Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,514
نام
سپهر
کاش براش تو Gold Derby بت می‌بستم، چون قابل پیش‌بینی‌ترین اسکار این ده سال اخیر بود.

پ.ن: میشل یئو و فریزر بدین دلیل اسکار رو بردند چون تونستند تو SAG برنده شوند.

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
Everything Everywhere All at Once یعنی انقدر خوب بود؟ 8-|
همش میدیدمش تو سایت های دانلود فیلم ولی به نظرم اصلا جالب نمیومد!فکر میکردم از این فیلمای درپیت باشه!:| شاید بعدا دانلودش کردیم ، im not sure really:D

============

این فیلم جیغ/scream 6 رو صبح دانلود و تماشا کردم(کیفیت روی پرده رو)
وااااااااااااااااااااااااااای عجب آشغالی بود:-&
انتظارم یک چیزی در حد همون آشغال 5 بود، ولی این از اونم آبکی تر بود!.اصلا انتظار همچین زباله ای رو نداشتم(البته خوب انتظار شاهکار هم نداشتم:|)

• Like
Reactions: Arash-S212

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
خوشحال کننده هست که دو تا فیلمی که با اختلاف بهتر از بقیه فیلم های امسال بودند به چیزی که استحقاق داشتند رسیدند.۷ جایزه برای Everything Everywhere All at Once و ۴ جایزه برای All Quiet on the Western Front که اقتباسی از یکی از بهترین رمان ضد جنگ هست و نشان می دهد که از رمان های معروف هم می شود فیلم های خیلی خوبی ساخت.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
والا...
باز یه الکساندر داداریویی بود کیت اپتنی بود..یه چیزی
دوست عزیز البته ناگفته نماند در کتگوری که اون دو عزیز کردیت میگیرن دیگه دوره اشون گذشته الان نسل sydney sweeney :)) . البته ایشون برای نقش اشلی مناسب تر هستن

Vagabond

کاربر سایت
Oct 21, 2019
137
خوشحال کننده هست که دو تا فیلمی که با اختلاف بهتر از بقیه فیلم های امسال بودند به چیزی که استحقاق داشتند رسیدند.۷ جایزه برای Everything Everywhere All at Once و ۴ جایزه برای All Quiet on the Western Front که اقتباسی از یکی از بهترین رمان ضد جنگ هست و نشان می دهد که از رمان های معروف هم می شود فیلم های خیلی خوبی ساخت.
هر دو تا فیلم اوورریتد و متوسط هستند.
EEAO مثل یک قسمت طولانی ریک و مورتیه ولی با نویسندگی و تدوین بدتر :D
All Quiet on the Western Front هم یک اقتباس ضعیف از یک کتاب شاهکاره. اقتباس قدیمی تر (1930) فیلم بهتریه اما حتی اون فیلم هم به قدرتمندی و تاثیرگذاری کتاب نیستش.
بهترین فیلم های 2022 هم بنظر من Tar, Decision to Leave و Banshees بودن.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
کلا از وقتی دیدیم decision to leave بنده خدا رو توی هیچ بخشی نامزد نکردن (حتی بهترین فیلم خارجی زبان) معلوم شد اب اسکار امسال کاملا قطعه :-" (طبق معمول البته)
و این انتخاب ها هم به شدت قابل پیش بینی و ناامید کننده بودن.
من everything everywhere رو خیلی دوست دارم خودم ولی واقعا در حد نیست که همه جایزه ها رو درو کنه. مثلا بهترین بازیگر نقش مکمل مرد یا حتی بهترین تدوین رو اوکی هست که ببره ولی بهترین بازیگر زن توی سالی که tar رو داشتیم :-w کلا فیلم tar رو دوش کیت بلانشت بنده خدا جلو برده شد و واقعا حیفه جایزه ای برنده نشه.
بهترین فیلمنامه و کارگردان و ... هم که بماند.
+
فقط جای شکرش باقیه به الویس مزخرف چیزی ندادن من خیلی خوشحال شدم :-"
فقط خودم دوست داشتم بهترین بازیگر مرد رو بدن به کالین فرل.

بهترین فیلم های 2022 هم بنظر من Tar, Decision to Leave و Banshees بودن.
دقیقا برای منم این 3 تا بهترین بودن + aftersun، مخصوصا banshees و decision to leave
all quiet on the western front بد نبود ولی خیلی معمولی بود :-" در کل این فیلم های در مورد جنگ و ... برای من چیز خاص یا جدیدی ندارن دیگه.
+
بهترین کارگردانی، تدوین و فیلم 2022 برای decision هست و دیگر هیچ:-"
بای

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,710
هر سال عجیب تر از سال قبل...
این everything everywhere چی داشت دقیقا؟!
نیمه اول فیلم خیلی خوب بود اما آخراش به قدری مضحک و بی هدف شد که دیگه نتونستم ببینم! بعد اومدن به همچین فیلمی 7 تا فاکینگ 7 تاااا (:Baby:) جایزه اسکار میدن!!!!

عیار واقعی این مراسم اگه تا حالا مشخص نشده بود الان دیگه حداقل برای من مشخص شد:sick:

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اسکار امسال از همون اول که babylon رو کلا دایورت کرد معلوم بود باید فاتحه اش رو خوند . دوست عزیزی صفحه قبل یک کلیپ مونتاژ شده با موزیک babylon رو گذاشته بود . تو خود فیلم هم آخرش همچین سکانسی رو با یک سری فیلم دیگه داشتیم . البته فیلم مذکور بی نقص نبود اما همون تک سکانس پایانی فیلم به سر تاپای فیلم مدعی امسال می ارزید . همین کلیپ رو ببینید موزیک اش از بس خوبه لااقل می تونستن جایزه بهترین موسیقی متن رو بدن بهش. جزو معدود نامزدی های این فیلم بود
کلا اسکار یک دفعه قفلی میزنه رو فیلم های غیر منتظره ای که خود سازنده هاش هم فکر نمی کردن فیلم اشون در حد این حرفا باشه و کم هم نمی گذاره همه جایزه هارو در هر کتگوری میده بهش. اون هایی هم که نبرده یا کلا تو اون کتگوری نامزد نشده یا دیگه خواستن یک حالی هم به بقیه بدن

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
واکنش ها به تریلر جدید The Little Mermaid.

Screenshot 2023-03-13 163539.png

بی صبرانه منتظر کلیپ های ننه های دختر بچه های سیاه پوست توی Tiktok هستیم که با این مستکبر ها که میان Dislike می دن مقابله کنن.
----
فکر نمی کردم بازیگر زشت تر از بلا رمزی ببینم که با دیدن این تریلر فهمیدم بلا رمزی با اختلاف از این خوشگل تره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر