Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
221
نام
D23
hidden_strike_xlg.jpg

الان فیلم Hidden Strike رو دیدم ، یه فیلم پاپ کورنی سرگرم کننده که مسلما داستان پیچیده ای هم نداره و خیلی سر راسته و فقط در خدمت صحنه های معروف جکی چانی هستش
فیلم طنز معمولی داشت ولی خسته کننده هم نمیشه اصلا و من خودم چند جاش از طنزش خوشم اومد
سکانس مبارزه تو کف هم واقعا جالب و طراحی خلاقانه ی خود چان و امضایی که تو کاراش میذاره به دل میشینه و سکانس های مبارزه ش با اون طنز منحصر بفرد هنوزم دوست داشتنی هست و کهنه نشده
در کل اگه دوست دارید یه ساعت و چهل دیقه صرفا سرگرم بشید این فیلم پیشنهاد میشه
اگه هم طرفدار کارای جکی چان هستید (یا مثل من تو بچگی کلی شناسنامه بخاطرش تو کلوپ فیلم محله امانت گذاشتید ) دیدنش جزو واجبات هست ❤❤❤

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
من متوجه نشدم
مسئله ای چیزی پیش اومده ؟
چون از فعل گذشته استفاده کردین
والا تا جایی که می‌دونم در سلامت هستند.
ولی چند سال پیش انگار به خاطر یک بیماری، بخشی از صورت‌شون فلج شده بود.
که اون دوست‌مون گفت انگار رفع شده.
فکر کنم بازیگری رو کنار گذاشتند چند ساله.
من با سریال قهوه تلخ به یادشون میارم.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
نه ، اینو بخونید آگاه تر بشید ی وقت سر خودتون نیاد
ایشون میرن پیش ی دکتر خیلی معروف برای جراحی دندون عقل پنهان‌ دو طرف فک.دکتره میگه این درد فکت برای دندون عقل نیس ، شما زیر فکت اسپاسم داری و باید همین الان بوتاکس کنی اونجا رو تا مشکل رفع بشه.
بعد ، از داخل دهن بوتاکس تزریق میکنن زیر فک و دو روز بعد فلج میشه و آویزون! این بنده خدا هم که دستش به هیچ جا بند نمیشه دکترهای هانوفر آلمان به دادش میرسن و اوکی میشه.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
نه ، اینو بخونید آگاه تر بشید ی وقت سر خودتون نیاد
ایشون میرن پیش ی دکتر خیلی معروف برای جراحی دندون عقل پنهان‌ دو طرف فک.دکتره میگه این درد فکت برای دندون عقل نیس ، شما زیر فکت اسپاسم داری و باید همین الان بوتاکس کنی اونجا رو تا مشکل رفع بشه.
بعد ، از داخل دهن بوتاکس تزریق میکنن زیر فک و دو روز بعد فلج میشه و آویزون! این بنده خدا هم که دستش به هیچ جا بند نمیشه دکترهای هانوفر آلمان به دادش میرسن و اوکی میشه.

واسه دندون قروچه بوتاكس تزريق ميكنن.
ولى خب هر كار تهاجمى ريسك داره. البته بوتاكس ماكسيمم ٦ ماه بعد اثرش ميره من فك كنم مساله مهم ترى بوده كه كار به جراح فك كشيده.
چون كار خاصى هم نميتونه جراح بكنه.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,483
نام
Nightwing
واسه دندون قروچه بوتاكس تزريق ميكنن.
ولى خب هر كار تهاجمى ريسك داره. البته بوتاكس ماكسيمم ٦ ماه بعد اثرش ميره من فك كنم مساله مهم ترى بوده كه كار به جراح فك كشيده.
چون كار خاصى هم نميتونه جراح بكنه.
بحث پزشکی شد صدرا چقدر ازت سوال میپرسیدیم دوران کوید و چقدر استرس میکشیدیم تا ببینیم جوابش چی میتونه باشه...دمت گرم خلاصه :D گذشت اون دوره نحس

برای اینکه اف تاپیک نشه این فیلم Talk to me چطور بوده و کی میاد؟

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
نگهبانان کهکشان نسخه سه برای من خسته کننده و آبکی بود یا بقیه هم همین نظرو دارن؟ چون دیگه دارم به خودم شک میکنم که نکنه مشکل از منه نه فیلم ها 😐. البته منظورم کیفیت ساختش نیست منظورم سناریویی که فیلم ها دارن تکراری شده و یه داستان رو باید چند بار توی فیلم ها ببینیم؟ دیگه در داستان فیلم ها میشه اول اخرش رو کاملا حدس زد شاید دو سه درصد ماجرا تغییر کنه ولی اول اخرشون یه چیزه. قبلا چند تا فیلم با داستان مشابه گهگاهی ادمو با تغییر یه سری چیزها سورپرایز میکردن ولی حتی دیگه سورپرایز هم نمیکنن ادمو دلش خوش باشه بگه حدسم اشتباه از آب دراومده...

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
شما جوان هستی
ما پیرمردها با سریال آژانس دوستی به یاد میاریم ایشون رو

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان دوتا فیلم ایرانی:

فسیل و برادران لیلا
میخوام بگیرم
سانسور نشدن؟
اگه شدن از کجا بگیرم بدون سانسور باشه

ویرایش، مثکه فسیل هنو رو پردست هیچی

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
حاجیمون تارانتینو بدون اینکه خنده‌اش بگیره گفته:

«من فوت فتیش نیستم، فقط زاویه خوبیه.»:D

View attachment 304599
درسته !!!. استاد خبر نداره ماشالله خودش نمونه عملی برای توصیف فوت فتیشیسم به افرادیه که تو باغ نیستن :))

پ.ن : استاد حالا بگیم تو فیلم های خودتون به اسم زاویه دوربین ماست مالی کردید . سکانس معروفتون با بانو سلما هایک در فیلم از شام تا بام دیگه زاویه نیستا :)) :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر