واقعا نعمت هستن. هی دنبال این نباشید که بگید تکراریه یا باید شاهکار باشه نفرت بدبینی و حسادت ترند نقد نویسی رو بزارید کنار قبل دیدن اینجور فیلمها یه استکان دمنوش گل گاوزبان نوش جان کنید بعد فیلم بینید!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سم ساختم براتون :D

به لطف اون دوست عزیزی که ابزار Leonardo رو معرفی کرد و همچنین تایم آزاد خیلی زیادی که دارم :D ...
با خودم گفتم با این فرمونی که صنعت سینما و تلوزیون داره جلو میره، احتمالا سیکوئل ها و بازسازی ها قراره این شکلی بشه :

Titanic​

PhotoReal_gay_version_of_titanic_movie_0.jpg

Notebook​

PhotoReal_gay_version_of_notebook_movie_0.jpg

Casablanca​

(با عرض پوزش از دوستداران سینمای کلاسیک)

PhotoReal_gay_version_of_casablanca_movieone_of_them_is_black_0.jpg

Spider-Man​

PhotoReal_gay_version_of_spiderman_3.jpg

و بهترینش :D

PhotoReal_gay_version_of_james_bond_2.jpg

با عرض پوزش از جامعه رنگین پوست، تلاش خیلی زیادی شد که یک شخصیت ازین قشر باشه ولی متاسفانه توی خروجی چیز جالبی درنمیومد.​

هشدار : اینارو نتفلیکس نبینه خواهشا...​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر