Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
View attachment The Creator _ Teaser Trailer _ 20th Century Studios.mp4
اولین تریلر فیلم علمی تخیلی The Creator به کارگردانی گرِت ادواردز (Rogue One) منتشر شد.
تیم بازیگران: جان دیوید واشنگتن، جما چان، رالف اینسون و کِن واتانابه.
تاریخ اکران 29 سپتامبر (7 مهر).
20230517_215155.jpg

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,234
نام
Мojtaba
سه تا تریلر تو این دو صفحه گذاشته شد هر کدوم رو نگاه کردم نمی دونم چرا همشون شبیه هم هستن خسته کننده هستن دیدنشون.
یعنی واقعا چهار نفر نیستن تو هالیوود که یک تنوعی بدن به ساخت تریلر ها ؟! تریلر ها همه شبیه همن. یا شخصیت ها در حال دویدن هستن یا پشت سر هم انفجار رخ میده ، قطار به هواپیما میخوره :D همش هم کات های مختلف با موسیقی که احساس یکنواختی رو میده . اکثر فیلم رو هم تو همون تریلر ها معمولا نشون میدن. نمی دونم من فقط اینجوریم یا بقیه هم همین حس رو دارن.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,843
نام
مهراد
سه تا تریلر تو این دو صفحه گذاشته شد هر کدوم رو نگاه کردم نمی دونم چرا همشون شبیه هم هستن خسته کننده هستن دیدنشون.
یعنی واقعا چهار نفر نیستن تو هالیوود که یک تنوعی بدن به ساخت تریلر ها ؟! تریلر ها همه شبیه همن. یا شخصیت ها در حال دویدن هستن یا پشت سر هم انفجار رخ میده ، قطار به هواپیما میخوره :D همش هم کات های مختلف با موسیقی که احساس یکنواختی رو میده . اکثر فیلم رو هم تو همون تریلر ها معمولا نشون میدن. نمی دونم من فقط اینجوریم یا بقیه هم همین حس رو دارن.
به شما تماشای تریلر فیلم Killers of the flower moon ساخته استاد اسکورسیزی رو پیشنهاد میکنم
تیم بازیگران هم که آقای دیکاپریو و جناب رابرت دنیرو هستن، مدت زمان هم سه ساعت و خورده ای! البته اینم توش قطار و شلیک و اینا داشت ولی خب از اونجایی که based on a true story هست و منو به یاد RDR2 میندازه، خوشم اومد ازش.

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
View attachment Killers Of The Flower Moon _ Official Teaser _ Paramount Pictures UK.mp4
اولین تریلر Killers Of The Flower Moon به کارگردانی مارتین اسکورسیزی کبیر توسط پارامونت پیکچرز منتشر شد.
تیم بازیگران: لئوناردو دی‌کاپریو، رابرت دنیرو، جسی پلمونس، لیلی گلداستون، برندِن فرِیزر و جان لیسگو.
تاریخ اکران: 6 اکتبر (14 مهر).
Screenshot_2023-05-18-19-54-08-00_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb.jpg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,529
نام
سپهر
1684434805712.png

Misanthrope یکی از فیلم‌های مورد انتظار امسال من بود؛ اولین فیلم انگلیسی‌زبان/آمریکایی کارگردان فیلم‌ دیوانه‌وار «داستان‌های وحشی» (Wild Tales) که نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی سال 2014 شد؛ حوصله نوشتن یادداشت بلند تو تاپیک بغلی را نداشتم اما خلاصه بگویم که شروع بسیار قوی دارد اما به تدریج راه سریال‌های پلیسی درجه سه CBS یا ABC را پیش می‌گیرد؛ از معدود فیلم‌های جنایی است که شخصیت مکمل (بن مندلسون) به شدت قوی‌تر از پروتاگونیست (شارلین وودی) پردازش شده است؛ رک بگویم پروتاگونیست فیلم افتضاح است؛ در کل کسانی که چند وقتی فیلم جنایی ندیده‌اند، «مردم‌گریز» می‌تواند دو ساعتی سرگرم‌تان کند؛ دومی مورد هم این است که هر کارگردان خارجی می‌خواهد فیلم آمریکایی بسازد؛ این وایت‌واش/ماست‌مالی هالیوودی را خیلی واضح در درون فیلم تزریق می‌کند؛ شاید به همین دلیل است که «فرهادی» یا «پدرو المودوار» به سمت ساخت فیلم‌های بلند آمریکایی نمی‌روند.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,529
نام
سپهر
آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خبرها رسیده که Indiana Jones 5 در مراسم کن 2023 تِر زده!

‘Indiana Jones and the Dial of Destiny’: What the Critics are Saying

تا الان فیلم محبوب Jury Grid «اسکرین دیلی»، «بلک فلایز» با بازی شان پن بوده!

View attachment 293657
البته شخصا برای آثار بلاک باستر و سرگرمی نمیشه روی امتیاز ها حساب باز کرد . کلا از همون اول این طرح که فیلمی مثل ایندیانا جونز تو جشنواره ای مثل کن نمایش پیدا کنه عجیب و محکوم به شکست بود . برای همین تر زدن تو کن میتونه خودش یک نکته مثبت حساب بشه
و از طرف دیگه این روزها دیگه مشخص شده منتقدا یک چارچوب مشخص دارن که اگر فیلم المان های مد نظرشون رو داشته باشه زباله هم باشه بهش نظر مثبت نشون میدن و اگه باب میلشون نباشه کلا میکوبنش . نمونه آخرش همین گاردینز 3 بود که یکی از بهترین کارهای مارول بود اما منتقدا از خجالتش در اومدن چون شر و ور های مد نظر اشون رو نداشت

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,529
نام
سپهر
البته شخصا برای آثار بلاک باستر و سرگرمی نمیشه روی امتیاز ها حساب باز کرد . کلا از همون اول این طرح که فیلمی مثل ایندیانا جونز تو جشنواره ای مثل کن نمایش پیدا کنه عجیب و محکوم به شکست بود . برای همین تر زدن تو کن میتونه خودش یک نکته مثبت حساب بشه
و از طرف دیگه این روزها دیگه مشخص شده منتقدا یک چارچوب مشخص دارن که اگر فیلم المان های مد نظرشون رو داشته باشه زباله هم باشه بهش نظر مثبت نشون میدن و اگه باب میلشون نباشه کلا میکوبنش . نمونه آخرش همین گاردینز 3 بود که یکی از بهترین کارهای مارول بود اما منتقدا از خجالتش در اومدن چون شر و ور های مد نظر اشون رو نداشت

نمایش فیلم بلاک‌باستری در جشنواره‌ای مثل کن محکوم به شکست نمی‌شود؛ «مد مکس: جاده خشم» افتتاحیه کن بود و منتقدان برای فیلم دست و پا شکوندند! ایندیا جونز جدید حدود 80 درصد با ماست‌مالی‌های VFX و De-Aging غلیظ‌تر از «آیریش‌من» ساخته شده. شخصا حس یک فیلم تمام مارولی می‌دهد تا وفادار به ریشه «ایندیانا جونز»؛ پیر شدی «هریسون فورد»؛ بهتر است کاراکترت رو بدی به دست «کریس پرت» (انتخاب اول برای ریبوت سری هم همین بشر بود که فورد قلدر بازی درآورد که تا وقتی من زنده هستم؛ تا صد سالگی نقش «ایندیانا جونز» را خودم بازی می‌کنم». این‌دفعه با منتقدان موافق هستم!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,641
من یه چیزیو واقعا درک نمیکنم HDR مگه تو عمق رنگ و غلظت رنگ تاثیر نمیذاره و افزایش نمیده؟
پس چرا فرضا فیلم HDR دانلود میکنم از نظر رنگ بندی کمتر از SDR هستش
الان مثال واضح

• Wow
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر