UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
برا فیلم گرن توریسمو متای 45 پیش بینی میکنم، لعنتی ها چیزی که باید مستند باشه رو بزور خواستن فیکشنال کنن که بیشتر بفروشه
شکمیه یا دلیلی چیزی داره حرفت؟:D
چون نقدای اولیش تقریبا همه مثبته

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
شکمیه یا دلیلی چیزی داره حرفت؟:D
چون نقدای اولیش تقریبا همه مثبته
نقد اولیه چطور؟ مگه اصن جایی اکران شده؟
منم مث بقیه فقط تریلراشو دیدم و خیلی بد بنظر میاد
مگه اینکه یچیز دیگه باشه و تریلر ها غلط انداز ادیت کرده باشن که بعیده

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
من از نولان و طرفداران افراطیش‌خیلی بدم میاد اما تازگی یه مقایسه بین فروش باربی و اپنهایمر دیدم که باعث شد بیشتر عصبانی بشم :D فیلم pg 13 رو نباید با یه فیلم R مقایسه کرد تو بحث فروش
در ضمن نگران ژاپنی ها نباشید، کلی فیلم چینی از جنایات ژاپنیا تو ج ج ۲ ساختن که حالشونو سرجاشون بیاره:D

• Like
Reactions: rpg321

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
به خدا انقدر که بچه های اینجا باربی رو جدی میگیرن، خود فیلم و کارگردانش فیلمو جدی نمیگیره :-"

اینم یادتون نره با وجود کارگردانش و ...، همچنان اسم فیلم باربی هست و مخاطب فیلم تو درجه اول هنوز دختر ها هستن.

در کل یه فیلم کمدی خوش‌ ساخت هست ولی قرار نیست همه باهاش حال کنن.

+

همون طور که اپنهایمر روی دوش cillian murphy جلو‌برده شد، رایان گاسلینگ لعنتی بهترین شخصیت باربی بود :-"

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
نقد اولیه چطور؟ مگه اصن جایی اکران شده؟
منم مث بقیه فقط تریلراشو دیدم و خیلی بد بنظر میاد
مگه اینکه یچیز دیگه باشه و تریلر ها غلط انداز ادیت کرده باشن که بعیده
Gran Turismo Movie Reviews: Critics Share Strong First Reactions

In fact, several hailed the film as one of the industry's best video game-inspired films to date.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
دوستان نزدیک به ۲ صفحه اسپم، بحث های بشدت بی ربط تو این تاپیک فرستاده شده، لطفا تمومش کنید.
نمیای از انیمیشن RE بگی همین میشه دیگه:p
تازه اگر همونم چپ و راستش نکنند:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

منتظرم دوستان در این مورد حرکت اول رو بزنن، تا چپ و راست بن کنم! \m/ :D:p

=============================================
انیمیشن رو هنوز کامل خودم ندیدمش، ولی یه نکته جالبش تا حالا برام من این بود که اشارات زیادی به نسخه اصلی رزیدنت اویل داشته و داستان اون بازی های رو اتصال داد به این انیمیشن - درحالی انیمیشن های قبلی اینطور نبود! - و از طرفی دیگه هم، احساس میکنم کارگردان انیمیشن، خودم بودم؛ چون تمرکز زیادی روی کراش ۲ عالم یعنی جیل ولنتاین داره و چپ و راست دوربین روش زوم میکنه!:D

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
این فیلم ضد زنان آسیایه اینا به چه جراتی همه ی دافای رزیدنت رو اوردن ولی بانو ایدا رو نه. فقط ایدا خار داشت. من از تمام فمنیست ها می خوام که بریم در کپکام سردرشو بیاریم پایین و تا وقتی یک فیلم با main lead بانو ایدا نسازن (البته لیون هم توش باشه حتما:D)
و( درجه فیلم هم حتما باید NC-17 باشه>:) ). کپکام و سهام دارانش بدانند که تا زمانی که خواسته ما محقق نشود آروم نخواهیم گرفت.خلاصه بدانید که دیگه شهرو به هم می ریزیم نه گارد ملی میتونه جلومونه بگیره نه حتی واحد دلتا ارتش.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
من میخواستم بگم ترسیدم بن شم . به شخصه تو عمرم ویلن نابود تر از این ندیدم خیلی وقت این حس نداشتم ولی بعد فیلم واقعا حس کردم 1.5 ساعت از عمرمو هدر دادم به فکر فرو رفتم .....

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
میدونم خیلی هاتون منتظر انیمشین جدید RE بودید ولی انصافا خیلی داغون بود ! پوچ و بی محتوا مثل نسخه های قبل که هیچ چیز جدیدی برای ارائه نداره
فقط خواستن 4 تا کاراکتر اصلی رو مثلا کنار هم جمع کنن و یکمی هم لیون از اون حرکات مافوق بشری اجرا کنه و تموم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر