Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
امروز Last Night in Soho رو دیدم. عجیب روم تاثیر گذاشت. خود فیلم چیز خاصی نبود ولی موسیقی فیلم دقیقا از لحظه تموم شدن فیلم داره پشت سر هم رو سیستمم پخش میشه و گذاشتم رو تکرار و قرار هم نیست به این زودی ها بیخیال بشم. عجب موسیقی شاهکاری بود مخصوصا ترک You're my world
الان به یکی از دوستان هم اینو میگفتم اخرین بار ترک The End of the World بازی Fallout 4 همچین حسی بهم داده بود.
از بازی Anya Taylor-Joy هم خوشم اومد بنظرم با استعداده کاوری هم که از You're my world کرده عالیه.
الان که رفتم چند صفحه قبل رو بخونم ببینم نظر بقیه چی بود دیدم که توصیه شده فیلم رو نبینید. موسیقیش به کنار که واقعا شاهکاره ولی فرضا اگر خود فیلم هم بد باشه (عالی نیست) ولی به عنوان اخرین فیلم Diana Rigg حتما باید تماشا بشه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
امروز Last Night in Soho رو دیدم. عجیب روم تاثیر گذاشت. خود فیلم چیز خاصی نبود ولی موسیقی فیلم دقیقا از لحظه تموم شدن فیلم داره پشت سر هم رو سیستمم پخش میشه و گذاشتم رو تکرار و قرار هم نیست به این زودی ها بیخیال بشم. عجب موسیقی شاهکاری بود مخصوصا ترک You're my world
الان به یکی از دوستان هم اینو میگفتم اخرین بار ترک The End of the World بازی Fallout 4 همچین حسی بهم داده بود.
از بازی Anya Taylor-Joy هم خوشم اومد بنظرم با استعداده کاوری هم که از You're my world کرده عالیه.
الان که رفتم چند صفحه قبل رو بخونم ببینم نظر بقیه چی بود دیدم که توصیه شده فیلم رو نبینید. موسیقیش به کنار که واقعا شاهکاره ولی فرضا اگر خود فیلم هم بد باشه (عالی نیست) ولی به عنوان اخرین فیلم Diana Rigg حتما باید تماشا بشه.
واقعا خیلی ناراحت شدم دایانا ریگ فوت کرده.
چه بازیگری، چه ستاره‌ای و چه زیبایی منحصر به فرد و دل‌نشینی.
زیباترین Bond Girl کل فیلم‌های بانده به نظر من.

2262.jpg media.media.308ee8d1-ec8e-456d-b748-769b85579596.original1024.jpg rigg_fair2a.jpg

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
یحیی عبدالمتین بدلیل مشغله کاری و تداخل در برنامه های آینده اش از پروژه Furiosa - عنوان فرعی Mad Max: Fury Road - انصراف داده است؛ این بازیگر معروف این روزها، جای خود را به تام بروک داده است!

ظاهرا دلیل اصلی انصراف دادن یحیی برمیگردد به فعال نشدن پروژه ساخت فیلم و تاخیرهای پی در پی این عنوان!

برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ بود که ساخت فیلمی براساس شخصیت فیورسا تایید شد و از آن زمان تا به الان، فقط حضور آنیا تیلور جوی در نقش اصلی فیلم اعلام شد.

=============================================================================

یون سانگ-هو (کارگردان ۲ قسمت Train to Busan و سریال Hellbound)، به تازگی اعلام کرده است که ایده های برای ساخت قسمت سوم Train to Busan دارد، اما تا روز شروع ساخت فیلم راه زیادی باقی مانده است!

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
بنده فقط اومدم اظهار تاسف خودم رو اعلام بدارم که Back to the future رو با این رای دهی عجیب غریب به همچین جایی رسوندید! :-B
چه به لحاظ امتیاز منتقدین و چه مخاطب ها همه جوره Back to the future از مورد اول و دوم لیست جلوتره. اونم به این اختلاف نتیجه؟ سیریسلی؟ :-B
امیدوارم این نتیجه گیری از روی پخش شدن این ها از تلویزیون داخلی نباشه و واقعا هر 3 رو از سورس دیگه ای دیده باشید 8-|

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
بنده فقط اومدم اظهار تاسف خودم رو اعلام بدارم که Back to the future رو با این رای دهی عجیب غریب به همچین جایی رسوندید! :-B
چه به لحاظ امتیاز منتقدین و چه مخاطب ها همه جوره Back to the future از مورد اول و دوم لیست جلوتره. اونم به این اختلاف نتیجه؟ سیریسلی؟ :-B
امیدوارم این نتیجه گیری از روی پخش شدن این ها از تلویزیون داخلی نباشه و واقعا هر 3 رو از سورس دیگه ای دیده باشید 8-|
خداروشکر کن آخر نشده، Ghost کجای دلم بزار که از پلیس آهنی کمتر رای آورده؟ :-" :D
1984 هم مثل اینکه هیچ کس ندیده مثل خودم.

الان عذاب وجدان گرفتم، شب دانلود میکنم برم ببینمش.
@Jill-Valntine
شاید به کارم نیاد ولی اگه قالب اجازه میده، کاش گزینه تغییر رای هم میزاشتی.
============
آآآآآآآآآ الان یادم افتاد اول باید کتاب بخونم، پس هیچی دیگه ، از ارزشهای 1984 چیزی کم نمیشه، فعلا خداحافـــــــــــــــــظ.

==================
@Jill-Valntine
اینهایی که تو گروه ها دوم میشن میشه دوباره با هم رقابت کنن و بیان بالا؟

آخرین ویرایش:

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
بعد از adaptationـی مثل Rick&Morty که بسیار پا رو فراتر میازره و خیلی sophisticatedـتر و به-روز-تر و پولیش تر از فیلم دهه 80ـی میشه که دیگه برای مخاطب امروزی پیسینگ کندی داره و داستانش سهل و ساده است. (هرچند خودش منبع الهام بسیاری بوده در هر صورت)
البته ریک اند مورتی اساس اپیزود هاش چندجهانیه و خیلی محدود به تایم ترول ارتباط داره. بیشتر در حد دو تا کاراکتر اصلی اقتباس صورت گرفته به نظرم و نه داستانی
فارغ از این موضوع همه فیلم ها قدیمی هستن و تو امتیاز دهی باید قائدتا این مساله لحاظ بشه. وگرنه که اگر قرار بود با نمونه فیلم های اخیر مقایسه بشن اصلا وارد لیست شاید نمیشدن. ساده تر بخوام بگم 20 سال پیش مثلا اون فیلم رو دیدی و تو ذهنت بهش 10 دادی، دیگه نمیای الان بگی فلان فیلم این داستان رو جذاب تر نشون داده پس 10 رو میکنم 6:-??

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
شاید به کارم نیاد ولی اگه قالب اجازه میده، کاش گزینه تغییر رای هم میزاشتی.

گزینه تغییر رای باعث میشه به اهداف شوم ام نرسم و از طرفی دیگه، روند ارسال کیسه پول ها هم متوقف میشه! :D >:)

ولی جدا از شوخی، زمانی که نظر سنجی های ۵۰ فیلم ترسناک و ۵۰ فیلم علمی تخیلی رو شروع کردم، به بچه ها گفتم «تغییر رای» نداریم و آدم پای حرفی که میزنه باید وایسه!:D من فقط لیست کلی رو میدادم به بچه ها که اگر تغییری خواستن انجام بدم و منم تا جایی که میتونم برای انتخاب فیلم، وضعیتو براشون سخت میکنم؛ طوری که عرق از سر و صورتشو بریزه!:D

اینهایی که تو گروه ها دوم میشن میشه دوباره با هم رقابت کنن و بیان بالا؟

مشکلی نیست، اینبار اینکارو - برخلاف نظرسنجی ۵۰ فیلم ترسناک - انجام میدم؛ اینکار رو بعد از اینکه روند انتخاب فیلم رتبه اول تموم شد میریم سراغش.

ایده خوبیه. مرسی.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
مشکلی نیست، اینبار اینکارو - برخلاف نظرسنجی ۵۰ فیلم ترسناک - انجام میدم؛ اینکار رو بعد از اینکه روند انتخاب فیلم رتبه اول تموم شد میریم سراغش.

ایده خوبیه. مرسی.
پس من یکبار دیگه میتونم به Star Wars رای بدم >:)
و باز هم احتمالا رای نیاره:( :-"

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
نبینی بهتره.... فقط بدونی آخر فیلم 2019 چی شد کفایت میکنه.
فیلم جدیدش احتمالا چیز خوبی از آب دربیاد. دو تای قبلی کاملا مزخرف بودن.
از دوتا Amazing Spider-Manها و Spider-Man 3 که بهتر بودن انصافاً

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
آقا با اجازه حس فیلم اسپایدرمن رو نمیدادن.
این جدیده واقعا از تریلرا حس قبلیا رو میده.:D

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
نه واقعا :D. نسبتا به همین سه تا فیلم هم برای من نچسب تر بودن به هر شکل. دوتا Amazing Spider-Man حداقل برای من حسی دادن که دلم بخواد یک قسمت سومی باشه، ولی این سریه جدید اگر به خاطر کانکت بودنش به MCU نبود، خیلی فراتر از فیلم های Venom هم نمی‌رفت (پایین تر از شماره اول ونوم که تام هاردی سر بازیگریش جذابش کرد و بالاتر از شماره دوم که دیگه نشد کری کنه فیلم رو) هم پیترپارکر از بقیه نچسب تر هست هم اسپایدرمنش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر