rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

View attachment 301515

«نیکلاس ویندینگ رفن»، کارگردان سینما و تلویزیون از تجربه خود در استفاده از ChatGPT در نگارش فیلم‌نامه می‌گوید. مولف فیلم‌هایی چون «درایو» و «شیطان نئون» تشریح می‌کند در زمان ارائه داده پیرامون مضمون (Theme) مدنظر خود، ChatGPT از او درخواست می‌کند که با پشتیبانی سامانه برای کمک‌یابی تماس بگیرد. :D او معتقد است این ابزار هوش‌مصنوعی مناسب تولید و خلق کارهای هنری و auteurs movies نیست. «وندینگ رفن» در ادامه اعلام می‌کند ChatGPT می‌تواند برای ساخت فیلم‌های بی‌مغز، کمدی‌های عاشقانه آبگوشتی و فیلم‌های گوش‌خراش اکشن مورد استفاده قرار گیرد که متاسفانه این فیلم‌ها جامعه بزرگ مخاطبان سینما را به خود اختصاص می‌دهند.

به این عزیز دل بگو از chat gpt بخواد به جوک با سیاه پوستا بسازه یا بگه یک شخصیت زن آسیایی فمنیست که نقش منفی بسازه. ارور می ده بهش بگو چت gpt به شدت محدود شده برای هر کاری . بهش بگو راجب هوش مصنوعی یه کم تحقیق کنه و از روی باد هوا حرف نزنه. بدونه chat gpt یک چت بات جنراله یعنی تخصصی نیست که کسی بخواد برای فیلم نامه نویسی استفاده کنه. امیدوارم کمپانیا اراجیف اینو در مورد ai نشنون چون اگه بشنون به آینده جیباشون امیدوار تر میشن. بیا ارور داد . همین طور که در زیر می بینید cht gpt به شدت محافظه کاره. کلا gpt خیلی محافظه کاره ازش در مورد هر چیز چالش برانگیز یا جنجالی یا بحث برانگیز بپرسی ارور میده. من از چت بات گوگل پرسیدم می شه قانون عدم حمل اسلحه رو در آمریکا تصویب کرد گفت من راجب مسائل سیاسی نظر نمی دم :|
Screenshot 2023-07-18 220104.png

آخرین ویرایش:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
چقدر اگرسیو :D
حقیقتا هم منطق نتیجه گیری رو نفهمیدم!
میگی یه سری فیلم غیر ووک خوب مثل mission impossible 7 هست که فروششون بالاست، نمره ای که مردم دادن بهش هم بالاست. در مقابل میگی یه سری فیلم ووک هست که نمره شون پایینه و فروش خوبی هم نداشتن (اگر درست فهمیده باشم). خب این وسط کمپانی ای که فیلم ووک چرت خیلی میسازه به فنا میره دیگه در آینده (که به نظر من هم میره و خوشحالم از این بابت)
ولی چه نتیجه گیری ای این وسط کردی از ماجرا؟ این فیلما یه بخشی از ماجرا هستن
من میگم اثر اون مواردی که بلومبرگ گفته بیشتره (از نظر من). شما میگی اکثریت مردم حال نمیکنن از فیلم ووک. تناقضشون این وسط چیست؟!
حرف بلومبرگ فرار رو به جلو بوده برای فرار از گفتن این حقیقت که مردم خسته شدن از ساخت چنین چرندیاتی. بلومبرگ میخواد بگه نه زمونه عوض شده مگه کسی بدش از این سبک فیلم سازی نمی یاد. رد کردن اینم سادست الان برید پرطرفدار ترین و پر بازدید ترین چنل های یوتیوب ببیند نگاه کنید کدومشون فاز پند دادن و مسیح بودن رو گرفتن و می خوان مردمو از خواب غفلت بیدار کنن . مگه نه بازی و یوتیوب و توییتر و فیسبوک 10 سال پیش هم بودن.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
875
نام
محسن
حرف بلومبرگ فرار رو به جلو بوده برای فرار از گفتن این حقیقت که مردم خسته شدن از ساخت چنین چرندیاتی. بلومبرگ میخواد بگه نه زمونه عوض شده مگه کسی بدش از این سبک فیلم سازی نمی یاد. رد کردن اینم سادست الان برید پرطرفدار ترین و پر بازدید ترین چنل های یوتیوب ببیند نگاه کنید کدومشون فاز پند دادن و مسیح بودن رو گرفتن و می خوان مردمو از خواب غفلت بیدار کنن . مگه نه بازی و یوتیوب و توییتر و فیسبوک 10 سال پیش هم بودن.
آهاااا :D
کلا اشتباه گرفتی مطلب رو. بحث «سرگرم» شدن مردم با یوتوب و تیک تاک و گیم و غیره بود. نه اینکه ویدئو های اونجا تاثیر گذاشته رو تفکر مردم!
بعد هم من نگفتم مخالفت کرده که مردم بدشون نمیاد! (شایدم گفته و شما رفتی خوندی، به هر حال من همچین اشاره ای نکردم)

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
875
نام
محسن
لینکش رو دارید؟
Film and TV Profits Have Collapsed Over the Last Decade

این یه بخشیش هست:
But, let’s look at the negative case for a moment. Professionally produced film and TV has more competition for attention than ever before. People spend more time (and money) on video games than they do on movies, and they spend more time watching YouTube than any other TV network.

This is fine for the business of culture since we’re all spending more time consuming media. But it’s bad news for the legacy players and for people who like to make traditional scripted programming. It’s harder to justify spending $200 million on a TV series when people can also watch a bunch of TikToks that cost nothing to make.

• Like
Reactions: Natural Killer

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
این قضیه دیزنی حتی اگه فروشش واقعی نباشه ولی بحث افت شدید درآمد و ضرر و زیانهای مالیش حقیقت داره که خب یه مسئله خوشحال کننده‌ای رو شفاف میکنه.
حتی دیزنی که یه زمانی میلیارد میلیارد خارج میکرد و کمپانی میخرید و باکس آفیس رو به آتیش میکشید جوری که بین سالهای ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۹ عملا رقیبی نداشت و امثال وارنر و سونی پیکچرز جلوش عددی نبودن، شاهدیم که به وقتش افت کرده و به خاک سیاه نشسته.
خوشحال کنندس که ببینیم صرفا "پول" و بلعیدن کل یه صنعتی نه تنها دوامی نداره که به وقتش بیچارتم میکنه. همین یکی ۲ سال پیش بود که میگفتن دیزنی چرا نمیره فرضا وارنرو بخره و جالبه که الان بحث نابودی خودش مطرح شده.
خلاصه که عادت کنیم به خریدای میلیاردی فلان کمپانی دل نبندیم. یه زمانی وقتی دیزنی فاکس رو خرید رقم قرارداد برای خیلی ها غیرقابل هضم بود!

• Like
Reactions: Jaw and bigboss12

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
یک خبر پشم ریزون
رئیس اتحادیه بازیگران: استودیو ها داشتند همه بازیگران رو با هوش مصنوعی جایگزین میکردند، آنها با استفاده از 100 سال فیلم و سریال ها در هالیوود، داشتند به مدل های هوش مصنوعی خودشون بازیگری یاد می دادند و در مراحل اولیه این فرآیند بودند و هنوز این مدل ها ناقص هستند.
از این تکنولوژی در چند سکانس کوتاه فیلم gemini man محصول 2019 استفاده شده است. در بعضی سکانس های فیلم اصلا ویل اسمیت حضور ندارد.

و چندتا خبر خنده دار
مت دیمون : تو یکی از جلسه های مشاوره زوج درمانی جلوی روان شناس به زنم قول دادم که بهش توجه کنم و برای چندسال بازیگری رو میذارم کنار مگر اینکه کریستوفر نولان، برای پروژه ای بهم زنگ بزنه، من نمیدونستم نولان داره فیلم میسازه و دقیقا همون موقع گوشی زنگ خورد و نولان بهم بازی تو فیلم اوپنهایمر رو بهم پیشنهاد داد .

سث‌روگن : تام کروز نمیدونست تو اینترنت کلی فیلم و سایت سوپر وجود داره!
سال 2007 با تام کروز و چند نفر دیگه دورهم جمع شدیم، بعد من گفتم سایت های پورن چقدر زیاد شده، تام کروز برگشت گفت چی چی؟ مطمئنم نمیدونست پورن رو میشه آنلاین هم دید گوشی رو سمتش بردم گفتم ببین همه رفیق هام تو گوشی دارن پورن میبینن میزنن، خیلی تعجب کرد. این صحنه آبرو بر ترین لحظه تمام عمرم بود.

مارگو رابی :محبوب‌ترین میم برای من عکس بازیگران Goodfellas هست، که میگن ۴ تا بلیط برای فیلم باربی لطفا!

photo_2023-07-19_07-29-08.jpg

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
میانگین نمرات باربی منتشر شد و تا اینجای کار برابر با 81 از 47 نقد!!!!

View attachment 301558
تکمیلی:

Ⓜ️ Metacritic: 81/100(از ۴۸ نقد)
🍅 RottenTomatoes:89%(از ۹۸ نقد)

BBC: 100
The Independent: 100
The Wrap: 92
EW: 91
IndieWire 91
Collider: 91
IGN: 90
ScreenRant: 90
RogerEbert: 88
Variety: 80
The Telegraph: 80
Empire: 80

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
676
به به باربی که ترکوند اوپن هایمرم که واکنش ها اولیش همه مثبت بودن، بریم تا داشته باشیم یکی از بهترین اخرین هفته های سینما رو :-"
نه آقا بدترین دوره از سینما رو شاهد هستیم. :-"

بخاطر ژانر Comedy/Drama و متفاوت بودن، بین Barbie و Oppenheimer قطعا باربی برام تو اولویت قرار داره.

یه جماعتی منتظر بودن باربی Flop بشه ولی خورد تو برجکشون. :D;))

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
875
نام
محسن
این باربی رو منم نمیدونم کلا چطوریه تم ش. ولی شوخی های جن*ی توش هست. و ریتش هم واسه بچه ها نیست. دو تا بازیگر اصلیش هم بیشتر سک*ی هستن تا ناز و کودکانه!
یعنی به نظرم فرصت بدید بهش. شاید جالب باشه

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
این باربی رو منم نمیدونم کلا چطوریه تم ش. ولی شوخی های جن*ی توش هست. و ریتش هم واسه بچه ها نیست. دو تا بازیگر اصلیش هم بیشتر سک*ی هستن تا ناز و کودکانه!
یعنی به نظرم فرصت بدید بهش. شاید جالب باشه
کارگردان و نویسنده اش Greta Gerwig نویسنده و کارگردان فیلم های lady bird و little women 2019 . کارنامه قویی داره همون اول که به عنوان سازنده فیلم معرفی شد احتمال می دادم فیلم قویی بسازه.

• Like
Reactions: mohsen_mzh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر