barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
رفتی بدترین مثال رو اوردی :D کیرا نایتلی رو همیشه با ناتالی پورتمن اشتباه میگرفتن :

View attachment 285919
شباهت این دو بانو در حدیه که کیرا تو اپیزود اول استار وارز نقش بدل کاراکتر پورتمن رو بازی کرده بود

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
راند ۲م نظرسنجی شروع شد. :D

اولا یه معذرت خواهی بهتون بدهکارم؛ آخرساله، سفارشات شرکت زیاد شده و وقت نشد بیام!x_x:((

طی روزهای آینده، @NaRiiMaN عزیز سکان هدایت رو برعهده میگیره!:D

از همین الان اخطار رو بهتون بدم، نریمان عین من اهل خین و خین ریزی نیست!:D

یه نظرسنجی آروم و بدون هیچگونه درگیری ای رو شاهد میشید!:D

===========================================================================

1.jpg
خب، همون طور که از نتیجه نظرسنجی راند اول مشخصه! Toy Story به نبرد نهایی راه پیدا میکنه، و انیمیشن مورد علاقه امیر آکیبا @Akiba هم با ۹ انیمیشن دیگه برا مقام دومی میجنگه:D که من دیگه خیالم از بابب امیر آکیبا راحت باشه!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
راند ۲م نظرسنجی شروع شد. :D

اولا یه معذرت خواهی بهتون بدهکارم؛ آخرساله، سفارشات شرکت زیاد شده و وقت نشد بیام!x_x:((

طی روزهای آینده، @NaRiiMaN عزیز سکان هدایت رو برعهده میگیره!:D

از همین الان اخطار رو بهتون بدم، نریمان عین من اهل خین و خین ریزی نیست!:D

یه نظرسنجی آروم و بدون هیچگونه درگیری ای رو شاهد میشید!:D

===========================================================================

خب، همون طور که از نتیجه نظرسنجی راند اول مشخصه! Toy Story به نبرد نهایی راه پیدا میکنه، و انیمیشن مورد علاقه امیر آکیبا @Akiba هم با ۹ انیمیشن دیگه برا مقام دومی میجنگه:D که من دیگه خیالم از بابب امیر آکیبا راحت باشه!:D
اصلا فاقد اهمیت و ارزشه از اینجا به بعد:-"

قبلی چند انتخابی بود، این تکیه...درسته یا اشتباه شده؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم...
چند هفته پیش یه بحث کوچیکی در مورد فیلم های عجیب، شخمی، سورئال و ... توی خارج از تاپیک unpopular opinion مطرح شد و اومدم Un chien andalou رو معرفی کنم :-"

1677707754784.png

عرضم به حضورتون که فیلم خیلی قدیمیه، محصول فرانسه و سال 1929 هست( صامت و سیاه و سفید) و همین سال انتظارش عجیب ترش میکنه چون کلا خیلی متفاوت از بقیه فیلم های اون زمان (و حتی الان :-") هست.
یه توضیح جالب در مورد فیلم که دیدم این بود که فیلم شبیه ی رویا یا خواب هست، معمولا وقتی خواب میبینیم منطق و ... میرن توی در و دیوار، گویا کارگردان خواسته یه تجربه عجیب، دور از منطق و رویا مانندی رو به تصویر بکشه .

فیلم کوتاهی هم هست، حدود 20 دقیقه و توی یوتیوب هم میشه پیداش کرد. در کل پیشنهاد میشه.

+
این فیلم رو بخاطر یکی از اهنگ های pixies رفتم دنبالش، اهنگ debaser از این گروه کلا اشاره و ... خیلی زیاد میکنه به این فیلم و از اسم کامل فیلم هم توی متن اهنگ استفاده شده و در کل برام جالب شد ببینم داستان چیه :-"

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
456
دوستان عزیز لطف میکنید یه چند تا فیلم علمی تخیلی خوب معرفی کنید؟
خودم نتونستم چیزی پیدا کنم؛ از چیزایی تو مایه های ارایول و اوبلیویون خیلی خوشم میاد.

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
اره یک ، جیغ 1 و scary movie 2006 رو پشت سر هم تماشا کردم ، براحتی تبدیل شد به یکی از بهترین خاطراتم. چقدر اون قدیما خوب بوده که کارگردانای فیلم ترسناک و کمدی خودشون رو مصلح اجتماعی نمیدونستند . یک سناریو ساده اما شیک با چند تا پیچش داستانی به موقع و تماشاگری که حس میکنه وقتش تلف نشده و رسالت اینترتیمنت به خوبی ایفا میشود. Thank you very much Sir

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من بخوام به بدترین انیمیشن کلاسیک دیزنی رای بدم، بدون شک رایم سفید برفی خواهد بود :D :-"

یعنی خدا وکیلی این بره بالا، بعد TLK نره:|
شرم و حیا واقعا! شرم و حیا:|

---

از دوستانی که Wolf Children رو ندیدن، پیشنهاد میکنم حتما ببینش!
این رو حتی تونستید به پدر و مادرها... مخصوصا اونایی که بچه کوچیک دارن حتما نشون بدید!
لازمه چنین چیزی حقیقتا:-" صد البته به جوانان و نوجوانان جویای نام هم نشون بدید :D

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
647
به نظرم اونج دوران انیمیشن بازه بین 2000 تا 2007 اینا بود. بعد این دوره کیفیت انیمشین ها اومد پایین حتی ایده و دنیایی که میسازن هم جذاب نیست. در دوسال گذشته فقط انیمیشن Soul برام یاد آور دوران 7،6 سالگی بود.
به شخصه انیمشین های زیر به نظرم بهترین انیمشین های ساخته شده هستن، اگه جا انداختین حتما ببینین.
Toy Story 1995
The Incredibles 2004
Shrek 2001
Chicken Run 2000
Spirit: Stallion of the Cimarron 2002
Monsters, Inc. 2001
Finding Nemo 2003
Sinbad: Legend of the Seven Seas 2003 اریس تو این انیمشین کراش دوران بچگی من بود ;)) به نظرم سندباد هم باید پیشنهاد اریس رو قبول میکرد :D
Flushed Away 2006
Monster House 2006
Madagascar 2005
Ratatouille 2007

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
دوستان عزیز لطف میکنید یه چند تا فیلم علمی تخیلی خوب معرفی کنید؟
خودم نتونستم چیزی پیدا کنم؛ از چیزایی تو مایه های ارایول و اوبلیویون خیلی خوشم میاد.
من یک کالکشن از فیلمهای شبیه اینتراستلار دارم ، درش حتما با چندتایی ارتباط میگیری:
inter.JPG Inter 2.JPG

دقیقا تو همون چهارچوب نیستن ولی از لحاظ بار معنایی ، نحوه روایت و ماورایی بودن گاها چرا ، شاید هم بهتر حتی.
اینکه کدوم هارو باید ببینی با خودت ولی بنظر من همش.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
فیلم the whale رو من خوشم اومد. البته قبول دارم فوق العاده هم نبود
10 دیقه آخرش مخصوصا که لحظات پایانی و بگو مگو با دخترش هست خیلی روم تاثیر گذاشت و گریم گرفت بعد از سالها با دیدن یه فیلم.
چون منم با پدرم هیچوقت رابطه خوبی نداشتم و البته بدون اینکه بتونم و فرصتش پیش بیاد ببخشمش، فوت کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر