NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
من فن Scream هستم و این فیلم جدید بدون حضور «نیو کمپل» غیرقابل درک هست؛ دقیقا Scream 6 حکم یک سریال تلویزیونی رو داره که بازیگر اصلیش از وسط فصل از تیم تولید خارج می‌شه!
چقدر دیگه داستانش رو کش بدن؟ :-" تو همون شماره ۵ هم عملا حکم Cameo رو داشت. به نظر من جنا ارتگا میتونه جایگزین مناسبی باشه.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
دوستان john wick 4 رو نوشته بود ۴ فروردین اکران میشه ، دقیقا کی داخل سایت ها قابل دانلوده ؟ بشدت منتظرشم :D

سید کمتر از ۸۰ روز روش حساب نکن! :D

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
راند ۲م نظرسنجی شروع شد. :D

اولا یه معذرت خواهی بهتون بدهکارم؛ آخرساله، سفارشات شرکت زیاد شده و وقت نشد بیام!x_x:((

طی روزهای آینده، @NaRiiMaN عزیز سکان هدایت رو برعهده میگیره!:D

از همین الان اخطار رو بهتون بدم، نریمان عین من اهل خین و خین ریزی نیست!:D

یه نظرسنجی آروم و بدون هیچگونه درگیری ای رو شاهد میشید!:D

===========================================================================

خب، همون طور که از نتیجه نظرسنجی راند اول مشخصه! Toy Story به نبرد نهایی راه پیدا میکنه، و انیمیشن مورد علاقه امیر آکیبا @Akiba هم با ۹ انیمیشن دیگه برا مقام دومی میجنگه:D که من دیگه خیالم از بابب امیر آکیبا راحت باشه!:D

خب، راند ۲م خونین ترین نظرسنجی سطح بالا این تاپیک هم تموم شد! :D

1.jpg
همون طور که تو اسکرین شات می بیند، Snow White and the Seven Dwarfs به نبرد نهایی راه پیدا میکنه، انیمیشن فاقد اهمیت و ارزش Sausage Party هم میره برای انتخابی مقام دومی!:D

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
405
نام
Ara$h

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
اجازه کپی رایت دارم دیگه ؟ :D

مشکلی نیست، بفرما :D

======================================
لاینزگیت چندین بار تاخیر تو فیلم انداخت تا بهترین موقع جان ویک ۴ رو اکران کنه!

من خودم تا ۹۰ روز بعد از اکران، انتظارشو دارم خبری از نسخه دیجیتال نباشه؛ مگر اینکه شانس بیاری لیک بشه!:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
رفتم به Castle in the sky رای بدم و با اول شدنش رو با اقتدار ببینم، دیدم اولین نفری هستم که بهش رای دادم و البته تنها رای :-<

دوستان read it یا read id با این رای دادنتون :-<

الان ماشین‌ها هم از قلعه‌ای در آسمان بیشتر رای داره؟ یه نفر بازیسنتر و اطرافش رو nuke بزنه راحت بشیم.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
رفتم به Castle in the sky رای بدم و با اول شدنش رو با اقتدار ببینم، دیدم اولین نفری هستم که بهش رای دادم و البته تنها رای :-<

الان ماشین‌ها هم از قلعه‌ای در آسمان بیشتر رای داره؟ یه نفر بازیسنتر و اطرافش رو nuke بزنه راحت بشیم.
منم دومین نفر
دیگه این دنیا به درد نمیخوره 😂🥲

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد

امام حسین بزنه به کمرشون دور قبل به سوسیس هم بیشتر wolf children رای دادن الانم که پرنسس کاگویا دارن حذف می کنن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,295
نام
مــاکــان
رنج سنی کاربرها نسبت به چندسال قبل خیلی جوونتر شده.
خب ندیدن اینهایی که میگید.
بماند که خیلی ها هم که اصلا انیمه بین نیستن.
برای همین نامزدهای 2000 و خورده ای به بعد بیشتر رای میارن.

مابقی هم اصلا شرکت نمیکنن.
========
میبینم که با تهدید و ارعاب گزینه هاتون رو کشوندین بالا :))

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,899
دیو*ث ترین شخصیت که تو انیمیشن ها دیدم شخصیت سندباد تو Sinbad Legend of the Seven Seas(ویس اکتر انگلیسیش برد پیت)
دوستان هرچی تصور از هرچی سندباد که تاحالا دیدن بذارن کنار و بشینن ببینن که طنزش هم بزرگسالانه است
۱۰۰۰٪ با دوبله گلوری ببینید

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
231
آقا کسی همچنین فیلمی میشناسه که انگار یه سفینه فرود میاد و کاری می‌کنه هیچ بچه ای به دنیا نیاد بعد با یکی هم دوست میشه میگه من این کارو کردم بعدا دلیلشو میفهمین بعد آخرش یارو ظاهر میشه قیافش شبیه شیطانه تهشم زمین نابود میشه :D

پدرم اومد اینارو برام تعریف کرد گفت دنبال همچین فیلمیه براش پیدا کنم منم هرچی گشتم جز روزی که زمین از حرکت ایستاد چیزی نیافتم که اینم نبود :D
کسی همچین فیلمی سراغ نداره؟:D

• Smile
Reactions: M0HAMAD

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
من فن Scream هستم و این فیلم جدید بدون حضور «نیو کمپل» غیرقابل درک هست؛ دقیقا Scream 6 حکم یک سریال تلویزیونی رو داره که بازیگر اصلیش از وسط فصل از تیم تولید خارج می‌شه!
والا انگاری مشکل همون نیو کمپل بوده ، چون قسمت آخری به نظر میاد بهترین قسمتش در اومده! :/

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
301
آقا کسی همچنین فیلمی میشناسه که انگار یه سفینه فرود میاد و کاری می‌کنه هیچ بچه ای به دنیا نیاد بعد با یکی هم دوست میشه میگه من این کارو کردم بعدا دلیلشو میفهمین بعد آخرش یارو ظاهر میشه قیافش شبیه شیطانه تهشم زمین نابود میشه :D

پدرم اومد اینارو برام تعریف کرد گفت دنبال همچین فیلمیه براش پیدا کنم منم هرچی گشتم جز روزی که زمین از حرکت ایستاد چیزی نیافتم که اینم نبود :D
یکم توضیح بیشتر بده.هرچی میدونی رو بنویس
دارم با هوش مصنوعی چت میکنم،تاحالا اسم چندتا فیلم رو داده ولی هیچکدوم نبودن.هرچی میتونی بگو تا شاید فرجی شد :D
پسر عجب پدر پایه ای داری،تنش سلامت باشه همیشه و سایش بالای سرت:D

white_beard

کاربر سایت
Apr 3, 2011
119

فیلم نیست مینی سریال Childhood's End .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر