jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
چینش نظرسنجی واقعا افتضاحه. توی نظرسنجی قبلی چند شاهکار بودند اما در این یکی نه.
ایده اینه که آثار کمتر مورد اقبال واقع شده هم شانس صعود داشته باشن، مثلا تو این نظر سنجی اگر توی استوری هم کنار سفید برفی میبود، دیگه سوسیس پارتی یا ولف چیلدرن شانسی برای دومی هم نداشتن. اما اینجا حداقل یه شانسی دارن.

• Like
Reactions: barneysawyer

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
دوستان عزیز لطف میکنید یه چند تا فیلم علمی تخیلی خوب معرفی کنید؟
خودم نتونستم چیزی پیدا کنم؛ از چیزایی تو مایه های ارایول و اوبلیویون خیلی خوشم میاد.
علاوه بر اونایی که دوستمون معرفی کرد، اینا هم هستن:

moon
ad astra حس خیلی خاصی داشت برای من با هنرنمایی محشر برد پیت
Gravity
High Life
The Martian
Event Horizon
Mission to Mars
Apollo 13

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
طبق اکانت رسمی توییتر انیمیشن سینمایی Resident Evil: Death Island، در جریان رویداد Capcom Spotlight اطلاعات جدیدی از این انیمیشن مورد انتظار دریافت خواهیم کرد!

رویداد Capcom Spotlight در بامداد پنج شنبه و راس ساعت ۲ بامداد به وقت ایران شروع خواهد شد.

@ChampionOfLight :D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
طبق اکانت رسمی توییتر انیمیشن سینمایی Resident Evil: Death Island، در جریان رویداد Capcom Spotlight اطلاعات جدیدی از این انیمیشن مورد انتظار دریافت خواهیم کرد!

رویداد Capcom Spotlight در بامداد پنج شنبه و راس ساعت ۲ بامداد به وقت ایران شروع خواهد شد.

@ChampionOfLight :D

به احتمال زیاد همون تیزر معرفی رو‌ نشون بدن هرچند اگر چیز جدیدی نشون بدن امیدوارم بالاخره بتونیم چهره بانو رو بعد از سالها ( بعد از RE5) ببینیم :D.

• Love
Reactions: Jill-Valentine

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
نظرات منتقدینی که توقع فیلم‌های فلینی و کیارستمی رو نداشتن در مورد جان ویک ۴ اومده و جملگی کرک و پشم براشون باقی نمونده.

به درستی اشاره کردن که داستان فیلم در حد فیلم سوپرهای خونگی هم نیست اما اکشن اون بهترین در چند سال اخیره و چاد استاهلسکی خودش رو چند مرحله بهبود داده.
یک سوم پایانی فیلم رو هم باید با ایزی لایف دید چون ممکنه از شدت هیجان مشکل پیش بیاد.

💢 در مقایسه با دیگر فیلم های این مجموعه:
این فیلم تمام آن چیزی است که شما از فیلم های جان ویک انتظار دارین (Mulviews)
قسمت های 1تا3 جهانی این مجموعه را برای این فیلم ساخته اند و این فیلم مانند یک فیلم حماسی بزرگ است. (ComicBook)

من از اینکه در این مجموعه فیلم ها چجوری راهی برای تبدیل یک شی معمولی به یک سلاح مرگبار پیدا میشود، شگفت زده هستم. (Insider)
ما در قسمت چهارم با یک اکشن بی رحم روبرو هستیم و در نهایت به نتیجه داستان سه قسمت پیش خواهیم رسید. (Nerd Reactor)

💢 آیا این فیلم قرار است جزو بهترین فیلم های سال باشد؟
از نظر فنی، این فیلم یکی از بهترین اکشن های است که تاکنون ساخته شده است... نمایش اکشن در این فیلم واقعا یک دستاورد هنری بزرگ است. (The Wrap)
جان ویک 4 بهترین اکشنی است که در چندین سال اخیر دیده ایم (Slashfilm)

جان ویک 4 بهترین فرم و حالت در سینمای اکشن است (The Playlist)
این فیلم یک جشنواره از اکشن، کشتار و خون ریزی است و این چیزی است که فیلم را خوب کرده است. (Collider)

این فیلم بهترین تجربه ای است که در سالن های سینما خواهید داشت، یک هجوم آدرنالین خالص (Fresh Fiction)
تجربه‌ی دیدن این فیلم در سالن های سینما همان چیزی است که ما برای دیدن آن به سینما میرویم. (Insider)

💢 آیا کارگردانی چاد استاهلسکی نوآوری و بهبود داشته است؟
چاد استاهلسکی سطح خود را ارتقا داده است، او در این فیلم یکی از بهترین سکانس های اکشن تاریخ را ساخته است (ComicBook)

💢 اکشن فیلم چطور است؟
خیره کننده. (ComicBook)
فیلم از نظر بصری خیره کننده است، واقعا نمیتونم با اطمینان بگم که چجوری بعضی از سکانس های فیلم را طراحی و اجرا کرده اند. (The Wrap)

فیلم مانند یک حماسه یونانی است، حماسه ای یونانی پر از اکشن های بی نظیر (Slashfilm)
سرعت فیلم باعث میشود حتی ثانیه ای از تماشای آن خسته نشوید، اکشن های فیلم فوق العاده هستند. (Cinema Blend)

یک باله‌ی نفس گیر، خونین و حماسی این فیلم یکی از بهترین و بزرگترین فیلم های ساخته شده در فرنچایزهای اکشن تمام دوران است. (The Playlist)
من معمولا این حجم از اکشن را در فیلم ها دوست ندارم اما استاهلسکی کاری کرده است که هر فریم فیلم مهم باشد. (Collider)

سکانسی در این فیلم هست که بسیار خوب ساخته شده است بعد از پایان فیلم خیلی به این سکانس فکر کردم و قطعا طرفدارها از دیدن این سکانس در کنار باقی فیلم بسیار لذت خواهند برد. (Insider)

💢 آیا داستان فراتر از اکشن هم میرود؟
این فیلم فیلمی در رابطه با عشق است، عشقی نفس گیر و دلخراش! (Slashfilm)

💢مدت زمان فیلم چقدر است؟ آیا فیلم در تمام مدت کشش خود را حفظ میکند؟
فیلم در حدود 180 دقیقه است اما فیلم واقعا نیاز به این زمان برای تعریف داستان دارد. (Cinema Blend)
فیلم از شروع تا پایان قدرت خود را حفظ میکند (ComicBook)
چه خوب یا بد اکشن در تمام مدت فیلم از آغاز تا پایان مانند رقصی همراه با مبارزه ادامه پیدا میکند که در تمام مدت هیجان خود را حفظ میکند (Total Film)

◾️در بعضی مواقع فیلم مانند یک بازی ویدیویی است، شما احساس میکنین در حال تماشای کیانو ریوز در حال مبارزه با یک boss در یک بازی ویدویی هستین.

💢 آیا کیانو ریوز هنوز قدرت خود (برای جذب مخاطب) را دارد؟
ریوز تبدیل به یک نماد شده است و حتی از آن فراتر هم میرود (The Playlist)
ریوز راه جدیدی برای تحت تاثیر قراردادن مخاطب ها پیدا کرده است (ComicBook)

💢 دیگر بازیگران فیلم چطور هستند؟
تمام شخصیت های جدید جذاب هستند اما دنی ین ستاره فیلم است. (Cinema Blend)
دنی ین، هیرویوکی سانادا و رینا ساوایاما در هر سکانسی که حضور دارند ستاره اصلی آنها هستند (ComicBook)
حضور دنی ین باورنکردنی است، اون اوج این فیلم است. (Insider)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
قسمت هفتم Scream تایید شد و همین امسال فیلمبرداری میشه.

View attachment 286523

من فن Scream هستم و این فیلم جدید بدون حضور «نیو کمپل» غیرقابل درک هست؛ دقیقا Scream 6 حکم یک سریال تلویزیونی رو داره که بازیگر اصلیش از وسط فصل از تیم تولید خارج می‌شه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر